Přejít na obsah

Parnis Planet Ocean


Doporučené příspěvky

Děkuji pánové, no kdyby se to nestalo, moh jsem tady sr.. ještě třeba týden ;) ale ještě prosím, napíšete mi někdo co je to za Miyotu?

V krabici žádnou nemám, to jsem se taky splet :( a nemůžu sundat lunetu, neni tam škvírka ani na papír a nechci to pochroumat, věnuji pouzdro beemanovi, tak jestli i s tim někdo poradí, budu rád :) Děkuji

post-47688-0-22780600-1513616059_thumb.jpg

post-47688-0-13350400-1513616067_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, toho jsem myslel. Měl by na to dát i dvouletou záruku, takhle se Ti to nevyplatí řešit. Já určitě nejsem příznivcem tohoto typu hodinek, na druhou stranu si kup a nos, co se líbí Tobě a asi ses v tuhle chvíli i vyškolil, jen mě zajímalo, jak to je s potencionální zárukou. V tuhle chvíli se to jeví tak, že kdyby sis koupil SKX/Monstra nebo jetá Suma, tak bys je pravděpodobně ještě dlouho nosil, tohle ovšem moc dlouhou trvanlivost/životnost evidentně nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu za ještě většího pitomce, ale ta korunka neni ulomená, vytočila se ze závitu na hřídelce :eek: tak že je ze dvou dílů.

Jsem v hodinkách začátečník, ale už od svých 14ti let jsem jich pár otevřel, ale tohle jsem ještě neviděl, budu to muset zakápnout Loctitem, nebo mám použít něco jinýho?

Názor na to, že je to kšunt se tim nemění a omlouvám se beemanovi, zase to složim a budu je nosit do dílny a na práci na chalupu, pokud se to povede složit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Přesně jak to popisuješ tak to probíhá u všech známých co si podobné hodinky koupili. Nejdřív přijde na řadu řemen( tomu rozumí každý, že je to šunt), potom přijde na řadu korunka nebo tlačítko chronografu. Nakonec  strojek, většinou do dvou let, ale dost často o hodně dřív, nebo upadne ručička.

Tohle nejsou hodinky, které by se mohly předávat další generaci. Je to spotřební materiál, modní zboží, které je kvalitou materiálu a kvalitou výroby určeno pro rychlou spotřebu. (uherák x godhaj,).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten rotor asi nebude olezlej, ani jsem si toho nevšimnul a průhledem v dýnku ta část neni vidět, tak si myslim, že to tak má být a foťák to jen vytáhnul.

Rozhodně jsem je nekupoval proto, abych je předal potomkům :lol2:, ale byl jsem zvědavej, jak to za ty prachy vypadá ve skutečnosti, protože na stránkách prodejce to vypadalo dost pěkně, myslim zpracování detailů a celkový vzhled. Dělám s nima  v práci všechno, co si umíte představit na zámečnický dílně a občas pak při montážích třeba vrtání s příklepem a podobně a opravdu jsem uplně v klidu, zatim se jim nic nestalo a neutrpěly žádnou viditelnou újmu a když jsem rovnou z práce šel na pivko, tak si jich někteří hned všimli.

Doma je hned sundavám, vyperu natohadr a beru si jiný.

Jinak ten strojek léta dávaji třeba do Citizen a nevim o tom, že by to byly špatný strojky, nicméně já tyto "Planety" nosim a budu nosit jen do práce :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Proč mám pocit, že podstatná část příspěvků je agresivní a téměř nenávistná... Proč je na tomto fóru vůbec sekce "Čínské hodinky ", když nejen založením tématu, ale i pouhým přispěním do nějakého, se člen fóra vystavuje se 100% jistotou urážkám, pohrdání, zesměšňování etc...

Nepřijde Vám to nevhodné v komunitě o které jsem si myslel, že z podstaty věci musí mít úroveň znatelně vyšší, než spolek bezcennejch notoriků v knajpě, kterou už pro ubohou úroveň provozuje místo Čecha cizinec (ten totiž ustojí i směšný zisk)... 

