Jump to content

Motorkáři

Recommended Posts

No, me taky cuka to strelit a vratit se zpet ,,do Hinckley ´´... , novej scrambler bude uplne jinde nez starej a me starej bavil mega :) Akorat je asi kravina se zbavit rok stare moto ... :)

aly scrambler mas na mysli ? som troska mimo :) tak rok staru masinu predavat je strata ale tak srdcu nerozkazes. Ja som duka690 musel posunut po 2tyzdnoch a az ducatka bola to prave. Dukos proste nesadol

No, me taky cuka to strelit a vratit se zpet ,,do Hinckley ´´... , novej scrambler bude uplne jinde nez starej a me starej bavil mega :) Akorat je asi kravina se zbavit rok stare moto ... :)

neni to kravina, je to super nápad a měl bys to vyměnit za KTM LC4 640 z roku 2003. Víš jak, retro je v módě, takže by si byl kůl, frý a hepi  ;)

david, pisu z Hinckley, tak jakej asi ? :) Jinak Duc pecka, rad vzpominam na mou S4R..., hlavne na vymeny oleje, nez se trefil spravnej filtr :) Super kladivo a ty brzdy...mnam...

Zelenina, to nepotrebuje komentar, proste krasa...

Strocek, hele, promyslim to :)

Kdyz se vymysli kraviny, je nejlepsi se svezt...prijemne 4 hodky v sedle... pecka. Ted muze zacit chcat, at se trosku zmatori ta priroda, misty je to jak polopoust... :(

post-26281-0-59388800-1556205003_thumb.jpg

post-26281-0-73154300-1556205008_thumb.jpg

post-26281-0-05591200-1556205013_thumb.jpg

post-26281-0-63769000-1556205017_thumb.jpg

sorry, nejak som si to hned nespojil s triumphom. To hej je to parada ale po tejto ktmke neviem neviem. Leda ak druha tretia moto do garaze. Ako sa hovori motoriek a hodiniek nie je nikdy dost :D zial ta garaz sa uz razantne vyprazdnila :(

post-40061-0-12042400-1556208391_thumb.jpeg

post-40061-0-06037900-1556208399_thumb.jpeg

Hele, ja myslim, ze uplne v pohode. Ta 12tka pojede jako prase, ze na ni vic fouka neva. A hlavne bozsky vypada :) Kacena je skvela, i kdyz uz se me i libi, trosku :), tak na trumpetu nema 

Mě se ta co máš hodně líbí a byla u mě aspirant na univerzála, co se týče většího offroadu, i že se na tom nechá jet pohodlně někam dál (teda alespoň si to myslim), a měl jsem jí v merku, kdyby bylo něco navíc bokem. Ale docela mě zarazilo, že už s tímhle modelem do budoucna KTM nepočítá (říkal mi to týpek z KTM na výstavě v Letňaněch) a teď se vrhli do menších obsahů s tím, že asi do offroadu bude lepší ta 790 Adventure R. Jak bys to viděl?  

Hele, me bavi strasne, umim houno,ale i mimo silnici se na ni nebojim. Jak pises, muzes v kuse letet 1000km za den a druhej den si dat poznavacku mimo silnice. Spotreba uplne super, vykonu az moc, proste super. Verim, ze i s kvalitou to slo u nich nahoru, i vzhledem k te rozsirene zaruce za par kacek si verej. Posledni dva adepti pri vyberu byla kaca a nova afra, v te ostrejsi verzi. Proti kacene je takova tupa, a prisla me krehka. Asi bude pohodlnejsi, a je krasna, to jo.

790 je dobrej tah, ale me se nelibi ten hmyzi kukuc co ma po velkem advikovi. A oproti 1090 tam neni ani takovej hmotnostni rozdil, co sem ocekaval. Pro me potreby je ta 1090 taky nejlepsi co je na trhu. A po hoooodne dlouhe dobe je to motorka, kvuli ktere se navlecu, abych vyrazil treba na hodku za barak :) Chris Birch nekde rekl, ze 1090 je to nej co od KTM jezdil, tak nemuze bejt zla :)

Ta afrika je taky pěkná, ale působí na mě víc civilnějším dojmem, 1090 bude asi víc off, ale to by chtělo projet a vidělo by se, možná že budeš mít srovnání já na tom nejel. Vzhled nový 790 se mi líbí i s kukučem, myslim že by to byla kategorie akorát pro mě. Ale tak začnu asi tim, že si koupim tu novou baterku do starý elcéčtyřky a vono to vokolo komína taky pude  :)  

Zdravim borci, jazdi/l niekto Panigale V4? Zacina ma to neznesitelne hlodat.. hlavne ked si predstavim ze mam stranou 30K na zlate Daytony a nie su k dispozicii. Ked si tak polozím tieto dve veci vedla seba tak to nie je az taky zly trade ... :D

post-2862-0-28940400-1556255726_thumb.jpeg

post-2862-0-58074800-1556255733_thumb.jpeg

Zdravim borci, jazdi/l niekto Panigale V4? Zacina ma to neznesitelne hlodat.. hlavne ked si predstavim ze mam stranou 30K na zlate Daytony a nie su k dispozicii. Ked si tak polozím tieto dve veci vedla seba tak to nie je az taky zly trade ... :D

Panigale si do bazénu/moře nevezmeš ;)