Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Podoba OVR a OVM? Přesně nad tím jsem taky dumal. A došel k závěru, že datumovka, dva červený řádky textu, luneta bez 60minutový škály a hlavně mercedes ručky modely Vintage Red a Military dostatečně rozlišujou 🙂 No a pak koupit Vintage GMT, potom sehnat O1 Legacy, pak Steinhart ala Tudor pro francouzskou marínu... 🤣

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 15 hodinami, Tos napsal:

Podoba OVR a OVM? Přesně nad tím jsem taky dumal. A došel k závěru, že datumovka, dva červený řádky textu, luneta bez 60minutový škály a hlavně mercedes ručky modely Vintage Red a Military dostatečně rozlišujou 🙂 No a pak koupit Vintage GMT, potom sehnat O1 Legacy, pak Steinhart ala Tudor pro francouzskou marínu... 🤣

Jo, je to tak, jsou to pro nás dost silný argumenty, pro nehodinkáře jsou OVR a OVM stejné, ale co, nerozumí tomu.😂 Takže mám kandidáta o kterém jsem dlouho přemýšlel a potřeboval jsem trochu popostrčit. Díky.😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2022 v 23:53, Tos napsal:

Popravdě řečeno, tahle moje argumentace není úplně nezištná. Pomáhá mi obhájit si sám před sebou nákup dalších hodinek 😇

Kluci, ja bych udělal takovou dohodu. Vy sem nebudete psát takovýhle věci a já neskončím na terapii (nebo na ulici s krabičkou hodinek, kterým budu říkat mílášci...). Jako já rozumím tomu, že si to chcete obhájit před sebou, ale co pak chudák já? 

Jinak se pomalu dostávám do fáze GMT, ale i když se mi to hnusilo tak mě začínají pálit mrecedes ručičky. Na pravý rolády jsem si nechal zajít chuť, ale ten design a zpracování Stainů...

 

Přejde to?:D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, BlindWatchmaker napsal:

Kluci, ja bych udělal takovou dohodu. Vy sem nebudete psát takovýhle věci a já neskončím na terapii (nebo na ulici s krabičkou hodinek, kterým budu říkat mílášci...). Jako já rozumím tomu, že si to chcete obhájit před sebou, ale co pak chudák já? 

Jinak se pomalu dostávám do fáze GMT, ale i když se mi to hnusilo tak mě začínají pálit mrecedes ručičky. Na pravý rolády jsem si nechal zajít chuť, ale ten design a zpracování Stainů...

 

Přejde to?:D

No nevím, já někdy ani nemůžu spát.😂

Ale už mám vymyšleno, doplním o OVR + OVGMT a konec, budu spokojenej🤔...ale, co ten poslední chlívek v hodinkovnici?🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, BlindWatchmaker napsal:

Přejde to?:D

 

Říká se, že čas zahojí vše. Akorát mám pocit, že s chronobundusem je to - řekněme - jako se zlomeninou kotníku v pozdějším věku. Vono se to zahojí, ale nikdy už to nebude jako předtím. Jinými slovy: je potřeba počítat s trvalými následky předem neznámého rozsahu  🥲

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Ředitel napsal:

...ale, co ten poslední chlívek v hodinkovnici?

No, ten si necháš volnej, až se někde vynořej na prodej ty O1 Legacy v bezva stavu. Přinejhorším to zaplácneš nějakejma pilotkama nebo marínama, ty u Steihartů dělaj taky slušný 🙂 Nebo si pořídíš O1VM MkII s šedým cifrem jako připomínku, že ne každá dobře míněná změna je cesta k lepšímu...

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Tos napsal:

No, ten si necháš volnej, až se někde vynořej na prodej ty O1 Legacy v bezva stavu. Přinejhorším to zaplácneš nějakejma pilotkama nebo marínama, ty u Steihartů dělaj taky slušný 🙂 Nebo si pořídíš O1VM MkII s šedým cifrem jako připomínku, že ne každá dobře míněná změna je cesta k lepšímu...

Noo, mám o čem přemýšlet.🤔😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2022 v 7:52, Ředitel napsal:

Ale už mám vymyšleno, doplním o OVR + OVGMT a konec, budu spokojenej🤔...ale, co ten poslední chlívek v hodinkovnici?🙈

Normálka jako...přijdeš do večerky a jak zahlýdneš koutkem oka digitálky s princeznou Frozen se šibalským úsměvem řekneš prodavači "a ještě jedny hodinky". Dojdeš domů a připneš je láskyplně k ostatním na kožený polštěřek a oddechneš si. 

 

Ale pak přijdeš sem na fórum, jen proto, že to píplo, že někdo reagoval. Otevřeš stránku. Spokojenost z plný hodinkovnice je pořád přítomná. 

 

A lup, někdo sem hodil tenhle obrázek. 

 

e8333cc2-d6d6-4fc4-b4f9-6ac949d36302-jpeg.13301199

 

A říkáš si...ale kdybych je měl...mohl bych jedny, co už tam jsou mít na ruce a pořád by byla hodinkovnice stejně plná. 

A jediný, co Ti udělá trochu radost je, že si na konci textu přečteš...ale ty naštěstí neexistujou:D 

Jo a moje žena nedávno slyšela od jedný paní, že když jsem naplnil jednu hodinkovnici, tak tu existuje pár borců, co mají dvě:D 

Ale kdyby existovaly...nepřišlo by vám to jako důvod? 

Si připadám jako Cartman v jednom díle Southparku, když říkal tlustýmu dítěti v hubnoucím kempu "Všechno, co potřebuješ je kámoš....čokoládovej kámoš." :D

 

J

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 11. 2022 v 19:28, BlindWatchmaker napsal:

Normálka jako...přijdeš do večerky a jak zahlýdneš koutkem oka digitálky s princeznou Frozen se šibalským úsměvem řekneš prodavači "a ještě jedny hodinky". Dojdeš domů a připneš je láskyplně k ostatním na kožený polštěřek a oddechneš si. 

 

Ale pak přijdeš sem na fórum, jen proto, že to píplo, že někdo reagoval. Otevřeš stránku. Spokojenost z plný hodinkovnice je pořád přítomná. 

 

A lup, někdo sem hodil tenhle obrázek. 

 

e8333cc2-d6d6-4fc4-b4f9-6ac949d36302-jpeg.13301199

 

A říkáš si...ale kdybych je měl...mohl bych jedny, co už tam jsou mít na ruce a pořád by byla hodinkovnice stejně plná. 

A jediný, co Ti udělá trochu radost je, že si na konci textu přečteš...ale ty naštěstí neexistujou:D 

Jo a moje žena nedávno slyšela od jedný paní, že když jsem naplnil jednu hodinkovnici, tak tu existuje pár borců, co mají dvě:D 

Ale kdyby existovaly...nepřišlo by vám to jako důvod? 

Si připadám jako Cartman v jednom díle Southparku, když říkal tlustýmu dítěti v hubnoucím kempu "Všechno, co potřebuješ je kámoš....čokoládovej kámoš." :D

 

J

J

Super, pobavilo🤣🤣🤣

Smutné je, že je to výstižné a pravdivé, prostě nemoc.🙈😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...