Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

jako ze to nekdo vezme z dobrocinnejch ucelu, tomu verim asi tak jako ze rolex zlevni suby

 

Tak vím o pár lidech, kteří koupi fora řeší a všichni to dělají jen proto, aby to tady nezaniklo. Všem je naprosto jasné, že z toho business nebude, maximálně se to tak celé zaplatí a bude s tím k tomu milion starostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vím o pár lidech, kteří koupi fora řeší a všichni to dělají jen proto, aby to tady nezaniklo. Všem je naprosto jasné, že z toho business nebude, maximálně se to tak celé zaplatí a bude s tím k tomu milion starostí...

 

 

Asi tak Dane, vime o cem mluvime..... vid

 

Jasně hoši. Matka Tereza, Jan Pavel II., Svatý Petr .... :-)

 

Fakt mně začíná bavit to tady číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně hoši. Matka Tereza, Jan Pavel II., Svatý Petr .... :-)

 

Fakt mně začíná bavit to tady číst.

 

Tohle fakt nechápu. Jsou tady lidi, kteří chtějí forum koupit jen z jednoho jediného důvodu a to aby nezaniklo a místo aby jim ostatní byli vděční, tak do nich ještě budou kopat. 

Jako myslíš, že já nebo Hasič to řešíme proto, že máme představu, že tady každý bude platit 5000 roční členství, zalepíme to komplet reklamama, každý inzerát bude stát 100 korun, pustíme znovu těžení měn a vydělá nám to dvě mega ročně? Fakt si myslíš, že o koupi přemýšlíme z tohohle důvodu??? 

 

Zcela upřímně nemám ani chuť ani čas a ani znalosti řešit nějaké forum a je mi naprosto jasné, že s tím budou akorát starosti a pokud bude HV na nule, tak by to bylo fantastické. Ale na druhou stranu si neumím představit, že by tohle forum zaniklo nebo to dostal do ruky nějaký šílenec ve stylu jak píšu o odstavec výše... Kde bych pak kupoval hodinky a kde je prodával? Na bazoši? To neee.

 

EDIT: oprava překlepů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom4 ty jedeš bomby ;o) veřejný přislib...trh není tak velký, aby fungoval na více místech...

Zkusim to s tebu ještě raz. Bo je nas malo, je chujovina kšeftovat na dvou mistach, bude v tym akorat bordel. Pišu veřejně, aby věděli všici že chcu funkčni forum.

 

Víc nedám, předchozí generace migrovala ze severu někam na placató Hanó, tož ti musí stačit tento překlad. :cheers: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož ještě jináč ogare. Je sa eném bojím téch, co chcú všudé zavest ten pořádek. Onehdá sem o tým mudrovál s Jožinem a Metúdem nad stopečkou halúzkové a ani my třé sme sa neshodli. Těžko možeš chcéť, abyzme sa tu povinně scházali jak paradaje v kisni. A když donde nejaký nový ogar s jakýmsi projektem (třeba ty predaje na fejsú) tak ho hned nemóžeš nazývat huncútem a pazgřivcem skrčeným, temu sa říká svobodná volba. Tož pozdravój na Hané ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dan010, Hasič: Chlapi podporuju Vás, jelikož jsem něco podobného zažil nedávno na už umírajícím PC foru http://4um.overclocking.cz.

 

Dokud na foru bylo dost lidí co psali o kdejakém slintu, tak se tam chodilo pokecat o ho*nech a mimo to lidi občas poradili někomu s HW, SW a nebo něco nakoupili, chtěli prodat. Pak to mody přestalo bavit a postupně se z toho stala cochcárna a anarchie, mno a šlo to z kopce. 

 

Pokud nebudeme řešit jestli jeho kočka je hezčí jak jiného, jestli ten sodastream je za cenu ok, nebo je to shit, tak nebudeme mít chuť tu řešit i další věci jako prodej, nákup hodinek a kecy k tomu.

 

IMHO todle forum má tu brutální sílu v tom, že právě sdružuje chronogamory, co tu můžou slintat naprosto o všem a stejně v každém vláknu se na hodinky naráží, tak to má bejt. Prostě jsme komunita a vše co k ní patří. Mohu Vám dát kontakt na kluky z Overclocking (MARTY, co tu je dlouho, dokonce i Jakubisko) a řeknou Vám to samé. 

JEN PROSÍM NETVOŘIT FB SKUPINU MISTO TOHOTO FORA.

 

Na druhou stranu takovej telegram, to by asi nebylo zlý... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte už do toho kecat, až na vyjímky tady nikdo o koupi a záchraně neuvažuje, tak se rovnou zdržte i komentářů. Chápu, že má každý potřebu se všude zviditelnit se svým duchaplným slintem, protože tady je jako již tradičně každý expert na všechno, problém je, že ona realita je ovšem jiná, tak si slinty, které nejsou k tématu raději nechte pro sebe a vyčkejte, co bude, až se dosáhne termínu. TVL pak nemá být to forum tam, kde je a vypadat jak vypadá, když si to z velké části takové děláme sami.

