Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

S tímto DFENSovým výrokem moc nesouhlasím. Ano, ani jeden není dokonalý kandidát. Ale jeden je výrazně slabší než ten druhý, a má výrazně menší schopnost vést inteligentní rozhovor a případně reflektovat vlastní chyby a upravit chování. 

Odevzdávat prázdný hlas je taková hezká natruc akce, kterou nahrabeš lajky na instagramu a fejsbůčku... popřípadě na DFENSu. Dost to přípomíná chování věčné opozice (SPD, KSČM)... kteří sami můžou pohodlně hlasovat podle svého programu, protože vědí že nikdy nic neovlivní. Nikdy nebudou v pozici něco reálně ovlivnit, a přijmou za své činy zodpovědnost. Tak jenom kafrají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se vším co se tu řeklo o babišovi souhlasím
nicméně, tohle je mi asi nejbližší názor. jestli se nehodí, prosím o smazání. 
E347CE99-D733-4D3A-A9D6-BBD0C2C0B523.thumb.jpeg.a57b2cd85e026a68bb4e606ff60e1b9d.jpeg
Proc mazat.. navic v zumpe :-)

Samotna Ceska republika neni nic.. spolu se svymi spojenci silime.. kdo umi spolupracovat, dostane se nejdal.. a je jen na nas vsech, s kym a za jakych podminek chceme spolupracovat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak dfens je uplne realne na urovni aeronetu. S tim rozdilem, ze na nem to autori mysli vazne.

I slovnik je stejny od nadnarodnich instituci, pseudoinstituci etc.

A troufnu si tvrdit, ze tam bude i pomerne zasadni prekryv ctenaru.

 

Babisovo prohlaseni o Polsku si myslim, ze myslel naprosto vazne. Jen jeho tym napsal na Twitter aby uklidnil "kavarnu". Vlastne menim nazor a na toho prezidenta by se hodil 😀 To je takove ceske, cesky lid naposledy ukazal odvahu nekdy za husitskych valek, coz byla takova nase obdoba Daes. (Trochu nadsazky prosim)

A Babis naprosto splnuje moralni a lidsky profil pomerne velke casti spolecnosti a myslim, ze to i je duvod, proc tem lidem imponuje a proc pro nektere iracionalne nenavidi Havla. On svou osobou tyhle veci schvaluje mezitim, co Havel nastavoval pro mnohe velmi neprijemne zrcadlo. 

Btw. ten pamatnik je supr.

01-havlova-big-image.jpg.e22612195d1b42f0ba9edea1c79f9f9f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, montemar napsal:

ale na vojně jsi, vojto, nebyl

1.nechapu souvislost.

2.tohle je pro me citlive tema. Uz 6 let se snazim nejak obejit zdr. pozadavky ACR a vstoupit do akt.zaloh. Mam autoimunitni nemoc... a jako rocnik 91 jsem moc jinych moznosti nemel.

3.ja si jsem pomerne dost jisty,jak se v nejakych pripadech zachovam. Jsem dost tvrdohlavy a myslim, ze jsem si to i sam sobe dostkrat potvrdil. Slovy plk.Foltyna, kdybych ridil vojenskou policii ruske armady na Ukrajine. Tak bych moc prace nemel, protoze bych se ze studu zastrelil.

Tohle vnimam stejne. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, petr_cha napsal:

Proc mazat.. navic v zumpe 🙂

Samotna Ceska republika neni nic.. spolu se svymi spojenci silime.. kdo umi spolupracovat, dostane se nejdal.. a je jen na nas vsech, s kym a za jakych podminek chceme spolupracovat...

+1 toto!

podobnu retoriku ala ten prispevok ma aj alternativa z radov dezolé u nas, kydat hovnomety na NATO/EU/spojencov to ano, ale peniaze co sa sem leju tie uz im nesmrdia, ze sa z nich stavia infrastruktura, modernizuje verejna doprava atd atd to uz nespomenu

holt sme malicke ekonomiky a taka je aj nasa vyjednavacia pozicia v globalnej politike, taka je realita, ak si niekto mysli ze sami dokazeme byt konkurencieschopni a napredovat tak je uplne mimo, sami tak maximalne spat v case k rolnictvu

ale je zaujimave ako "anti-eu" kampan funguje u nespokojnej casti obyvatelstva, casto krat chudobnej a zavislej na socialnom systeme, logiku tam ale hladam asi marne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, AndyAaron napsal:

Diskuze pod tim clankem je horsi, jak nekde na Blesk.cz. To me trosku rmouti na jake ctenare Dfens cili. 

