Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Šéf ukrajinské bezpečnostní rady Oleksij Danilov dnes řekl, že ukrajinské bezpečnostní složky zlikvidovaly elitní bojovníky čečenského vůdce Ramzana Kadyrova, kteří plánovali vraždu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Informovala o tom ukrajinská agentura Unian, podle níž Danilov tvrdí, že Kyjev dostal informace o této skupině od ruské tajné služby FSB.

Zdroj: idnes

Chápete někdo zmínku o FSB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem četl komentáře k postoji Izraele, vzhledem k Sýrii atd., zaznělo tam že Izraelska armáda je na tom razantně lépe než ruská. Když jsem nedávno viděl v akci Iron Dome tak nepochybuji. Není to jen EU, zájem stopnout Putina by měly mít i další státy, třeba ze severu. Prospěch by z toho mohla mít i Čína, Indie . . . 

Že ještě žádný stát neposlal operativce odpálit pro výstrahu kus Kremlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Emiliano napsal:

Šéf ukrajinské bezpečnostní rady Oleksij Danilov dnes řekl, že ukrajinské bezpečnostní složky zlikvidovaly elitní bojovníky čečenského vůdce Ramzana Kadyrova, kteří plánovali vraždu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Informovala o tom ukrajinská agentura Unian, podle níž Danilov tvrdí, že Kyjev dostal informace o této skupině od ruské tajné služby FSB.

Zdroj: idnes

Chápete někdo zmínku o FSB?

Hybridni valka? Znejistit Putina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad “někdo v okolí”: Šojgu s Gerasimovem (kteří tu byli v téhle souvislosti zmiňovaní) jsou Putlerovým osobním kádrovým produktem (něco jako Goebbels se slepičářem pro Hitlera), nejvěrnější poskoci a spolupachatelé jeho zločinů - kteří nejlíp vědí že jakmile padne on, budou se za koule v průvanu houpat i oni. To už bych spíš uvěřil že “velmistra judistu” na hajzlu násadou od koštěte utluče spravedlivě nasraná hajzlbába…:skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, papun napsal:

Pokud by Rusko reálně a prokazatelně napadlo člena aliance, tak pevně věřím, že by NATO okamžitě zasáhlo bez ohledu na výhružky.

Já mám ovšem obavu jestli Putin normálně nezešilel a tím pádem mu bude úplně u prdele co se stane, když pustí jaderné zbraně. Pořád si říkám, že třeba to zastaví ti jeho nebližší...ale to si můžu asi jen přát.

 

 

Ja bych tomu rad veril a uprimne v to doufam. Ale ma to hacek v podobe tech jadernych zbrani a tveho druheho odstavce. Co kdyz to pak vyhodnoti stejne? Hrozbu jadrem nejde jen tak odmavnout rukou. 
Ja teda porad verim, ze to je jen hrozba. Ze takovy magor to byt nemuze. Ale myslenky se vkradaji 🤷‍♀️
Kazdopadne nemuzeme tomu strachu podlehnout. Sorry ze jsem to vytah…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, nickolas napsal:

Ja bych tomu rad veril a uprimne v to doufam. Ale ma to hacek v podobe tech jadernych zbrani a tveho druheho odstavce. Co kdyz to pak vyhodnoti stejne? Hrozbu jadrem nejde jen tak odmavnout rukou. 
Ja teda porad verim, ze to je jen hrozba. Ze takovy magor to byt nemuze. Ale myslenky se vkradaji 🤷‍♀️
Kazdopadne nemuzeme tomu strachu podlehnout. Sorry ze jsem to vytah…

A už jsem nepiš .... musel jsem jít do sklepa pro Poličku 🍻😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tom4 napsal:

Dneska jsem četl komentáře k postoji Izraele, vzhledem k Sýrii atd., zaznělo tam že Izraelska armáda je na tom razantně lépe než ruská. Když jsem nedávno viděl v akci Iron Dome tak nepochybuji.

Jedna věc je co poslali a druhá co poslat můžou. S tvrzením že na tom ruská armáda není technicky dobře bych byl velmi, velmi opatrný. S tím že Izrael válčí na úrovni souhlasím, ale ani v případě ruska se nekoukáme (zatím) na hromadné znásilňování a vraždění civilistů coby psychologického válečného nástroje. Jsem zvědavej jak to nakonec dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, PatrikT napsal:

Zdravím místní žumpu,

zkuste si přes Google překl. v ruštině zjistit CO se koná (třeba na Youtube), KDO stojí za 3 WW která už dávno začala.Snad to stihnete, cenzura jede na 150 % ...

Proč jsem nehodíš link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, PatrikT napsal:

Zdravím místní žumpu,

zkuste si přes Google překl. v ruštině zjistit CO se koná (třeba na Youtube), KDO stojí za 3 WW která už dávno začala.Snad to stihnete, cenzura jede na 150 % ...

První příspěvek v hodinkovým fóru v žumpě. Mein Gott.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, PatrikT napsal:

Zdravím místní žumpu,

zkuste si přes Google překl. v ruštině zjistit CO se koná (třeba na Youtube), KDO stojí za 3 WW která už dávno začala.Snad to stihnete, cenzura jede na 150 % ...

@Bert, prosím tě…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, PatrikT napsal:

Zdravím místní žumpu,

zkuste si přes Google překl. v ruštině zjistit CO se koná (třeba na Youtube), KDO stojí za 3 WW která už dávno začala.Snad to stihnete, cenzura jede na 150 % ...

Myslim, ze tvuj pobyt na tomto foru se blizi ke konci. Netrvalo to dlouho a ani to nebude bolet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PatrikT bude muset své konspirační teorie uplatňovat někde jinde.

Edit: ku-va, co vede borce, který se registroval v lednu 2017, napsat první příspěvek v březnu 2022, ke všemu do žumpy, a zrovna takovou číčovinu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

PatrikT bude muset své konspirační teorie uplatňovat někde jinde.

Edit: ku-va, co vede borce, který se registroval v lednu 2017, napsat první příspěvek v březnu 2022, ke všemu do žumpy, a zrovna takovou číčovinu ....

spící agent? anebo magor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...