Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Ten hadr jim fakt pasuje ! A to jsem konzerva ala bez tahu ani ránu. Fakt pěkný.
Díky, díky. Předtím jsem je měl ještě na hnědé kůži a ta jim taky celkem slušně sedne.d710c815fd92bcb89e8b39113aec5684.jpg

Odesláno pomocí tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes jedu Pepsi. Nenosím je už tak často, ale když je vyndám z vrtiče , vždy na ručce chvíli pobudou.
20230711_144649.thumb.jpg.ac69b9c77468d61b34173b86216462ce.jpg
Barevná paráda. Moc hezký. Ta kombinaci s jubilee se mi zamlouvá ze všech variant asi nejvíc.

Odesláno pomocí tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Allfred napsal:

Barevná paráda. Moc hezký. Ta kombinaci s jubilee se mi zamlouvá ze všech variant asi nejvíc.

Odesláno pomocí tapatalk
 

Jojo, děkuju. Ten tah byla pro mě jasná volba. To jubilee je posouvá o level výš. Dříve bych dogmaticky tvrdil, že kůže na potápky nepatří, ale na těch tvých fotkách to vypadá fantasticky. Máš to pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 19. 9. 2023 v 13:05, Tos napsal:

Ředitelskej, gratulace! Jen tady vyloženě chybí aktuální pohled do Tvý hodinkovnice 😀

Děkuji a dobře, tak tedy nyní takto😇 

Jen se nikdo neptejte, proč mám OVM 2x, protože to sám nevím (resp. v jednich je na 100%ETA)🤣

20230920_162352.jpg

Upraveno uživatelem Ředitel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2023 v 21:45, Tos napsal:

Hehe a to tady někdo před časem vyjádřil obavy, jestli OVR nejsou příliš podobné OVM. A teď má pro jistotu OVM dvoje 😆

Noo...,taky jsem si říkal, jestli jsem to nepřehnal, ale teď jsem zase na chvilku spokojen😇😂 ....nebo, že by možná něco v bronzu?🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

dnes nato, protoze tah je nejlepší, ale nakonec je mi dycky nepohodlný :(

zajímavé, jak nikdo nedá rolex na hadr, přitom tady se ukazuje, že řada lidí dává velmi úspěšně steinhart na nato či kůži a vypadá to dobře :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...