tomina666 Odesláno 8. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 8. srpna 2025 V 5. 8. 2025 v 9:12, Petr72 napsal: Chybu by si rozhodne neurobil sú bohové Tak tak! Jedny jsem si zkoušel ve Florencii a teda jak FG úplně až tak nemusím, tak byly boží!
lupo Odesláno 11. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 11. srpna 2025 ...N+1 a furt málo. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1 1
zekon7302 Odesláno 13. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2025 Já řemínky asi řešit nemusím. Spíchnu si podle nàlady něco svého, jako tohle. Shell cordovan natural od Horween. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 4
Kupa54 Odesláno 17. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2025 Dva nové kousky od mistra Habaděje. Ten tmavozelený se nedá vyfotit. Má nádhernou temnězelenou barvu a bude určitě krásně patinovat. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 4
tomina666 Odesláno 19. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 19. srpna 2025 V 17. 8. 2025 v 16:29, Kupa54 napsal: Dva nové kousky od mistra Habaděje. Ten tmavozelený se nedá vyfotit. Má nádhernou temnězelenou barvu a bude určitě krásně patinovat. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Ten tmavě zelený vypadá skvěle! Ukaž na ruce
tomina666 Odesláno 19. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 19. srpna 2025 Jak se pozná, kolik řemenů je opravdu dost na jedny hodinky?? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2 1 1
Kupa54 Odesláno 19. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 19. srpna 2025 před 7 hodinami, tomina666 napsal: Ten tmavě zelený vypadá skvěle! Ukaž na ruce Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2 1
tomina666 Odesláno 24. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 24. srpna 2025 Zásilka od Horusu! Těším se, až vyzkouším. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
lupo Odesláno 30. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 30. srpna 2025 V 19. 8. 2025 v 13:33, tomina666 napsal: Jak se pozná, kolik řemenů je opravdu dost na jedny hodinky?? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. zdar! mozem poprosit detail: lavy bag modry uplne vpravo a pravy bag ten sedy uplne hore? plus nejaky popis ak sa da.. diki ahoj!
Frantik Odesláno 21. února Nahlásit Odesláno 21. února Proč ja vlastně nepoužívám uz roky ty druhé keepery nevim, ale proc si je schovávám uz tuplem nevim Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2 1
bandicoot Odesláno 21. února Nahlásit Odesláno 21. února Mam to stejně. Druhej vyndávám. Proto mam rád keepery všitý nebo za zubem, jako je na origo gumě.
Tomino2007 Odesláno 4. dubna Nahlásit Odesláno 4. dubna Ahoj. Nemá někdo navíc jinou než černou origo PAM gumu 24/22 a černou by chtěl? Mám teď černé dvě, tak bych posunul dál za jinou barvu, jen origoš. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Tomino2007 Odesláno 9. dubna Nahlásit Odesláno 9. dubna Tak už pořešené s jedním místním členem, takže uzavřeno.
pku Odesláno 29. května Nahlásit Odesláno 29. května V 21. 2. 2026 v 20:14, Frantik napsal: Proč ja vlastně nepoužívám uz roky ty druhé keepery nevim, ale proc si je schovávám uz tuplem nevim Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Normálně jsem si myslel, že jsem to psal já. Nemám na řemenu ani jeden druhý keeper a v krabičce je jich asi 50. Co kdyby náhodou ten první někdy u nějakého stoletého řemenu praskl, že? Jistota je jistota!!!
Tanner Odesláno 29. května Nahlásit Odesláno 29. května (upraveno) Tak supr, píšu si, až budu zase mít nějaký řemen u hodinek po oversize bejkovi, nebo kroužek zašantročím, budu vědět kam napsat Upraveno 29. května uživatelem Tanner
Jeremy Odesláno 11. června Nahlásit Odesláno 11. června Hoši, nutně potřebuju na Submersibly PAM00692 sehnat 26mm modrej kaučukovej camouflage řemen. Ten můj mi bohužel po letech prasknul. Nikde to nemůžu najít, nemáte někdo tip? Je mi fuk, jestli bude origo nebo ne, ale nutně potřebuju stejnej odstín a tvar. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se