Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dik za navod.Dobre Vas to ucili.Hlavne si precitaj horne prispevky...

Psal jsem: "Sháním nenosný překlad 1500x250x150" - myšleno v mm, tak jak to označují výrobci.

 

A pak jsem psal, že ten od Finance je 125cm a já potřebuji 150cm.

 

Myslím, že to chápou všichni. I ty. Jen zkoušíš flame. Tak to prosím zkus někde jinde s někým jiným. Tady se chlubíme a občas si i stěžujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to M3maniac: má to několik fázi :-) teď jsi ve druhé a raduješ se, že se trávník chytl a s radostí zaléváš , třetí fáze je radost z kosení (ta trvá tak 1-2 roky) a pak nastupuje čtrvtá fáze nasrání z kosení.

 

doporučuji rovnou nasadit robotickou sekačku - užívat si automatizace a luxusního trávníku bez práce :-) pozemek máš pro robotickou sekačku přímo vzorový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou životnost gabionovýho plotu Ti garantoval dodavatel? Já vždycky když to vidím, tak si říkám, co se stane, až ty dráty proreznou a začne se to sypat. Zejména když vedle toho někdo postaví altán, bazén apod. Ty kameny jsou v koších málokdy naplocho, aby to po čase drželo "nasucho" samo. Přitom se mi to ale líbí :) zejména když to zaroste vegetací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci šikovný 50 rokov je rovnaká blbosť ako to že je certifikovaný t

Solídny renomovaný výrobca dá záruku max. 10 rokov

Ak je priemer oceľového drôtu aspoň 8 mm je kvalitne pozinkovaný pri inštalácii nepoškodený tak má predpoklady splniť to čo píšem v druhej vete a ostane sú dohady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci šikovný 50 rokov je rovnaká blbosť ako to že je certifikovaný t

Solídny renomovaný výrobca dá záruku max. 10 rokov

Ak je priemer oceľového drôtu aspoň 8 mm je kvalitne pozinkovaný pri inštalácii nepoškodený tak má predpoklady splniť to čo píšem v druhej vete a ostane sú dohady

8mm ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...