Jump to content
YPO

Sinn wall clock

Recommended Posts

No obzvlášť, když u těch YPOvej v prvním příspěvku je deklarovanej průměr přes 322 m a váhu radši ani nepíšou  :lol2:

sou to prostě pořádný orloje neasi :D jinak, já tam vidím mm už

A jo, teď už taky, asi cache prohlížeče, ale bylo to dobrý. Teď už se asi fakt vejdou nad dveře, jak psal martar.

To si děláte srandu, chtít za hodiny 322mm stejný prachy jako za model 322m !!! :D

Jinak teda jestli je ta mimostředná ručka u Prim-wall-clock funkční, jak píše Harwey, tak hluboká omluva.

Mimostředka je prý funkční, výslovně to uvádějí. Obávám se ale, že to bude vyřešeno dvěma samostatnými stroji, jedním pro vteřinovku a druhým pro minutovku a hodinovku. Takové řešení se mi z technického hlediska vůbec nelíbí, přestože vypadat to může dobře.

Mimostředka je prý funkční, výslovně to uvádějí. Obávám se ale, že to bude vyřešeno dvěma samostatnými stroji, jedním pro vteřinovku a druhým pro minutovku a hodinovku. Takové řešení se mi z technického hlediska vůbec nelíbí, přestože vypadat to může dobře.

to mně napadlo už včera..... třeba to mají nějak propojený kardankou

Mam o ne docela zajem, tak je pujdu (casem) do prodejny Eltonu omrknout, tak pak dam vedet. Sam jsem zvedav, ale divil bych se, kdyby to Elton nejak vyvijel a nekoupil od cinana.

Tak jsem je o vikendu videl, maji opravdu 2 identicke strojky, jeden na minuty a hodiny a pod nim je druhy, ten toci tou mimostredkou.

Tak jsem je o vikendu videl, maji opravdu 2 identicke strojky, jeden na minuty a hodiny a pod nim je druhy, ten toci tou mimostredkou.

hele jak to vypadalo naživo zepředu ? .... chci je asi koupit mladýmu do pokoje, aby se naučil hodiny, páč na meistersingerech se naučí leda tak hovno

Ja nakonec koupil ty Orliky bez mimostredky. Za me spokojenost. S mimostredkou maji Orliky a Spartaky. Neni to spatny, ale ty bez mimostredky se mi nakonec asi libi vic. Resp. vterinovku nemaji vubec, coz je asi nejlepe. Jinak ten strojek prece jen tika a s mimostredkou tam tikaji 2.

Ja nakonec koupil ty Orliky bez mimostredky. Za me spokojenost. S mimostredkou maji Orliky a Spartaky. Neni to spatny, ale ty bez mimostredky se mi nakonec asi libi vic. Resp. vterinovku nemaji vubec, coz je asi nejlepe. Jinak ten strojek prece jen tika a s mimostredkou tam tikaji 2.

Díkec ..... takže na to prdím a koupím nějaký sweep Seiko