Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

Tak jak je to teda s tím dětstvím? Bylo šťastné, nebo ne? Se tu vůbec nedrží dějová linie.

dětství exkluzivní .... jako ve filmu s belmondem ..... posralo se to až s objevením chronomagu

 

a teď sem zrovna taky v prdeli, páč se paní vrací z prodouženýho víkendu .... tagže du s flaškama a musím se umejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Sborez: Už to tady několikrát padlo - k řešení problému je potřeba mít práva RootAdmina, ten to složil a asi aktuálně není zastupitelný (aktuálně) nebo se to neřeší s ohledem na prodej platformy. To, proč sem Patrik nenapíše, ví jen on sám a osobně si myslím, že není dobře nechat to takto ve "větru" i s ohledem na zamýšlený prodej Chronomagu, ale to je jen moje domněnka. Takže pokud je zde absence RA (Kamil) a opravdu s tím nejde jinak hnout, tak se musí počkat. Ale rozhodně si nemyslím, že by to bylo ve smyslu nějaké blokace - prostě to nefunguje a je otázkou, kdo se tím zabývá, ale proč by to někdo dělal záměrně? Ten motiv stále nevidím ani já, tedy racionální motiv, ne konspirační. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis jak, prave nedostatek informaci je zivnou pudou vsech konspiraci :-D

 

... ne konspirační. 

 

Jsem az ted cetl maila, dnes uz to nedam, to jenom kdybys mel cestu na P4, ale zitra zavolam a domluvim predani resp. kdy se stavim, diky

 

P.S. pro konspiratory - nejedna se o predani fora ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: V pohodě, já to sleduji. Kamil už není. Jediný aktivní admin je Bert. Vypnutí SZ není pro mě konspirativní. Toto fórum běží na celkem běžném enginu, na kterém běží docela dost dalších věcí. Jde o tom dost dohledat a pokud se za šablonu platí, jak pan Zandl deklaruje, tak je k tomu i podpora. SQL databáze se vším co je nutné se na běžném hostingu zálohuje každý den. Pak přece není problém nahodit fórum znovu s měsíc starou zálohou, která byla OK a SZ běžely. Takže důvod je buď: a) po*ralo se něco co nejde opravit, o čemž dost pochybuji za bé) pan Zandl na to se*e, páč je mu to šumák. Jak uživatelé, tak celé fórum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis jak, prave nedostatek informaci je zivnou pudou vsech konspiraci :-D

 

 

Jsem az ted cetl maila, dnes uz to nedam, to jenom kdybys mel cestu na P4, ale zitra zavolam a domluvim predani resp. kdy se stavim, diky

 

P.S. pro konspiratory - nejedna se o predani fora ;-)

Díky za zprávu, ale pojďme to doladit po mailu - napíšu.

 

Sphinxx: V pohodě, já to sleduji. Kamil už není. Jediný aktivní admin je Bert. Vypnutí SZ není pro mě konspirativní. Toto fórum běží na celkem běžném enginu, na kterém běží docela dost dalších věcí. Jde o tom dost dohledat a pokud se za šablonu platí, jak pan Zandl deklaruje, tak je k tomu i podpora. SQL databáze se vším co je nutné se na běžném hostingu zálohuje každý den. Pak přece není problém nahodit fórum znovu s měsíc starou zálohou, která byla OK a SZ běžely. Takže důvod je buď: a) po*ralo se něco co nejde opravit, o čemž dost pochybuji za bé) pan Zandl na to se*e, páč je mu to šumák. Jak uživatelé, tak celé fórum. 

Já nevím jestli si nepleteš pojmy - Bert není admin, ale moderátor a ta jsou jeho možnosti omezené. Admin byl Kamil a pak nějaký no-name kolega o kterém nemám povědomí, takže asi nefunuje, nevím.

 

Co se týče fora, nechci to hodnotit a hlavně - nerozumím tomu. Já se jen zabývám tím, že to tady mám rád a rád sem denně chodím a čtu to tady. Takže z logiky věci mi to není lhostejný osud fora, ačkoliv rozjet se to může kdekoliv znovu, nicméně proč to tady zatracovat a přetrhávat vazby? Myslím si ale, že SZ jsou věci poruchy a problému, který je buď pomalu řešený nebo neřešený vůbec, to se můžeme jen domnívat, ale úmysl v tom nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motiv? Já ho tam nevidím. Ty ano?

 

 

A Tobě, jako moderátorovi to pan Zandl vysvětlil? Pokud ano, prosím, poděl se. Pokud nesdělil, jak můžeš tvrdit, že v tom záměr není, když ani Ty jako moderátor o tom nic nevíš? Stačilo někde napsat: Technická závada, makáme na tom, do týdne bude hotovo. Ale ono nic.

