Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak se jmenoval ten portugalsky doktator.. Salazar.. jak ho pak na konci zivota drzeli mimo realitu a tvrdili mu, ze je stale hlava statu, ze o vsem rozhoduje a dokonce mu tiskli falesne noviny... neslo by to i s Putinem.. stejne je a bude furt nekde stranou, ze by tam nakraceli vzdy 2 generalove, nahlasili by mu jak vsude vítězí a ze je panem sveta a bylo by....

Tady to bylo
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/antonio-de-olivier-salazar-falesne-zpravy-nemoc-vlada.A220204_120643_zahranicni_misl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Prochy68 napsal:

Na Ukrajinu míří více než 150 bývalých výsadkářů z Británie, kteří sloužili v Afghánistánu, aby se zapojili do bojů s ruskými jednotkami. Informoval o tom list The Times. 

 

vcera jsem mluvim s byvalym kolegou z UK, rikal, ze dobry kamos jeho otce a byvaly clen vysadkaru jede na "dovolenou" na Ukrajinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nase Migy vraj nie su v najlepsom stave, ze vraj ako ochrana vzdusneho priestoru vzlieta stale jeden a ten isty stroj, avsak bez raketovej vyzbroje, ma len municiu do kanona. Niekde som to cital v poslednych dnoch, ale nespomeniem si kde...

https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/slovensko-stihaci-letectvo-gripen-f-16-mig-29.A220211_141022_vojenstvi_alv

Edit: doplneny link

Upraveno uživatelem pato31681
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ferox napsal:

Ted jsem videl na FB. Takze ano, nejake tradice v narode ozivaji... 🤮

Neznámý průvodčí: ”NENÍ den, abych v práci neřešil alkoholiky, rváče, černé pasažéry, narkomany, ALE to, co se řešilo dnes jsem ještě nezažil....
Co se děje na východě je hrozný a ty lidi opravdu lituji, ale chování dnes několika Čechů bylo opravdu šílené .....
3 zážitky dnes z vlaku, z práce:1)Ukrajinští kluci odjíždějí na vojnu a rukují. Vezli jsme 4 mladíky, kterým nebylo moc do smíchu, vyřizují jim jízdenky a oni se na něco ptají. Hodně lidí nerozezná rozdíl mezi ukrajinštinou a ruštinou. Jakmile jeden z těch kluků promluvil, několik lidí na ně začalo pokřikovat: Táhni domů ty ruskej zmrde... atd. Nepomohlo ani, když jsem za ně řekl, že to nejsou Rusové 😔....
2) Mladá holčina jela z Prahy do Hradce Králové. Lístek měla na slevu do 15ti let a chtěla se prokázat nějaký dokladem. Jelikož byla cizinka, měla připravený pas. Měla smůlu, že si vedle ní všimli, že se znakem ruské federace. Když jsem vešel do vozu, tak holka ubrečená šla proti mě, a že co má dělat, že ji vyhodili z vozu a nadávali ji....
3) Z Nymburka jsem vezl 3 starší chlapy v monterkách a s taškami. Neměli lístky a styděli se mluvit, protože mluvili rusky. Jeden něco zkoušel anglicky, ale pak mě chytil za ruku, odvedl na chodbu vozu a řekl, že lístky nemají a chtějí si je koupit. Omluvil se, že nechtěl mluvit před lidmi ruský, styděl se a měl strach. Mezi prodejem lístků se ptám, kam jedou a on, že je dnes vyhodili z práce i ubytovny, protože jsou kdo jsou. Takže jedou do Prahy a dál se uvidí...Tak nevím, začal hon na čarodějnice?“
 

S tou ani ne 15 letou ruskou holčinou je to tzv. HOAX, už se to pohybuje nezavisle na internetu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...