Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, Waya03 napsal:

Tyvole já bych rad viděl toho nebesky čistýho kandidáta na kterýho by nikdo nic nevytáhnul a byl by čistej jako lilium. To by snad musel bejt třeba Marek Eben, no já už nevim 😉

No třeba Drahoš, ten je slušný, ale zas je to nuda pak, že jo 😀

Z podstaty politiky je to skoro nemožný idealismus v přímé volbě. 

Halík je moc intelektuální atd atd.. 

Jak jsem psal, lidem vyhovuje někdo trochu zašpiněný a tedy "zajímavý". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1419 a 1483 pražské defenestrace

Po přečtení této zprávy si říkám ,že to nebyl zase tak špatný nápad

O koryta až v první řadě.

V PRAZE NAKROČII KE KOALICI

Po několika měsících vyjednávání v Praze zřejmě vznikne koalice tvořená Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL),  vzniknout nové vedení hlavního města. . Piráti oznámili, že opustili Alianci pro stabilitu, kterou po volbách vytvořili s Prahou sobě.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M10 napsal:

Pánové, gentlemani, jak to tu čtu, tak se chci zeptat: vám nikomu nepřijde nepřijatelné, že 33 let po "revoluci" si na Hrad musíme vybírat  mezi dvěma komunistickými kádry? Rozvědčíkem a agentem? Opravdu to cítíte tak, že takhle je vše v nejlepším pořádku? Zlo je jen jedno, není žádné menší a větší. Princip se nemění, mění se  jen kulisy. 

Prosim tebe, on byl nekdo z tech dvou kandidatu v komunisticky rozvedce? Fakt? 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jenom rozvědčíkem, ale školeným v Moskvě! A taky zapisovatelem v NATO a válečným štváčem. 

Říká se, že volby jsou svátkem demokracie. Já si teda svátek představuju jinak. To, čehož jsme opakovaně svědky a účastníky není žádný svátek. A demokracie už vůbec. Je to něco strašnýho a je mi z toho fakt smutno. Co smutno, vždyť z toho jde strach! Zeman byl v kampani na Hrad jenom hnusnej a stejně tak hnusnej byl na Hradě. Ale jakej je v kampani Babiš? A přesně takovej by pak byl i na Hradě! Lži a manipulace nejhrubšího zrna. Zneužívání úplně všeho. Pošlapávání závazků a slibů. Pojem pravda mu nic neříká. Vše pro lidi? Já vám to svoje dobro vnutím, i kdybych vás měl poslat na Krym!

Doprdele kdyby s tou kreaturou byl v druhém kole Zeman, tak křičím Zeman na Hrad! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, nickolas napsal:

Kdyby jenom rozvědčíkem, ale školeným v Moskvě! A taky zapisovatelem v NATO a válečným štváčem. 

Říká se, že volby jsou svátkem demokracie. Já si teda svátek představuju jinak. To, čehož jsme opakovaně svědky a účastníky není žádný svátek. A demokracie už vůbec. Je to něco strašnýho a je mi z toho fakt smutno. Co smutno, vždyť z toho jde strach! Zeman byl v kampani na Hrad jenom hnusnej a stejně tak hnusnej byl na Hradě. Ale jakej je v kampani Babiš? A přesně takovej by pak byl i na Hradě! Lži a manipulace nejhrubšího zrna. Zneužívání úplně všeho. Pošlapávání závazků a slibů. Pojem pravda mu nic neříká. Vše pro lidi? Já vám to svoje dobro vnutím, i kdybych vás měl poslat na Krym!

Doprdele kdyby s tou kreaturou byl v druhém kole Zeman, tak křičím Zeman na Hrad! 

Podepisuju v plnym rozsahu. To, co z toho dementa pada za nesmysly kazdym dnem, je jenom dukaz toho, ze jemu o zadnu pravdu vubec, ale vubec nejde. On asi ten jeho tym vedel, proc ho drzet pokud mozno co nejdal od verejnejch debat, je to ubozak, kterej s usmevem popre to, co rekl pred hodinou. To fakt nevadi ani tem nejtupejsim volicum, co se za nej perou? Ja se fakt obavam, ze to bude velmi tesny, nicmene pokud to vyhraje tahle kreatura, bude nase zeme ve velky prdeli. A jeste bychom asi se slzou v oku vzpominali na Mildu, kterej si tady delal, co chtel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fester napsal:

