Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 786
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Vit Ty tvé B19 mě asi namočily do vody bronzových hodinek 🔝 - jednu dobu jsem se snažil je sehnat, ale nejde to úplně snadno - každopádně celkové provedení a hlavně ta vroubkované luneta a barevná kombinace - to je přímo past na oko příznivce a i začínajícího plísňomila.

Nemáš za tu dobu co máš B19 vyzkoušený dobrý zdroj NATO s bronzovou sponou - já teď budu muset lovit ve vodách 21mm, co není úplně masovka.

@Rtep78No a ty ZRC jdou nekompromisně proti proudu - já sice příznivce té "avantgardní větve" bronzových hodinek nejsem, ale tady to je ještě v mezích 👌- jak je tam řešeno napojení řemene na straně u korunky - lze tam napojit běžný řemen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Snekofon napsal:

@Vit Ty tvé B19 mě asi namočily do vody bronzových hodinek 🔝 - jednu dobu jsem se snažil je sehnat, ale nejde to úplně snadno - každopádně celkové provedení a hlavně ta vroubkované luneta a barevná kombinace - to je přímo past na oko příznivce a i začínajícího plísňomila.

Nemáš za tu dobu co máš B19 vyzkoušený dobrý zdroj NATO s bronzovou sponou - já teď budu muset lovit ve vodách 21mm, co není úplně masovka.

@Rtep78No a ty ZRC jdou nekompromisně proti proudu - já sice příznivce té "avantgardní větve" bronzových hodinek nejsem, ale tady to je ještě v mezích 👌- jak je tam řešeno napojení řemene na straně u korunky - lze tam napojit běžný řemen?

Děkuju, když se někomu líbí moje hdinky, mám radost, pokud se někomu líbí i fotky mých hodinek, je má radost dvojnásobná.
Bronzovou sponu jsem nikdy nesháněl, u B19 mám PVD v barvě bronzu s jsem s tím takto spokojen.
Z pásků mi teď hodně seděl přužný parachute strap, díky tomu, že mám nerezové dýnko, tak mi nevadí ani nerezový hardware..


 

Vit_LT_B19_220925_03______.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tady je na ně pěkná recenze..nevím jak je to v recenzi s cenou, recenze je z roku 2019. Ale dnes se prodávají kolem 120k+, pokud je vůbec někdo prodává. Asi je jich myslím jen 10ks na světě! Takže s cenou dolů nepůjdou spíše naopak. https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwj2qYf_h-f6AhVOPuwKHbMWCzsQFnoECAgQAQ&url=https%3A%2F%2Fgreatmazinger.wordpress.com%2F2019%2F03%2F16%2Fwatch-review-kaventsmann-hadal-ii%2F&usg=AOvVaw1-2RCbCVmhozEvOz6O2vdE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, cecil napsal:

tipnul jsi to přesně 25mm..🙂

V tom článku se píše 25mm bez skla - takže celé to musí mít tak 40mm na výšku. No je to bizár, ale hrozně rád bych se do hloubky číselníku podíval 🙂 Co to stojí, nebo bude stát je mně relativně fuk - tady musí být majitel nadšenec bez ohledu na to jestli budou stát 20k, nebo 120k. 👍

856c2-cb412-img_4528.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bez skla..se sklem mají přesně 36mm, je to pravda, na cenu se nehledí. Řemen od Roberta Dobry, to je kapitola sama o sobě. Vodotěsný řemen z kůže, na obrázku, je jeho specialita. Já se nemohu na ciferník vynadívat, nádherná modř ve spojení s oranžovou luminiscencí a bronzovými ručkami. Je to hra barev..foto jednoho z 10ks ovšem s ocelovými ručkami já mám bronzové.

2F81EA98-8F0D-48AD-A68F-DA9F63B283CC_1527374598249-2.jpeg

Upraveno uživatelem cecil
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukáš3 napsal:

Pardon, že vám do toho vstupuji, ale to je jako kožený řemen, kterému nevadí voda vůbec?? 

No údajně ano, někde jsem viděl na fb fotku jak se máchá ve vodě s tím jeho řemenem. Má to nějakou speciální úpravu. A jsou to hodně drahé řemínky. Ale asi to bude spíše tak, že nevadí namočení, vysušení atd. Nemyslím si že to je tak že ty řemeny snesou denní namáčení, nebo práci pod vodou apod. Pod vodu patří guma, nebo nějaké to velcro, nato, tah. Každopádně ty jeho řemeny jsou nádherné a absolutně nechápu, jak při té robustnosti jsou tak měkké a ohebné. Měl jsem jeden v ruce a je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bez skla..se sklem mají přesně 36mm, je to pravda, na cenu se nehledí. Řemen od Roberta Dobry, to je kapitola sama o sobě. Vodotěsný řemen z kůže, na obrázku, je jeho specialita. Já se nemohu na ciferník vynadívat, nádherná modř ve spojení s oranžovou luminiscencí a bronzovými ručkami. Je to hra barev..foto jednoho z 10ks ovšem s ocelovými ručkami já mám bronzové.
2F81EA98-8F0D-48AD-A68F-DA9F63B283CC_1527374598249-2.thumb.jpeg.e7c3e005ece8d6c3695c5635fd30677c.jpeg
To je jak kdyz koukam do studny...

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...