Jump to content

Jaké Hamilton máte ?

Recommended Posts

• Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pekna houba:) Diky za fotky a hlavne je v lese nikomu nestrel.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak teraz v utorok prišli. Moje prvé Hamilton hodinky, prvé automaty. Naposledy som mal hodinky na ruke asi 20 rokov späť ako tínedžer...

Musím potvrdiť, že naživo vyzerajú naozaj tie hodinky o dosť lepšie ako na obrázkoch.

0c8858c04e15ac780ea61975e478940a.jpg46d5502a4e5e9ad5ecd138ca58b9c782.jpg

Odoslané z G8341 pomocou Tapatalku

Moc hezké.

Odesláno z mého VTR-L29 pomocí Tapatalk

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak se hlásím do klubu :)

Hledal jsem něco menšího a střídmého se světlým cifrem na běžné pracovní nasazení do kanclu. V hledáčku jako vždycky nějaký seiko nebo citizen a nejlíp kvarc, protože už mě nebaví neustálé seřizování a nastavování.

Jenže když jsem narazil na tyhle khaki aviation v prodejním vlákně, které nikdo nechtěl, tak jsem se úplně seknul - vždyť to je přesně to, co sháním, sakra :).

U hamilton khaki se mi vždycky líbilo to pouzdro, tenoučká luneta a velký, mírně klenutý sklo - to je podle mého ten nejvíc nejsprávnější tvar hodinek :D, když nepočítám potápky.

Dokonalých 38mm na poctivém náramku, nenápadné, pohodlné, jednoduché a krásné a hlavně - konečně něco úplně jiného než dobře znám (seiko, amfibie). Jsem taknějak vnitřně moc spokojenej, že jsem si je pořídil..

...jo a mimochodem - skvělá komunikace s prodávajícím.

post-5667-0-59170000-1561656567_thumb.jpg

• 1 month later...

jsou parádní :smile_anim:

jak jsou na tom s přesností?

Mám je zatím chviličku takže jsem je popravdě ještě neměřil, ale musím říct, že na takový ten první dojem, kdy to člověk srovnává s ajfounem, tak mi přijde, že jdou hodně přesně. Ani nevím, zda spíš do plusu nebo do mínusu. Určitě je za nějaký čas zkusím přesně změřit a udělat třeba i nějakou srovnávačku s těmi starými :)

Mám je zatím chviličku takže jsem je popravdě ještě neměřil, ale musím říct, že na takový ten první dojem, kdy to člověk srovnává s ajfounem, tak mi přijde, že jdou hodně přesně. Ani nevím, zda spíš do plusu nebo do mínusu. Určitě je za nějaký čas zkusím přesně změřit a udělat třeba i nějakou srovnávačku s těmi starými :)

Ty starší s datumem ve mě nevyvolávají takové divné pnutí

Edited by pebe