Jump to content

Maurice Lacroix Aikon

Peta-Biker

Recommended Posts

Před hodinou, dieqo napsal:

Já bych tipoval že vnější pane kolego. Podle toho co to provde, když mi je pes olíže... 

Ale ruku do ohně za to nedám 😕

Ja uz je nemam doma, tak za to nedam ruku do ohne. :D 

• 1 month later...

Tak to vypadá, že pravdu měli ti, co tvrdili vnitřní... Zřejmě jediná zmíňka je na zahraničním webu, kde píší "inside", ale teda je to asi jediný zdroj. Nikde o tom ani prd  🙂  

• 2 months later...
  • 11 months later...
před 10 hodinami, safi napsal:

Pokud ti nevadí skákající vteřinová ručka quartzu a pokud ti nebude scházet tikot mechanického strojku, tak vezmi baterky... ale něco mi říká, že po čase je prodáš a koupíš automaty 😛 

No jo. Jenomže Quartz aspoň nebudu natahovat 😆no po pravdě furt se nemohu rozhodnout. Nebudou lepší oboje?

No, kdybys myslel dvoje Aikony vážně, tak by dávalo smysl mít v oceli automaty a jako quartz #tide. Sice tu nadávám o vlákno vedle, že nechápu jejich cenovou politiku, když 18-22 stojí #tide a baterka v oceli je za 23... Ale když už řešit dvoje Aikony, tak by mi to tak dávalo smysl.

Ale jako upřednostnit Quartz před automatem kvůli natahování to tě tu rychle přejde :D A navíc jako quartz máš MoonSwatch, ne? :))

před 1 minutou, VojtaB napsal:

No, kdybys myslel dvoje Aikony vážně, tak by dávalo smysl mít v oceli automaty a jako quartz #tide. Sice tu nadávám o vlákno vedle, že nechápu jejich cenovou politiku, když 18-22 stojí #tide a baterka v oceli je za 23... Ale když už řešit dvoje Aikony, tak by mi to tak dávalo smysl.

Ale jako upřednostnit Quartz před automatem kvůli natahování to tě tu rychle přejde :D A navíc jako quartz máš MoonSwatch, ne? :))

Ty asi vyšlu dále. Nepočítám Timex quartz, nebo Colty v baterkách

Ok tak asi automaty jako všech ostatních 10 kousků doma 😆

Jediný baterky co mě nestvou jsou G-shocky nebo Alpina AlpinerX 😁

Na ty Šikovný jsem teďka koukal u hodináře, a vypadají na živo celkem pěkně 🙃

před 44 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Jediný baterky co mě nestvou jsou G-shocky nebo Alpina AlpinerX 😁

Na ty Šikovný jsem teďka koukal u hodináře, a vypadají na živo celkem pěkně 🙃

Pravda. King of Gshock, který jsou nesmrtelný - na ty jsem zapomněl

A není lepší rovnou koupit některé zde prodávané Rolexky? Ušetříš si prodej a nákup 8-12 kusů hodinek, stovky hodin hledáním dalších hodinek a hromady nervů. 

Protože pokud tě hodinky chytly, tak ti baterkové ML za pár měsíců nebudou stačit... zeptej se místních..

• 3 weeks later...
V 16. 8. 2022 v 15:59, safi napsal:

A není lepší rovnou koupit některé zde prodávané Rolexky? Ušetříš si prodej a nákup 8-12 kusů hodinek, stovky hodin hledáním dalších hodinek a hromady nervů. 

Protože pokud tě hodinky chytly, tak ti baterkové ML za pár měsíců nebudou stačit... zeptej se místních..

Po pravdě už mě chronobundus drží cca 4 roky, takže u AD už jsem min. rok napsaný na Suby 41mm

před 25 minutami, roberthonzik napsal:

Tak sem si udělal radost a pořídil full set. Uvidíme jestli se u mě dlouho ohřejou 😁

Jsou fakt super. A za ty prachy tím spíš. Sedí dobře, vodotěsnost dobrá, rychlopřehoz řemenu, na kterém navíc vypadají taky dobře...Super cifr, dobrý AR... Těžko se jim dá cokoliv vytknout. A nikdo aspoň trochu soudný si je s AP nemůže splést, jsou dost jiné. Takže gratulka a užívej :)