Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

Tak dnes dorazily a zatím jsem z nich nadšenej, jako jsem už dlouho z žádných hodinek nebyl...moje první pepsiny a ještě na jubilee (skvěle zpracovaném), k tomu GMT a super velikost pouzdra, kyklopa mám rád a bezva lumi. Docela dlouho jsem váhal, jestli do nich jít nebo ne a nakonec nelituji. A čekání na verzi s jubilee tahem i za příplatek se fakt vyplatilo. Oni ti kluci od Rolexu vědí, co dělají a co je dobré :) Uvidíme, jak opadne nadšení třeba za týden nebo za měsíc:) Jsou to moje třetí štajny (OV black a OV vintage RED II, oboje v 42 mm, ty první už nemám), takže jsem věděl, do čeho jdu, ale stejně jsem příjemně překvapen. A hlavně mě překvapila ta velikost. Mám zápěstí 19 cm, běžně nosím 42 i 43 mm, ale tyhle sedí skvěle a nemám ani trochu pocit, že by byly malé. Do kanclu a na takovéto denní tahání budou asi fakt bezva. Servis štajnů jako vždy skvělý - objednáno 21.02. v noci přímo ze jejich stránek, dodáno dnes. Za fotky se omlouvám, foceno u kompu pod lampičkou v rámci unboxingu:) Toť zatím vše:)

Nejake dalsi foto na ruce by nebylo? Idealne na dennim svetle :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Potřebuji poradit. Asi se mi líbí černé keramické. Poměr cena x výkon super. Ale mám problém s tou kopírkou Subů a bojím se, že mi to časem začne vadit a bude mi trapně je dát na ruku. Chci se zeptat vás, co je máte a nosíte, jak jste na tom? Nezačalo vám to vadit? Nebo je to právě naopak a přestali jste to řešit? Nebo vám to nikdy nevadilo a nevadí? Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě se ptáš, co si máš dát k obědu, na co máš chuť. Tohle za tebe nikdo nerozlouskne, jde čistě o subjektivní pohled. Pokud máš brouka v hlavě už teď bude tam furt. Dočasně to z hlavy vypudíš, ale on se vrátí...

 

Jiná věc je, říct si, že se nepohybuji v komunitě, kde tomu rozumí (ev. být natolik silnou osobností, aby mě to absolutně nerozhodilo), že tyto hodinky chci protože mají dobrý poměr cena/kvalita a uvažovat o nich jen v té pozitivní rovině. Jak nevykořeníš pochybnosti, tak se budou vracet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce. Je mi jasné, že to má každý jinak. Zajímá mě, jak to máte vy ostatní, co je nosíte.

Ja uz alanejakehodinky nechcem. Zacne to stvat. Ine je ak su to hodinky robene na zaklade dizajnu z minulosti, ktore sa nerobia teraz.

 

Odoslané z PMT3418_4G pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jiná věc je, říct si, že se nepohybuji v komunitě, kde tomu rozumí (ev. být natolik silnou osobností, aby mě to absolutně nerozhodilo), že tyto hodinky chci protože mají dobrý poměr cena/kvalita a uvažovat o nich jen v té pozitivní rovině. Jak nevykořeníš pochybnosti, tak se budou vracet...

Ja nosil ?starej? model Ocean1 ve 42mm - tehdy me okouzlil design a protoze jsem tehdy věděl o hodinkách dost málo, vůbec jsem neřešil, jestli jsou nebo nejsou podobné ci zda téměř kopírují Suby od Rolexu, tedy daleko daleko dražší hodinky. Časem jsem se o hodinkách dozvídál vice a vice a proste jsem si najednou uvědomil, ze nosim na ruce napodobeninu, de facto kopii. Začalo mi to vadit, a tak jsem je, byt jsem si nalhával, ze mi to nevadí, prodal.

 

A tady se dostávám k podstatě - ty hodinky byly fakt dobre udělaný, nic jim nechybělo, kvalita na ty penize fakt vysoká a libivej design k tomu. Jenže mam praci, kde se pohybují lidi, který mají penize a poznají kvalitu a začalo mi bejt dvojnásobně trapný, ze mam na ruce kopírku. Takze jsem je prodal sice nejen proto, ale i z toho důvodu. Mozna, kdybych mel praci, kde je to jedno, nebo se nesetkaval s lidmi, kteří to poznají, mel bych je do smrti.

 

Ale jak uz tady psal kolega - jestli mas pochyby uz ted, nekupuj si je, porad se na ne budes dívat pochybujici optikou.

 

Kup si neco ve stejném finančním rozpětí, protoze jsem přesvědčen o tom, ze je lepsi mit na ruce originál od Seika nez kopirku od Steinhartu - a aby se tady nikdo neurazil, respekt k jejich mnoha originálním modelům.

 

Werich to, myslim, vyjádřil dost trefně:

 

?Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, proto si nekupuju nic pro ostatní a koupim si co se líbí mě a na co mám já, mě by bylo trapný mít hodinky za sto táců a řikat holce, že dát pět za lístek na koncert neni normální :lol2:

Ale je to jak píše mnoho zdejších kolegů, pokud o tom přemýšlíš už před koupí, tak nekupuj kopírku, protože to v hlavě opravdu zůstane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit. Asi se mi líbí černé keramické. Poměr cena x výkon super. Ale mám problém s tou kopírkou Subů a bojím se, že mi to časem začne vadit a bude mi trapně je dát na ruku. Chci se zeptat vás, co je máte a nosíte, jak jste na tom? Nezačalo vám to vadit? Nebo je to právě naopak a přestali jste to řešit? Nebo vám to nikdy nevadilo a nevadí? Díky za reakce

Myslím, že tě to nijak nepoškodí :-) a ani neovlivní. Buď si časem uvědomíš, že je to odkaz na něco jiného a našetříš a nebo to prostě nebudeš řešit.

Mám doma jak stein tak rlx a nekonkurujou si, nijak si nepřekážej a snášej se. Problém v tom nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit. Asi se mi líbí černé keramické. Poměr cena x výkon super. Ale mám problém s tou kopírkou Subů a bojím se, že mi to časem začne vadit a bude mi trapně je dát na ruku. Chci se zeptat vás, co je máte a nosíte, jak jste na tom? Nezačalo vám to vadit? Nebo je to právě naopak a přestali jste to řešit? Nebo vám to nikdy nevadilo a nevadí? Díky za reakce

 

Nemám síce Steinhart, ale mám Sub homage Davosa Ternos Ceramic. Dosť záleží v akom prostredí sa pohybuješ, ale väčšinou to 99% populácie nerieši. Určite je toto lepšie ako fake Rolex. Proste na originál nemáš, ale ľúbi sa ti ten dizajn. Aspoň ja to mám takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nemám síce Steinhart, ale mám Sub homage Davosa Ternos Ceramic. Dosť záleží v akom prostredí sa pohybuješ, ale väčšinou to 99% populácie nerieši. Určite je toto lepšie ako fake Rolex. Proste na originál nemáš, ale ľúbi sa ti ten dizajn. Aspoň ja to mám takto.

Má pravdu předsedo :-) Pokud se ti líbí, tak do nich běž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...