Přejít na obsah

Maurice Lacroix Aikon


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

Já teda měl za to, že i ETA 2824-2 má rezervu 38h. Někde jsem tu na magu četl, že mezi ETA a Sellita je rozdíl snad jen v ložisku rotoru, jinak jsou to klony, ale už je to dávno.

Dokonce i CHr. Ward dává do hodinek ETU a Sellitu a nevíš, který strojek dostaneš, protože jsou prakticky identické...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to špatně napsal, rozdíl rezervy nátahu mezi ETOU a Sellitou je opravdu zanedbatelný, pouze bych v Aikonech uvítal strojek s vyšší rezervou nátahu, což Sellita SW 200-1 ani ETA 2824-2 není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem je tam zkoušel, modrý, nic moc, ale paní prodejkyně mě donutila jít s nimi ven a byla to paráda, fakt krásný hodinky. Vůbec jsem je neřešil, protože jsou 42mm, ale na ruce úplně super ...

Na SEWu jsem zkusil ty modré jak na tahu, tak i na kůži. Byly krásné a za dobrou cenu :-) ale bohužel mi neseděly

post-41687-0-65135600-1540913135_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(z)denny - na tvojí ruce je vidět, že je to pořádný kus hodinek .....  :flex:    

Na mojí ruce všechno vypadá jako pořádný kus hodinek :-)

post-41687-0-08688400-1540996318_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A tohle chceš vyměnit za ML Aikon?? Jak tu píšou "inspiraci" za kultovku ???

BRka jsou moje a jsem s nimi spokojenej :-) I když je to pořádný kus hodinek, tak mi na ruce pěkně sedí. Jen jsem psal, že jsem ML zkusmo dal na ruku a vůbec mi nesedly Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...