Přejít na obsah

OH Pchjongčchang 2018


tano

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 872
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Komouši ten sport dělali dobře ať si každý myslí co chce.

 

To proboha neni o komousich a ani v naznaku to takhle nevnimam. Je to tom, ze cesky decka jsou myslim nejtlustsi v Evrope, nehybaji se, telocvikari nedostanou zaplaceno za projekt hodina TV navic, treneri mladeznickych oddilu to delaji skoro zadarmo, rodice tu drinu s deckem taky nechteji absolvovat. Navic je tady doba, kdy makat ve sportu prestava byt pro decka in. Boli to. Vem si treba Holandany. Odjakaziva skromnej, pracovitej narod nevim, kolik jich je, myslim, ze to nebude vic jak Cechu a uspechy ve sportu skoro jako maku. To samy Svedi. Kdyz se to pak spoji s nejakym rozumnym pristupem statu, jde to.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se, ale to je velice zjednodusujici klise. Ja s nim nesouhlasim. Chodim jednou za uhersky na pivo s kamaradem, byvalym hokejovym obrancem Tesly. Neyl to zadny nazdarek, jeden z nejlepsich beku v teamu a dlouholeta opora.?Von ted trenuje decka. A u toho piva mi rika, wole, prijdou mne decka na pripravku a spousta z nich neudela kotrmelec. Tak z ceho chces ty talenty vybirat? I s komousema ;-)

Edit: a koncim na tema politika a sport, sem to nejspis nepatri

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman I.prijdou mne decka na pripravku a spousta z nich neudela kotrmelec. Tak z ceho chces ty talenty vybirat? I s komousema ;-) 

 

.....Néééé, že bych se chtěl zastávat komoušů...ale ten kotoul nás každýho  za socíku naučili ve škole na hodině tělocviku...a nejen kotoul, že. Prostě jsme museli, a tak to holt je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za komančů byla pro talentovaná děcka  tréninková střediska mládeže, následovala vrcholová střediska. Fungovalo to prostě jinak. Dnes to chce krom toho talentu a dalších faktorů i ty peníze. Bylo a je to hodně i dnes o rodičích. Moje zkušenost. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my keby sme nemali "Rusku" Nastu...česť výnimkám tam ani nemusíme ísť a to, že sme v prdeli už davno je asi všetkým jasné :-)

Ale noooo... "tam" sa ide aj kvoli niecomu inemu. Ci? Madagaskar a vselijake dzungle...

emotikon s pivom sa mi neobjavuje, tak to ber v tomto zmysle, koňar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...