Jump to content

Maurice Lacroix Aikon

Peta-Biker

Recommended Posts

Já teda měl za to, že i ETA 2824-2 má rezervu 38h. Někde jsem tu na magu četl, že mezi ETA a Sellita je rozdíl snad jen v ložisku rotoru, jinak jsou to klony, ale už je to dávno.

Dokonce i CHr. Ward dává do hodinek ETU a Sellitu a nevíš, který strojek dostaneš, protože jsou prakticky identické...

Možná jsem to špatně napsal, rozdíl rezervy nátahu mezi ETOU a Sellitou je opravdu zanedbatelný, pouze bych v Aikonech uvítal strojek s vyšší rezervou nátahu, což Sellita SW 200-1 ani ETA 2824-2 není.

Tak jasně, vždycky je lepší mít větší rezervu, ale tady se bavíme o hodinkách kolem třiceti tisíc a za ty prachy si myslím, že jsou to slušně zpracované hodinky s odpovídajícím strojkem uvnitř.  :cheers:

Fakt podařený hodinky, ať se inspirovali kde chtěly - za mě dost dobrý. Fajnová je ta jednoduchá výměna tahu. 

Taky jsem je tam zkoušel, modrý, nic moc, ale paní prodejkyně mě donutila jít s nimi ven a byla to paráda, fakt krásný hodinky. Vůbec jsem je neřešil, protože jsou 42mm, ale na ruce úplně super ...

Na SEWu jsem zkusil ty modré jak na tahu, tak i na kůži. Byly krásné a za dobrou cenu :-) ale bohužel mi neseděly

post-41687-0-65135600-1540913135_thumb.jpg

(z)denny - na tvojí ruce je vidět, že je to pořádný kus hodinek .....  :flex:    

Na mojí ruce všechno vypadá jako pořádný kus hodinek :-)

post-41687-0-08688400-1540996318_thumb.jpg

A tohle chceš vyměnit za ML Aikon?? Jak tu píšou "inspiraci" za kultovku ???

BRka jsou moje a jsem s nimi spokojenej :-) I když je to pořádný kus hodinek, tak mi na ruce pěkně sedí. Jen jsem psal, že jsem ML zkusmo dal na ruku a vůbec mi nesedly Edited by (z)denny