Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Zcela běžné jsou společenské boty s Lunarlon -Nike podrazkou, zkus google, nestojí to moc.

Anglicky google :) v cr nebudou-asi

 

Mně všude skáčou jen klasické kecky, co teda vůbec jako společenská obuv nevypadají. Můžeš mi sem, prosím, hodit nějaký konkrétní odkaz, ať vím, cos měl na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně všude skáčou jen klasické kecky, co teda vůbec jako společenská obuv nevypadají. Můžeš mi sem, prosím, hodit nějaký konkrétní odkaz, ať vím, cos měl na mysli?

Take nieco ako Barker Detroit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jdu za vámi s dotazem (jak to tady tak čtu, tak asi hlavně za ID zrno). Pracuji v gastru, pročež jsem na nohou třebas i kolem 12 hodin denně. Současně s tím musím mít společensky vhodnou obuv. No a v té stávající docela trpím a hlavě při těch delších směnách mne ke konci úplně brutálně bolí palce.

 

Kolegové mi říkali něco o tom, že existují boty, které shora vypadají jako společenská obuv, nicméně mají měkkou, sportovnější podrážku. Konkrétní tipy jsem zatím neobdržel. Měli byste nějaké vy? Zrno? Nechce se mi za ně dávat majlant, ale pár tisícovek není problém. Mimochodem, hodí se i tipy na to, co raději nekupovat, jako tomu bylo v případě Vasek o pár stran zpět.

Nedávno jsem něco podobného řešil a dopadlo to takhle : 

 

Wholecut Oxford na klínu z pěnovky a gumová měkká podrážka. a ještě k tomu měkká stélka z latexu 

post-13975-0-79747900-1512071713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake jsou, prosim, prvni dojmy a zkusenosti?

Zatím jsem je měl je jednou ze zvědavosti na noze. Ještě nosím letní obuv. Takže zas tak soudit nemůžu. Ale je to čistokrevná dizajnovka, prostě teniska se vzhledem pohorky. Což je ale asi správně. Nicméně na můj vkus jsou až moc měkké, nulová opora nohy. Na moje ploché nohy nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mňa to neodpovedá. Určite sú boty lepené a za tie prachy môžeš mať krásne rámové boty, ktoré sa ti nerozlepia a hlavne nepremoknú.

No jo, ale vzhledem, jsou všechny dost tradiční. Ten zip mi přijde fajn, ze rychle nandam, rychle sundam. Nesije nekdo něco podobného?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem něco podobného řešil a dopadlo to takhle : 

 

Wholecut Oxford na klínu z pěnovky a gumová měkká podrážka. a ještě k tomu měkká stélka z latexu

 

Chápu dobře, žes je nikde nekupoval, ale sám si je šil? Na to mi nicméně pár tisícovek stačit nebude, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem je měl je jednou ze zvědavosti na noze. Ještě nosím letní obuv. Takže zas tak soudit nemůžu. Ale je to čistokrevná dizajnovka, prostě teniska se vzhledem pohorky. Což je ale asi správně. Nicméně na můj vkus jsou až moc měkké, nulová opora nohy. Na moje ploché nohy nic moc.

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jdu za vámi s dotazem (jak to tady tak čtu, tak asi hlavně za ID zrno). Pracuji v gastru, pročež jsem na nohou třebas i kolem 12 hodin denně. Současně s tím musím mít společensky vhodnou obuv. No a v té stávající docela trpím a hlavě při těch delších směnách mne ke konci úplně brutálně bolí palce.

 

Kolegové mi říkali něco o tom, že existují boty, které shora vypadají jako společenská obuv, nicméně mají měkkou, sportovnější podrážku. Konkrétní tipy jsem zatím neobdržel. Měli byste nějaké vy? Zrno? Nechce se mi za ně dávat majlant, ale pár tisícovek není problém. Mimochodem, hodí se i tipy na to, co raději nekupovat, jako tomu bylo v případě Vasek o pár stran zpět.

Mě teda hned napadlo toto řešení  :clap: :

post-50048-0-53043300-1512117330_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...