Tak kde jsou mederátoři?? Kde je admin?? Tak zakladatele témat tady zabanujte, když to tak irituje jemnocit zasloužilých vlastníků nejmenované provenience... Nebo rovnou zastřelte!

Ano, sekci smazat !! Vlastníky i jen jednoho kusu hodinek Made in PRC ZASTŘELIT,  nacisté se také nesrali i jen s 1/8 potomky Židů.... 

 

Tohle je fórum příznivců klasické hodinařiny, milovníků hodinek, zejména mechanických, těch, kteří se chtějí o své vášni něco dozvědět, podělit se o svou radost, poradit se a nebo i najít pomoc, třeba s opravou hodinek po otci...??? 

 

Tak jak to je???

 

Já taky nepohrdám vším co se objeví na silnici, že to není Mercedes, no a co??? Já mám svého rád, v žertu můžu říct, že on má auto a já Mercedesa, ale necítím potřebu se vůči němu vymezovat, zesměšňovat ho, klidně se zdržím i výčtu negativ, která jeho vůz má... Třeba nejezdí nálože po dálnici, třeba na zimu odkládá vůz do garáže, třeba nemá 120kg a vejde se i do Škody Citigo...

 

A to už se nechci vůbec pouštět do diskuseo tom " Co je Swiss made", jak je to s hrozně cool značkama, co se bijou v hruď, že jsou Made in Germany či dokonce swiss made a přitom je to jen marketingový tah, zbožné přání majitelů a srdíčko bijící v čínském nebo japonském rytmu...

 

Mno, dobrou noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jedes :-) jenom mi jaxi unika, kam vlastne miris a za jakou partaj to vlastne bojujes ;-)

 

Proč mám pocit, že podstatná část příspěvků je agresivní a téměř nenávistná... Proč je na tomto fóru vůbec sekce "Čínské hodinky ", když nejen založením tématu, ale i pouhým přispěním do nějakého, se člen fóra vystavuje se 100% jistotou urážkám, pohrdání, zesměšňování etc...

Nepřijde Vám to nevhodné v komunitě o které jsem si myslel, že z podstaty věci musí mít úroveň znatelně vyšší, než spolek bezcennejch notoriků v knajpě, kterou už pro ubohou úroveň provozuje místo Čecha cizinec (ten totiž ustojí i směšný zisk)... 

Tak kde jsou mederátoři?? Kde je admin?? Tak zakladatele témat tady zabanujte, když to tak irituje jemnocit zasloužilých vlastníků nejmenované provenience... Nebo rovnou zastřelte!

Ano, sekci smazat !! Vlastníky i jen jednoho kusu hodinek Made in PRC ZASTŘELIT,  nacisté se také nesrali i jen s 1/8 potomky Židů.... 

 

Tohle je fórum příznivců klasické hodinařiny, milovníků hodinek, zejména mechanických, těch, kteří se chtějí o své vášni něco dozvědět, podělit se o svou radost, poradit se a nebo i najít pomoc, třeba s opravou hodinek po otci...??? 

 

Tak jak to je???

 

Já taky nepohrdám vším co se objeví na silnici, že to není Mercedes, no a co??? Já mám svého rád, v žertu můžu říct, že on má auto a já Mercedesa, ale necítím potřebu se vůči němu vymezovat, zesměšňovat ho, klidně se zdržím i výčtu negativ, která jeho vůz má... Třeba nejezdí nálože po dálnici, třeba na zimu odkládá vůz do garáže, třeba nemá 120kg a vejde se i do Škody Citigo...

 

A to už se nechci vůbec pouštět do diskuseo tom " Co je Swiss made", jak je to s hrozně cool značkama, co se bijou v hruď, že jsou Made in Germany či dokonce swiss made a přitom je to jen marketingový tah, zbožné přání majitelů a srdíčko bijící v čínském nebo japonském rytmu...

 

Mno, dobrou noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...