Asi by prospělo, aby to tady nějakou dobu nešlo vůbec, když si vzpomenu na ten jedno denní výpadek a jak pak byli všichni najednou rádi, že to zase jede...místo toho to bereme jako samozřejmost a potápíme to sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co forum vypnout na dva dny? tyden? mesic? pomohlo by to?

nezlob se, ale vetsina prispevku v tomto vlakne je naopak k tematu a odrazi zajem clenu forum zachovat. slintem (cituji) je spis tvuj prispevek.

a kdo jinej by mel "resit" soucasny stav fora, nez jeho clenove a kde jinde, nez tady na foru? a je snad uplne jedno, jestli maji na to, aby forum koupili.

navidim duvod, aby si svoje nazory, pokud jsou k tematu, nechavali pro sebe, mohou prece slouzit jako feedback pro pristiho majitele fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte už do toho kecat, až na vyjímky tady nikdo o koupi a záchraně neuvažuje, tak se rovnou zdržte i komentářů. Chápu, že má každý potřebu se všude zviditelnit se svým duchaplným slintem, protože tady je jako již tradičně každý expert na všechno, problém je, že ona realita je ovšem jiná, tak si slinty, které nejsou k tématu raději nechte pro sebe a vyčkejte, co bude, až se dosáhne termínu. TVL pak nemá být to forum tam, kde je a vypadat jak vypadá, když si to z velké části takové děláme sami.

Asi by prospělo, aby to tady nějakou dobu nešlo vůbec, když si vzpomenu na ten jedno denní výpadek a jak pak byli všichni najednou rádi, že to zase jede...místo toho to bereme jako samozřejmost a potápíme to sami.

No, Tvůj příspěvek je k tématu asi tak jako ty naše :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já to alespoň uznám, že je mimo téma, chtěl jsem tím hlavně říct to, že tu do toho každý kecá, ale většina ví prd o problematice a další to stejně nijak nezachrání, takže k čemu ty kecy? Jen proto, aby si každý mohl odškrtount, že sem něco napsal, tím to snad zachrání? :D Dalších komentářů se já osobně zdržím, protože moc dobře vím, že foru tím nijak nepomůžu a možná by bylo lepší, kdyby se zdrželi i ostatní, kteří k tomu vážně nemají něco relevantního a vyčkali co bude, těmi žvásty kolem fakt ničemu nepomůžeme. Vlastně jo, pomáháme tomu, aby to tu chcíplo nadobro a jestli to nevidíte, tak si sáhněte někam hlouběji do svědomí.

 

 

Jak psal třeba Dan...

 

Tak jsem si teď přečetl tři poslední stránky a nějak mě ta snaha zachraňovat toto forum přešla. Sorry, ale to je ve většině příspěvků fakt dobrá snůška hoven.

 

Já mohu narovinu říct, že prachy na odkup vážně nemám, ale mám znalosti, weby se živím, ale todle bych asi fakt dělat nechtěl, protože proč? Abych se dál díval, jak se to tu věčně hádá, rozesírá, vděk nulový, jen všichni na všechno nadávají. Nejsem tu tak krátce, abych neviděl ten rozdíl, jaký tu byl před lety a jaké je to teď. Nejsem sám a ti, kteří to nevidí, tak nevím co s nimi, asi si nadávejte dál, bude to tady pak vážně super...

 

Těm, kteří se to možná i skutečně snaží zachránit se omlouvám i za svůj offtopic a stále doufám, že záchrana bude a hlavně děkuju, pokud se o to někdo snaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bellsi, nic ve zlym, tveho nazoru si vazim, ale bohuzel jedine, co jsem si z nej odnesl je, ze vlastne mame vsichni drzet pusu a krok a pockat, az za nas vrchnost rozhodne, protoze jenom oni vi, co je pro nas nejlepsi.

To uz jsem kdysi zazil, nastesti jenom chvilku. Nikam to nevedlo...

Toto je forum a toto je doba, kdy se rozhoduje o jeho byti, ci nebyti. Predstavujes si, ze se vsichni budou tvarit, ze se jich to netyka? Mne jeho osud lhostejny neni a jsem rad, ze nejsem sam. A i kdyz se mi nektere prispevky taky nemusi libit, neberu jejich autorum pravo se svobodne vyjadrit.

 

P.S. vim, ano, toto je zblebt na hranici tema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už si začínáme rozumnět, respektive se shodovat. Já neříkám, aby všichni vysloveně drželi hubu a krok, ale na druhou stranu tím, že do toho budeme kecat ničemu nepomůžeme a ani to nic nevyřeší. Je přece jasné, že jediné, co to vyřeší, je případný zájemce, který zároveň tou autoritou i bude, ať se to někomu líbí, nebo ne. Verze, že se tu na to složí X desítek členů je nereálná, to by nikdy nefungovalo, takže někdo nejvyšší být musí a já se obávám, že právě to kecání okolo potenciální zájemce akorát tak odradí, protože k čemu zachraňovat něco, co se neskutečně rozpadá, kde na sebe všichni neustále útočí, nedokáží se spolu normálně bavit a jen nadávají.

Věř, že mě to co bude rozhodně není jedno, ale nic s tím neudělám, ani kdybych sebevíc chtěl. Starat se o chod bych dokázal, ale na odkup nemám, takže o tom můžu tak leda psát, což je prostě k ničemu. A nedokáže s tím nic udělat i dalších 99% a o tom jsem mluvil.

Taky mi není jedno kam se to za posledních pár let dostalo, to mě naopak hodně mrzí a mrzel by mě i konec, ale nijak to neovlivním, na to jsem holt malý pán.

Škoda, že nejdou SZ, mohli bychom to víc probrat v nich, tady to vážně nechci plnit OT, protože to k ničemu nepovede.

 

Já prostě jen doufám, že i přes tu pachuť, která tu po posledních problémech je cítit snad na každém kroku má stále někdo zájem forum zachránit, něco s ním udělat, vylepšit a tím zlepšít i budoucí úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když donde nejaký nový ogar . . .

Nový ogar :) . . . předchozí nick jsem opustil po těžařské komedii.

Napsal bych ti z něho, ale zahodil sem heslo,

hledej podle avataru třeba ve vlakně sraz Jeseníky ;)

Novej tu nejsu a lidi co zavádí nějaký ordnung taky moc

nemusím, protože dáš blbovi funkci a on vymyslí lejstro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...