Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

On ten ciferník černý je, ten modrý nádech ti tam dělá antireflexní vrstva na safíru. Jinak teda koukám, že je tady u toho modelu zajímavé dýnko, kombinace hor, které jsou na Alpinerech a k tomu silueta nějaké stíhačky (alespoň mě přijde, že je to stíhačka), za mě dobré, vypadá to pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barevně to ladí fakt skvěle, ale jestli i stylem, to už nevím, možná bych prubnul i další z racing řemenů a to Rally, jestli se mu tak říká, myslím takový ten s více menšími dirkami, ty velké na mě nepůsobí úplně nejlíp, byť k subcifrům to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně jsem tady na to zapomněl. Hodinky super, řemen má dobrou barvu, ale osobně se mi nelíbí ty výkroje, co třeba perforovaný řemen, nešel by jim lépe? Myslím, že jim, ale jakýkoliv racing nepůjde, ale jestli se Ti to líbí, tak proč ne :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, počítal jsem spíš s perforovaným s bílým obšitím. Ten agresivní rally jsme tam s prodavačem přiložili jentak, jako poslední. A sedlo to tam jak prdel na hrnec. Hádám, že proto, jak se potkaly ty  1) černý 2) kulatý díry se subciframa 3) červený detaily 4) modrošedý obšití se stejnými intervaly jako sekundový indexy a odleskem antireflexu. Ať jsme tam pak dali cokoli jinýho, nemělo to už ten drajv ani žádnej jinej zajímavej efekt. Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam jeste par obrazku Startimera, vetsinou se cifernik tvari az do cerna ale na primem svetle se ukazuje jako tmave modry, coz me bavi...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pěkný, a závidím to plný dýnko :-)

 

Copak to máš za řemen ? Podle tloušťky u stěžejek bych řekl že možná originál ... jaký popř. je ? Já ten svůj musel hned shodit, nedalo se to nosit, moc tvrdý.

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky páni ... Sem se nechal v podstatě vyprovokovat k focení jedním z Vás. Jinak mám děsnou lenoru :-)

Plánuji taky laborování s řemeny, protože toto je zatím stále provizorium (potapkovej řemen Squale).

 

PS: za ten rejpanec na nožce fakt nemůžu, takovej dobytek nejsem, to už bohužel bylo (nechci slevu zadarmo)  -_-

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...