Přejít na obsah

nová kolekce Premier


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Podle mě prostě chtějí zacílit i jiný segment zákazníků tak proč ne, já si to nekoupím, hlavně když přestanou s tím saténováním všech ostatních modelů - tak jak zubožili nový chronomaty to je tragédie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

dr.sphinx, on 20 Čer 2019 - 23:58, said:

"telemetrická stupnice"

Nad tím jsem přemýšlel nejdýl, ale pak jsem si řek, že když je vnější stupnice pro sekundu chrona tachymeter, proč by nemohla ta vnitřní být prostá sekundová.

A když na to teď koukám s odstupem, tak by mě některý indexy tachymetru mátly u odečtu minut na špičce minutovky.

Takže sice bych dvakrát do roka bez nutnosti počítat mohl odezírat, jak rychle jede pendolino ale stokrát denně bych na první pohled tápal kolik je hodin (minut).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád nevím jestli se mi to líbí nebo ne... Ale spíše jo... Ten antracit chce vidět naživo...

ok, tak z týhle kolekce už jsou ucházející dvoje. Zelenáče a tydle. Tydle sou moc hezky zpracovaný. Ten splash červený na šedý je peckoidní. Tydle nudný nebudou. Teď eště aby udělali něco s tou cenou a začnu vo niích uvažovat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pořád nevím jestli se mi to líbí nebo ne... Ale spíše jo... Ten antracit chce vidět naživo...

mne sa nepaci ako ide ta cervena 0-60 stupnica cez subciferniky... a indexy by som asi posunul viac ku okraju... inak supr  

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

mne sa celkom pozdávajú, na moju útlejšiu ruku sa veľkosťou hodia, nie sú až také mohutné ako napr. Avenger II ktorý nosím momentálne, takže sa hodia aj k obleku alebo košeli. Tie british racing green sú parádne, takisto blackeye grey a potom klasika modrý alebo biely ciferník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...