Mne treba hlava nebere, jak nekdo muze po vsech tech diskuzich a po tom, co ma jak Pavel tak Babis za sebou, ty dva hazet porad hazet do stejneho pytle...

No myslim, ze cely ten clanek. Je uplny nesmysl. Ve stylu aeronet jako takovy.. to je fakt peklo. 

Dovolim si par casti:

Žijeme v době upevňování státní moci. Státní instituce zneužily covid games, aby prohloubily vliv na naše životy. Pak použily válku mezi dvěma mocenskými centry někde támhle ve východním Prdelákově, do které nám principiálně nic není, a udělaly to samé ještě jednou. Po obyvatelstvu se soustavně požaduje disciplína v boji s nějakým nepřítelem, přičemž nás od rána do večera bombardují válečnou rétorikou

Někteří jedinci mého věku nacházejí paralely se svým mládím prožitým v dobách loutkového prezidenta Husáka. přičemž je zde ale jeden malý rozdíl. V našich dobách byl režim na ústupu a seznam zakázaných věcí, informací a postojů se už neprodlužoval.

A tak se ptám, v čem vidí woke soudruh generál ten chaos. Ano, možná by se dalo nazvat chaosem, když vláda bez jakékoli opory v zákoně vypíná internetové stránky, které nekonvenují s vládní ideologií nebo různými mimozákonnými prostředky nutí občany píchat do sebe řádně neschválené vakcíny, o jejichž vedlejších účincích se začínáme dozvídat teprve teď. Nepochybně je chaos, když státní orgány dělají zjevně nezákonná rozhodnutí s tím, že komu se to nelíbí, ať se klidně soudí, a někdy za pět sedm let se tedy uvidí. Je určitě chaos, když stát a jeho bezpečnostní složky různými zákulisními cestami zavírají ústa lidem, kteří si dovolili mít jiný názor

 

K tomuhle se asi neda nic moc rict..... kdyz uplne pominu Generala a volby. Ja cely dfens a ten narativ povazuji za ubreceny, konspiracni, prorusky a manipulativni a nesmirne hloupy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, montemar napsal:

vojenská mentalita. tenkrát. dnes je to možná jinde. ale třeba na politruka to chtělo už hodně silný přesvědčení. myslim. 

Hele tohle ja nerozporuji. Ja bych si z tech vsech kandidatu vybral asi Fishera.

Moc se mi libil kdysi Telicka, kdyz rekl, ze na prezidenta nikdy nekandiduje, protoze si sam moralne neobhaji, ze sedi na Havlove zidli s minulosti v KSC. 

Ze byl mlady neberu. Myslim si, ze nejit volit je regulerni politicky nazor a ostrakizovat ho je nesmysl. Stejne plne chapu Kocaba a to nadavni je mi dost neprijemne. Ja plne respektuji Tvuj nazor a pripadne rozhodnuti. Nicmene muj nazor treba je, ze Dfens je kupa hoven, pardon 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zda se mi, ze problém s komunismem Pavla mají zejména ti, kteří neměli šanci projít podobnou zkouškou morálky. Tak jenom odhadují, jak by se zachovali sami.

D-fens se bohužel zřejmě zbláznil, co píše poslední dobou jsou sracky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aeronet jsem si nikdy neotevřel. ani nemám představu, co pišou. d-f jsou hodně často sračky, vždyť tam taky přispívá kdokoliv chce. ale někdy, když se nudím a kouknu se, jje tam vobčas i něco, s čím se dá souhlasit. 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemyslel příspěvky na serveru D-fens (to je fakt žumpa 🙂 ), ale přímo příspěvky D-fense, jako vlastníka serveru.

Edit:  to dříve nebylo, proto píšu "poslední dobou"

Upraveno uživatelem Chronař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, petr_cha napsal:

Takove shrnuti nekolika dni... 🙂Screenshot_20230123_171618_Twitter.thumb.jpg.35581b3941b13d271f34743e28b4ae0c.jpg

A jeste me tak napada.. i na zaklade jednoho dalsiho tweetu... doufam, ze jeste nezkusej do konce tydne nejakou silenou show.. 😮Screenshot_20230123_172315_Twitter.jpg

Jestli bylo to víno stejně kvalitní jako párky z Agrofertu, tak pánbů potěš, to musela  být kocovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...