Taky mě to dneska celkem pobavilo. Hlavně to načasování. Teta rozhodně nezahálí…

To tě fakt pobavilo? No mě vůbec tato situace nebaví, hlavně když tam používají slova dobrovolně( zní to tak mírumilovně, že lidi by chtěli na frontu, ale nemohou ).Taky mám už delší dobu hrůzu z toho, kdo źe nám děla ministra obrany. Vám to přijde normální ? má ta dáma co má na každém záběru na sobě něco od LV jakoukoliv zkušenost s obranou státu? s válkou? svět se žene do velkých sraček…..  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M3maniac pobavilo v ironickém slova smyslu. Mám z toho podobé pocity jako ty, zejména když spadly ty dvě rakety do Polska a Teta hned měla jasno, řinčela zbraněmi a chtěla aktivovat článek 5

Další takovej je Páter Koniáš z ministerstva vnitra, který chce bojovat proti detinformacím, zejména dezinformací je to, když policejní prezident v rozhovoru uvede, že kriminalita stoupla o 18%

Upraveno uživatelem Fester
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, ten článek hovoří o tom, že ministerstvo něco spouští. O dvě věty dál říká, že jde o návrh, který ještě ani neprošel sněmovnou. A můžu jen spekulovat proč vyšel zrovna dnes a zrovna na iDnes…

Nikdo z nás ten návrh nečetl, předpokládám. Minimálně polovina těch věcí už roky funguje i bez našeho vědomí. Podle toho co tam píšou jde hlavně o zautomatizování získávání informací z registrů. Teď k tomu má armáda přístup taky, jen to musí vyzobávat ručně. Co je úplně nové, je ten institut dobrovolného předurčení. Opět můžu vycházet jen z článku a čtu tam, že případný zájemce může armádě oficiálně nahlásit, já chci být veden jako případný dobrovolník a dle lékařského posudku mohu být použitelný. Moje otázka zní, co je na tom špatně? Rusko, pod vedením magora Putina, už roky vede agresivní politiku vůči svým bývalým koloniím a je čím dál nenažranější. Aktuálně probíhá válka relativně nám za humny a naše armáda chce vědět, s čím asi tak může počítat, kdyby se to echt posralo. No mě osobně by víc znervózňovalo, kdyby to nedělala. A přiznávám, že mě dost překvapuje, že se proti tomu vyhrazují členové národa, který dodnes trpce nese Mnichovskou dohodu. Ba co víc, že řada občanů naší země, dnes prosazuje její obdobu jakožto nejlepší řešení. Pro koho probůh??? Opravdu už si nepamatujeme jak to tehdá dopadlo? Opravdu si myslíme, že to tentokrát bude jiné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně je na tom to, že do žádný zasraný války nechci. Hromada lidí všude v diskuzích řve, na co ještě NATO čeká, ať na tu RF vletíme a konečně Putinovi ukážeme, ale 90% lidí si nedokáže uvědomit co by to znamenalo. Co je to válka, svinstvo , zvěrstva a zlo , které produkuje jen další zlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ten narativ o generálovi, který chce krvelačnou válku, funguje jen proto, že efektivně zabrnkal na strunu zbabělcům, rusofilům a potenciálním kolaborantům, kteří by v nejhorším scénáři místo obrany vlasti vítali okupanty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, M3maniac napsal:

Špatně je na tom to, že do žádný zasraný války nechci. Hromada lidí všude v diskuzích řve, na co ještě NATO čeká, ať na tu RF vletíme a konečně Putinovi ukážeme, ale 90% lidí si nedokáže uvědomit co by to znamenalo. Co je to válka, svinstvo , zvěrstva a zlo , které produkuje jen další zlo. 

Tvl, přestaň panikařit. Vám už z té Ukrajiny a Andrejka úplně šibe. Do žádné války nepůjdeš. Ta hromada, kterou uvádíš jsou jednotky a je to podobná kategorie jako ti, co všude a pořád vyřvávaji hesla Chceme mír a ne válku (akorát z druhé strany).

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, villain83 napsal:

Prosim tebe, on byl nekdo z tech dvou kandidatu v komunisticky rozvedce? Fakt? 

Hele buď v pohodě a v míru. je vidět, že i tady přebralo pár lidí informace z Babišovo novin. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, villain83 napsal:

Do soboty casu dost, pockej, kolik clenu neudrzi prsty na klavesnici a vodkopou se tady. Uz ted se to da pomalu pozorovat. Jenom trpelivost😁... 

Palec nahoru, také na to čekám a už to začíná. Tedy to odkopávání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...