Jump to content

Recommended Posts

Potřebuju manometr na Forzu, kde je docela blbej přístup k ventilku, Až budu přezouvat, dám tam zahnutej, ale zatím je tam rovnej.

Takže potřebuju buď manometr se vstupem z boku nebo s hadičkou, jako je třeba klasika od Kovo Brno https://www.alza.cz/auto/p-450-s-hadickou-d3955133.htm.

Díky za tip či radu.

Před pár měsíci jsem pořídil tento a zatím spokojenost. Je to celý z plastu a neváží to skoro nic (první dojmy) ale na rovnej ventilek super.

https://maloobchod.ddpneu.cz/digitalni-moto-pneumeric-schrader-0-35-7bar

Včera se mi konečně ohřály gumy a s harykem jsme si dali první ostřejší jízdu.

Budu to muset nějak vymyslet, buď zvednout, jiný stupačky, nebo jiná motorka.

post-8501-0-42732100-1552888579_thumb.jpg

post-8501-0-52525200-1552888585_thumb.jpg

Třetí verze Jawy 350 ohc, mě se celkem líbí. Jen škoda, že to nestojí trochou míň peněz.

post-33119-0-02240000-1553759167_thumb.jpg

LT mě baví. Jezdím teď docela často a při střídání s H-D to má něco do sebe. Řešil jsem pár nových věcí, tak zde zkusím nabídnout jeden můj neuvážený nákup.

Kdyby někdo z místních eLTéčkářů chtěl, mám na prodej nové velké plexi V-technik V Stream v 58x š 70cm (za 4500,-).

Na mě je moc vysoké, takže jsem nakonec pořídil originál nízké. 

Moc vysoké plexi, to bych chtěl zažít. :-D Pamatuji jak jsem si na svoji Kawasaki vyráběl na polokapotáž zvýšené plexi, aby mě to aspoň trochu přefouklo. :-)

Tak já letos zatím 500, ale jen na V Stromu, Harýci ještě spinkají.

Ja letos nejak nestiham, takze zatim slabe 2 tis. km. Ale je fakt, ze kdyz sem jel koncem unora z Jizerek pres Orlicke hory a Jeseniky, bezkari na mne cumeli divne...

post-39943-0-86265100-1553769456_thumb.jpg

Edited by Xenomorfus

Ja letos nejak nestiham, takze zatim slabe 2 tis. km. Ale je fakt, ze kdyz sem jel koncem unora z Jizerek pres Orlicke hory a Jeseniky, bezkari na mne cumeli divne...

Musíš řvát "Stopa!" a né "Sežeru Tě!". Jsou jinak nastavený, to je celý...

Ja na bezkach v zivote nestal, neznam tyhle veci. Obecne se lyzi a vubec takovych adrenalinovych sportu bojim... :notworthy: .

A tedy jejich stopu bych nedal  :mummy: . Ale obcas jsme se křížili nebo jeli kousek soubezne...

Dneska jsem nejspíš prodal Zuzanu. Měli jsme ji 14 let a pořád je to nádherná motorka. Škoda, že ji nemám kam dát. Asi by zůstala doma že sentimentu.80b7ae40d40794baa1e6e70998fd133b.jpg