 

Sborezi, nech toho. Jasně jsem napsal, že tam motiv nevidím. Viz. citace výše. Ty naprosto flagrantně dezinterpretuješ má slova, a píšeš, že tvrdím, že v tom záměr není. Radím Ti dobře, zanech unfair argumentace. BU BU BU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tady mám rád a taky sem denně chodím. Taky mi není lhostejný osud fóra. Jen tvrdím, že to evidentně nikdo, kdo tady aktivně působí, nemá ve svých rukou. 

 

Beru na vědomí BU BU BU a už budu mlčet. Už je to pět let bez banu, tak fakt nechci :-) Záměrně nedezinterpretuji a slovo flagrantně neznám. Berte nic proti tobě nemám, jen je mi divné, že jediný moderátor, který tady je aktivní, a vážím si tvé práce, nemá informace o technických problémech.

 

Jen bych se nerad dočkal toho, že to tady zítra někdo vypne úplně a šmitec :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tady mám rád a taky sem denně chodím. Taky mi není lhostejný osud fóra. Jen tvrdím, že to evidentně nikdo, kdo tady aktivně působí, nemá ve svých rukou. 

 

Beru na vědomí BU BU BU a už budu mlčet. Už je to pět let bez banu, tak fakt nechci :-) Záměrně nedezinterpretuji a slovo flagrantně neznám. Berte nic proti tobě nemám, jen je mi divné, že jediný moderátor, který tady je aktivní, a vážím si tvé práce, nemá informace o technických problémech.

 

Jen bych se nerad dočkal toho, že to tady zítra někdo vypne úplně a šmitec :-(

mlčet .... no .... mlčeti zlato, nebo tak nějak se to říkalo ..... to je ale smutný pondělí :D

 

a v tomhle duchu je to tu furt .... motto chronomagu: "drž hubu a když se ti to nelíbí, tak táhni doprdele" ...... forum džentlmenů a chytrých dospělých lidí :lol2:

 

 

noa když se to zejtra vypne tak se stane co ? ...... nic ..... bude to vypnutý ..... hlavně, že nikdo neumřel

 

*podstata všech diskuzních for je mlčet ... se tím řiťte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, už to tu zamkni a nech tu jen ten inzerat, tyhle subjektivně konspirační nesmysly jistých individuí vedou k destrukci tohoto fora, bylo by dobre je přesunout do žumpy, nebo nadobro smazat, díky.

Nevím co je konspirativní na tom, když se člověk na něco zeptá. To že něčemu nerozumím, neznamená, že názor/dotaz druhého je nutně konspirativní....

 

A to pominu to, že o chodu fóra, šablon a enginů něco vím. Né moc, ale něco přeci :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, už to tu zamkni a nech tu jen ten inzerat, tyhle subjektivně konspirační nesmysly jistých individuí vedou k destrukci tohoto fora, bylo by dobre je přesunout do žumpy, nebo nadobro smazat, díky.

Tak pan PZ snad původně chtěl, aby se  tady diskutovalo. A pokud to buď vůbec nečte, nebo není ochotnej se tejden nebo jak dlouho vyjádřit např. k tomu, proč nejdou SZ, a to ani moderátorům, tak se nediv, že se rozvíjejí různé konspirační teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, už to tu zamkni a nech tu jen ten inzerat, tyhle subjektivně konspirační nesmysly jistých individuí vedou k destrukci tohoto fora, bylo by dobre je přesunout do žumpy, nebo nadobro smazat, díky.

Předpokládám, že se jedná jen o nějaký tvůj lapsus a nemyslíš to vážně, že ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jsem teď jen na mobilu. Takže zkratkovitě: info nemám, několikrát jsem to psal, jednou dokonce na PZ naštvaně. Sborez mne rozzlobil tím, že použil minimálně nepřesnou, spíše zavádějící citací. Peace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si teď přečetl tři poslední stránky a nějak mě ta snaha zachraňovat toto forum přešla. Sorry, ale to je ve většině příspěvků fakt dobrá snůška hoven.

tak na druhou stranu je to dobře, že tě to přešlo.... proč by taky měl vexlák s mobilníma telefonama zachraňovat forum o hodinkách .... nějak mi to nedává smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na druhou stranu je to dobře, že tě to přešlo.... proč by taky měl vexlák s mobilníma telefonama zachraňovat forum o hodinkách .... nějak mi to nedává smysl

 

Protože ty máš akorát hubu plnou keců a meleš jen samý kraviny, takže se toho holt musí ujmout někdo jinej, pokud o forum nechceme přijít. Ale přesně kvůli takovejm jako seš ty, mě už nějak přechází chuť se v tom angažovat. A každej se živíme jak umíme. Já jsem si nákupem a prodejem telefonů mimo jiné vydělal třeba i na to, že bych byl schopnej koupit toto forum a za mě jsem s tím spokojen. Pokud s tím máš ty problém, tak to máš fakt blbý a mně to je úplně jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...