Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Murphy97, on 26 Bře 2018 - 16:41, said:

Ježiši nestraš, zas nic tak strašnýho sem neproved, abych za to byl trestanej.

A navíc, hodinky nesnáším, přijdou mi to zbytečně vyhozený peníze, čas mám přeci na mobilu.

K lidem taky nejsem moc vlídnej, především k těm, co se mnou nesouhlasí.

Protože seš malej, nevýraznej v prostoru i hlasově. Máš napoleonskej komplex a jsi zapšklej. Seš zápecník, nikdy jsi nikde nebyl a nemáš potřebnej rozhled.

Proto nemáš rád lidi ani hodinky.

Teda neznam tě, ale z projevu mi to tak přijde a většinou se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla zpoplatněna prodejní sekce třeba stokorunou za prodej, tak se to pročisti a navíc třeba 20 prodejů denně x 100 je 2000,- x 365 je přes 700 litru ročně. Dále členství par stovek a jsou to další statisíce. Takže to muže generovat nějakou kačku. Plus reklama samozřejmě.

 

moje myslienky su podobne a tiez som toho nazoru ze by sa to tu aj od inzeratov v style mimibazar vycistilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože seš malej, nevýraznej v prostoru i hlasově. Máš napoleonskej komplex a jsi zapšklej. Seš zápecník, nikdy jsi nikde nebyl a nemáš potřebnej rozhled.

Proto nemáš rád lidi ani hodinky.

Teda neznam tě, ale z projevu mi to tak přijde a většinou se nepletu.

 

Tak do tedka to byla legrace, ale tohle uz je teda trochu pres caru. Vis o me prd a hodnotis.

No a, tak sem malej! Sis maminka a tatinku taky nevybiral. A ze me minulo mutovani? Dabing delat nebudu.

Mel jsem te za ferovyho kluka podle Tvejch postu a let stravenych tady na foru, ale ja se teda asi pro zmenu pletl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak konecne se da todle vlakno cist! Anglictina je to, co tady chybelo :-)

A ted k tematu: Neprodavat! Nechat zit tak, jak to tady zije.

Bourky poslednich tydnu/mesicu prejdou.

Uz je dyl videt, zacneme delat na zahradkach, pestovat zeleninu, grilovat, chodit se starejma psema ven (vikend s devitiletym dedkem = 16km!), a tak.

Neska sme si dali u kamose par plzni, otevrel k tomu nakyho dona pepu, tak sme ho chroupli. Lepi mi huba, ted.

Proste takova nedelni chvilka poezie.

Nechapu, vo co tady de? Klidek, zijeme jen jednou, myslim.

I kdyz; litam docela casto. A taky vysoko :-)

Interpunkce dobry?

 

 

Murphy, nechtěl bys to tady vést :-)?

 

 

Ježiši nestraš, zas nic tak strašnýho sem neproved, abych za to byl trestanej.

A navíc, hodinky nesnáším, přijdou mi to zbytečně vyhozený peníze, čas mám přeci na mobilu.

K lidem taky nejsem moc vlídnej, především k těm, co se mnou nesouhlasí.

 

 

Tak potom nerozumiem, čo tu taký človek ako ty, na tomto fóre vlastne robí?

 

 

Protože seš malej, nevýraznej v prostoru i hlasově. Máš napoleonskej komplex a jsi zapšklej. Seš zápecník, nikdy jsi nikde nebyl a nemáš potřebnej rozhled.

Proto nemáš rád lidi ani hodinky.

Teda neznam tě, ale z projevu mi to tak přijde a většinou se nepletu.

 

 

Tak do tedka to byla legrace, ale tohle uz je teda trochu pres caru. Vis o me prd a hodnotis.

No a, tak sem malej! Sis maminka a tatinku taky nevybiral. A ze me minulo mutovani? Dabing delat nebudu.

Mel jsem te za ferovyho kluka podle Tvejch postu a let stravenych tady na foru, ale ja se teda asi pro zmenu pletl :-(

 

Mám pocit, že někteří zde nechápou jemný anglický humor. Nebo jsou přepracovaní a podráždění.

Co se na to napadání se opravdu vykašlat? 

Mně to není příjemné a člověk aby se sem bál něco napsat, aby nebyl napaden. Takhle si to tu kazíme jen všichni všem a hlavně sami sobě. Já se sem chodím bavit a odpočinout si od nudy všedního dne - ne jen pokecat o hodinkách. A takových nás je tu mnohem víc.

Tak nám to prosím neberte!

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že někteří zde nechápou jemný anglický humor. Nebo jsou přepracovaní a podráždění.

Co se na to napadání se opravdu vykašlat? 

Mně to není příjemné a člověk aby se sem bál něco napsat, aby nebyl napaden. Takhle si to tu kazíme jen všichni všem a hlavně sami sobě. Já se sem chodím bavit a odpočinout si od nudy všedního dne - ne jen pokecat o hodinkách. A takových nás je tu mnohem víc.

Tak nám to prosím neberte!

Díky.

A první místo ve skoku na špek vyhrává........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že někteří zde nechápou jemný anglický humor. Nebo jsou přepracovaní a podráždění.

Co se na to napadání se opravdu vykašlat? 

Mně to není příjemné a člověk aby se sem bál něco napsat, aby nebyl napaden. Takhle si to tu kazíme jen všichni všem a hlavně sami sobě. Já se sem chodím bavit a odpočinout si od nudy všedního dne - ne jen pokecat o hodinkách. A takových nás je tu mnohem víc.

Tak nám to prosím neberte!

Díky.

 

Promin, Honzo, to bude asi tim, ze se nezname...

 

Murphy97 : tak kdo to teda byl, ten vysokej veselej chlapík, když jsme spolu byli kdysi dávno na kávě? Protože když jsi malej, tak jsi to nebyl ty  :lol2:

 

To jsem byl tenkrat jeste ve forme  :lol2:

 

A první místo ve skoku na špek vyhrává........

 

Zas me ten vychodocech prokouk.  :clap: Kdy pudem na pivo?

 

A že byl šťavnatej. :D

 

:smoke:

 

Murphy i Bandi jsou chytrolíni a někdo jim prostě sedl na špek no. :-)

 

Ale zeptám se tak jako vždy. Je to do vlákna o prodeji Chronomagu ?

 

Ja vim, Miro, tak se nezlob a mistoprisezne prohlasuji, ze to tady nekoupim a uz budu mlcet. Mozna.  :cheers:

 

Bandi, a Ty se styd  :bangin: 

Takhle to tady  :rifle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...