Jump to content

Franta gmt

Recommended Posts

před 11 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Naprosto kruté fotky 😍 Prosím, vrať se zase k polárkám, nebo mě budeš mít na svědomí. Začínám navštěvovat Wardi e-shop a dívat se na bronzové varianty Wardů častěji, než by bylo zdrávo. Tak prosím o o super luxus fotky RLX Exp II, na ty nemám, tak by mě to netrápilo, ale tohle začíná smrdět průserem. Díky 👍

:) Díky. Expy II nechám chvíli odpočívat, ale brzy budu fotit zase něco jiného, to slíbit můžu. 

---------------------------------

Trumpetofka :)

IMG_9061.JPG

před 48 minutami, Jeronimo napsal:

:) Díky. Expy II nechám chvíli odpočívat, ale brzy budu fotit zase něco jiného, to slíbit můžu. 

---------------------------------

Trumpetofka :)

IMG_9061.JPG

Na těch tvých fotkách vypadají naprosto skvěle 👍 Jediné co mě brzdí je, že mají limitku v bronzu se zeleným číselníkem, ale ten tvůj modrý se mi líbí možná víc. Modrá super, ale zelený mají taky něco do sebe a navíc v limitce a COSC. No, fakt mě s těma fotkama štveš 🤣👍

před 18 minutami, DarylVanHorne napsal:

Na těch tvých fotkách vypadají naprosto skvěle 👍 Jediné co mě brzdí je, že mají limitku v bronzu se zeleným číselníkem, ale ten tvůj modrý se mi líbí možná víc. Modrá super, ale zelený mají taky něco do sebe a navíc v limitce a COSC. No, fakt mě s těma fotkama štveš 🤣👍

I ten hnědý cifr stojí za to :) 

Tady se musím samozřejmě přidat! 

EDIT: @Rtep78BTW ty tvoje jsou podle inzerátu měsíc staré - proběhla vajíčková atmosféra, nebo jak jsi nahnal patimu - ze zkušenosti vím, že mně šly přirozeně pomalu - po měsíci byly maximálně méně lesklé, ale určitě ne takto...

IMG_20220902_113247.thumb.jpg.d3c874c5f5808ad3f23464931027ac8a.jpg

Edited by Snekofon

• 2 weeks later...

Tak Undone jdou k novému majiteli, ještě si dovolím tedy dnešní jejich poslední fotku a pro informaci - v rámci prodeje jsme změřil pomocí apky chod strojku a výsledek je opravdu fenomenální - na to že se jedná o sprostý strojek NH35 v hodnotě pár desítek EUR. At novému majiteli stále slouží skvěle jako mně - a já se těším až se tady budu moci vytáhnout s novou akvizicí. 

IMG20220916102715.thumb.jpg.090717caafca6a5588e60a0a1f2b131e.jpgScreenshot_2022-09-16-13-28-50-56_36e1c53f8143fbe645d788d0632cf52b.thumb.jpg.19405eef6a8461fde8831b2db9da197b.jpg

• 2 weeks later...