Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Bert napsal:

Pozor, ten text hovoří o souhlasu EU s odpojením. Nikoli o tom, že k odpojení došlo. Vím, možná zbytečné hnidopišství, ale v době, kdy jde o hodiny mne to zdržování s odpojením docela se-e ....

Jo to asi jo.... Nevím, proč to tak trvá....

@Prochy68 jj...jen 10k dolarů 

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, ten text hovoří o souhlasu EU s odpojením. Nikoli o tom, že k odpojení došlo. Vím, možná zbytečné hnidopišství, ale v době, kdy jde o hodiny mne to zdržování s odpojením docela se-e ....
Pokud jsem cetl, tak zatim nikdo nic realne nevypnul.. furt nedosel ofiko seznam na spravna mista..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, papun napsal:

Škoda, že Ukrajina asi nemá prostředky ten stojící konvoj trošku pošolíchat :(

 

 

Tzv. hloubkaři za 2. světový by je rozstříleli na sračku.

 

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplechu by nadělal i jediný MiG 29.

Jinak je možné, že před tím konvojem prudce zabrzdila Fabie, známe od nás co to dokáže  ;) (to bylo jen na odlehčení, nechápete to tak že by byla v téhle debilní situaci nálada na vtipkování, na balkóně mám ukrajinskoi vlajku a divím se pomalému postupu Evropy, to už i šíbři z FiFa jsou pružnější  . . . taky vtip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se civilizovany svet mohl zapojit, nebyl by na Ukrajine uz ani jediny rusky strep. Cela ta sila je nam k nicemu. Strach z jadernych zbrani nas paralyzoval. Podleham skepsi, ze by NATO aktivovalo clanek 5, kdyby byla napadena zeme NATO. 
 

Tim vubec nerikam, ze se tam ma bezhlave vletet a nepredvidat nasledky. Jaderna hrozba je relevantni brzda. Ale dostali jsme se do situace, kdy muzeme bojovat jen s nejadernym nepritelem. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, petr_cha napsal:
před 23 minutami, Bert napsal:
Pozor, ten text hovoří o souhlasu EU s odpojením. Nikoli o tom, že k odpojení došlo. Vím, možná zbytečné hnidopišství, ale v době, kdy jde o hodiny mne to zdržování s odpojením docela se-e ....

Pokud jsem cetl, tak zatim nikdo nic realne nevypnul.. furt nedosel ofiko seznam na spravna mista..

 

Moc si od toho "vypínání" SWIFTu neslibujte. Podstatné je, že se to nevztahuje na všechny ruské banky. Ty, přes které jdou platby za ropu a plyn, odstřižené od SWIFT nebudou. Konkrétně tahle sankce je spíš jen pro uspokojení veřejnosti. V praxi si ty odpojené banky poměrně rychle otevřou účet ve svůj prospěch u těch, kterých se sankce nedotkne, a pojedou v klidu dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Moc si od toho "vypínání" SWIFTu neslibujte. Podstatné je, že se to nevztahuje na všechny ruské banky. Ty, přes které jdou platby za ropu a plyn, odstřižené od SWIFT nebudou. Konkrétně tahle sankce je spíš jen pro uspokojení veřejnosti. V praxi si ty odpojené banky poměrně rychle otevřou účet ve svůj prospěch u těch, kterých se sankce nedotkne, a pojedou v klidu dál.
Tak navrzeno 7 bank.. to evidentne nebude ta hlavni ekonomicka paka...

Zástupci Evropské unie se dohodli, že odstřihnou od mezinárodního platebního systému SWIFT sedm ruských bank.

Zasažené banky jsou: VTB Bank PJSC, Bank Rossiya, banka Otkritie, Novikombank, Promsvyazbank PJSC, Sovcombank PJSC a VEB.RF.

... nejvetsi Sberbank nikde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by Rusko reálně a prokazatelně napadlo člena aliance, tak pevně věřím, že by NATO okamžitě zasáhlo bez ohledu na výhružky.

Já mám ovšem obavu jestli Putin normálně nezešilel a tím pádem mu bude úplně u prdele co se stane, když pustí jaderné zbraně. Pořád si říkám, že třeba to zastaví ti jeho nebližší...ale to si můžu asi jen přát.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...