Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, montemar napsal:

se vším co se tu řeklo o babišovi souhlasím

nicméně, tohle je mi asi nejbližší názor. jestli se nehodí, prosím o smazání. 

E347CE99-D733-4D3A-A9D6-BBD0C2C0B523.jpeg

To přeci nemyslíš vážně. Vždyť je to hloupost. To tam ani nemusíš chodit.

Víš co je ale blbě ? Jestli sám nevidíš ve dvou zbývajících kandidátech toho dobrého a toho zlého. To je špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zda se mi, ze problém s komunismem Pavla mají zejména ti, kteří neměli šanci projít podobnou zkouškou morálky. Tak jenom odhadují, jak by se zachovali sami.
D-fens se bohužel zřejmě zbláznil, co píše poslední dobou jsou sracky.

Je to tak. Daji se od nej cist max technicky/auto clanky (viz skvela serie o zaseklym plynu), ale jakmile zacne zabrusovat do cehokoliv okolo, je to peklo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, long napsal:

To přeci nemyslíš vážně. Vždyť je to hloupost. To tam ani nemusíš chodit.

Víš co je ale blbě ? Jestli sám nevidíš ve dvou zbývajících kandidátech toho dobrého a toho zlého. To je špatně.

dobře. jeden je podstatně lepší, než ten druhý babiš. ale sám před sebou neobhájím, že bych mu to upřímně hodil tak jako v prvním kole, kdy jsem o tom tolik nepřemýšlel. takže teď  opravdu nepůjdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, montemar napsal:

dobře. jeden je podstatně lepší, než ten druhý babiš. ale sám před sebou neobhájím, že bych mu to upřímně hodil tak jako v prvním kole, kdy jsem o tom tolik nepřemýšlel. takže teď  opravdu nepůjdu. 

To je za mě úplně v pohodě. A naopak mi vadí, když to někdo napadá. Ten článek mě ale trochu nasral upřímně 😀 

Byť já úplně nechápu to obhajení. Protože mi to příjde trochu nereálny idealismus (jakože s dobrým kandidátem, takové trochu kdyby ryby prostě)

Tím spíš když toho Babiše vnímáš výrazně víc negativně. Já si to takhle rozhodl a vlastně pro Pavla už v prvním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz se rukuje, hoši... 🙂ne ze to mela vlada dobre nacasovane...

Obrana mění brannou povinnost, novinka se týká šesti milionů Čechů

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/branna-povinnost-armada-dobrovolne-predurceni-valka-registr.A230118_090716_domaci_ivos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, long napsal:

Víš co je ale blbě ? Jestli sám nevidíš ve dvou zbývajících kandidátech toho dobrého a toho zlého. To je špatně.

Pánové, gentlemani, jak to tu čtu, tak se chci zeptat: vám nikomu nepřijde nepřijatelné, že 33 let po "revoluci" si na Hrad musíme vybírat  mezi dvěma komunistickými kádry? Rozvědčíkem a agentem? Opravdu to cítíte tak, že takhle je vše v nejlepším pořádku? Zlo je jen jedno, není žádné menší a větší. Princip se nemění, mění se  jen kulisy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvole já bych rad viděl toho nebesky čistýho kandidáta na kterýho by nikdo nic nevytáhnul a byl by čistej jako lilium. To by snad musel bejt třeba Marek Eben, no já už nevim 😉

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Tak uz se rukuje, hoši... 🙂ne ze to mela vlada dobre nacasovane...

Obrana mění brannou povinnost, novinka se týká šesti milionů Čechů

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/branna-povinnost-armada-dobrovolne-predurceni-valka-registr.A230118_090716_domaci_ivos

Taky mě to dneska celkem pobavilo. Hlavně to načasování. Teta rozhodně nezahálí…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Tak uz se rukuje, hoši... 🙂ne ze to mela vlada dobre nacasovane...

Obrana mění brannou povinnost, novinka se týká šesti milionů Čechů

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/branna-povinnost-armada-dobrovolne-predurceni-valka-registr.A230118_090716_domaci_ivos

A teď který kandidát je menší zlo? Válečná Teta začíná tlouct na bubínky a pískat na píšťalky, zatímco novodobý Koniáš z Kachlíkárny začíná vykládat písmo svaté…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey myslím, že na téma Bureš, nebo Pávek jsem svůj názor napsal o pár příspěvků dříve. 

A co se týče novely zákona, nemyslím si, že je to pro všeobecné dobro, jak to prezentuje Teta. Mimochodem “Teta” je hojně rozšířená přezdívka napříč Armádou ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...