Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protoze KS uz taky neni, co byval..   Jde predevsim o to, jak z hlupaku vytahnout penize.. A ti si proste na ruzne superlativy a senzacni popisky potrpi. Delaji to vsichni... Tady alespon neni predlohou jen render, ani nejde o prvoplanovity podvod, naopak to vypada, ze kupujici hodinky dostanou, nejakych 400-500 ecek zni vcelku rozumne. Projektu fandim, nejvetsi tahak spatruji v te nejcernejsi cerne, ktera ale neni vlastne jeste jista.. Presto vsechno to vypada na to lepsi, na co muzete narazit na ruznych start-up webech.. Drzim palce, at vse se podari dotahnout do zdarneho konce !  :flex:

 

PS: tady jeden epicky projekt.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle pojmy jsou samo subjektivni, ale pro me neni hodinarina (jako od firmy pod kterou se to prodava) si nakoupit dily a poskladat to dohromady.

 

Jo za ty penize asi dobry, evidentne je o to zajem.

Ale tak do dělá i většina významných firem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak do dělá i většina významných firem.

 

Presne tak, vzdyt jine firmy si taky nechaji nekde vyrobit sklo, dalsi jim doda uz hotove ci temer hotove pouzdro, strojek koupi od vyrobce atd.. Presto vsechno to pak muze ziskat swiss made logo... Skoda mluvit.. Ze je to skladacka pri te cene, v tom bych problem urcite nevidel.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nejvíc nastřelený projekty na KS jsou hodinky. Moderní způsob prodeje konzumního braku. Spousta geeků co neví co s prachama potřebuje cool technologický fičury a hlavně crowd funding, takže tam stačí dát že to možná bude nejčernější černá a úspěch zaručen. Samozřejmně nesmí chybět swiss-made, aby to vypadalo, že to je minimálně tak dobrý jako rolex, ale levnější...(viz výpis na webu KS, co jsou konkurenční hodinky s černočernou a jejich ceny)

 

Pokud je ten člověk místní chronomagor, bude fajn, když se ozve a já rád změním názor...

 

Bohuzel hodinky na kickstarteru jsou nejvetsi tragedie, ale fici :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No původně jsem si říkal, že už sem nebudu reagovat, ale OK.

 

Jakoukoliv iniciativu ve směru vytvoření novýho brandu v ČR beru veskrze pozitivně a fandím tomu. Do pár limitek jsem se tu už zapojil a některé měly ambici vytvořit hodinky taky zcela nezávisle na tradičních výrobcích (ne jen modifikovat), takže si umím představit, co je za tím běhání. Dokonce i využití crowdfungingu se zvažovalo, ale nemělo to dost dobrej tým, aby se to dotáhlo do konce, takže každý projekt kde na závěr vzniknou skutečný hodinky co se dostanou až k lidem opravdu stojí za pochvalu a uznání.

 

Sichy se ozval, ale mě to bohužel nějak nepřesvědčilo, bude to asi i tím, že mám raději marketing, který víc stojí nohama na zemi a jak někdo začně střílet superlativy na všechny strany a ohánět se vznešenýma termitama, tak to na mě působí jako Horst Fuchs a šmejdy z teleshopingu, byť ten produkt může být ve finále dobrý - nicméně asi to kickstarter potřebuje... Celkově se mi prostě nezdá, že člověk, který o sobě tvrdí, že má rád hodinky a nějak se v nich orientuje vypustí web s tak katastrofálníma blafama. Ale kdo nic nedělá, nic nezkazí, takže asi bude lepší nabídnout pomocnou ruku, protože kafrat umí každej...(jdu napsal sichymu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soutěž pro ty nejvšímavější. Najdi rozdíl. A doplňková otázka: v jaképak variantě ten budík doopravdy spatřil světlo světa?

 

budik chronotechna.jpg

 

Zdroj: https://www.kickstarter.com/projects/1563376995/the-blackest-watch-ever-made?ref=587129&token=2836eb2b

 

1218-1-hodiny.jpg

 

Zdroj: http://www.antik-retro-bazar.cz/?37,hodiny-brusel-stylu

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to teda nevím, akorát se  si všimnul, že ti chudáci si nenosí do práce svačinu

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

a tohle mě po ránu rozesmálo:

 

Šichův model ?nejtemnějších hodinek? na Kickstarteru se snaží konkurovat obdobným temným modelům z dílen světových výrobců jako MCT, Moser & Cie či Panerai Lab. Jejich desetitisícové ceny (v dolarech), však podstřeluje takřka lidovou částkou 455 dolarů za kus.

Více na https://www.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/znacka-chronotechna-se-vraci-cech-uspel-na-kickstarteru-s-nejcernejsimi-hodinkami-sveta-1353132

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem rikal, me se hodinky i napad libi, jestli je to nejcernejsi, nebo jen hodne cerny je mi vcelku jedno. pro me jsou ale zarazejici dve veci:

 

vyrobce chce prodavat hodinky, ktery nemaj ani poradny fotky, jen video s prototypem, jednou s napisem chronotechna, podruhy holy - tak kdyz uz neco vyrabim, tak snad vim, jak to bude vypadat, ne? 

 

vyrobce nevi, odkud vlastne bude posilat, ale hlavne ze vi, ze czech republic - 19? shipping. pro dost zajemcu z EU je to podstatna informace, jestli teda +VAT, nebo VAT included.

 

jinak to, ze je tam Sellita je podle me u hodinek za plus minus 10 OK, vetsina kickstarteru by tam nacpala miyotu. 

 

s logem ani nazvem chronotechna nemam problem, nejsem tak starej, abych mel vubec tuseni, co to bylo za znacku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně vrtá hlavou, jestli tu nejčernější černotu toho ciferníku nějak nevyruší sklíčko, fakt si to neumím představit. Ta marketingová vomáčka kolem toho je podle mě ok - primárně to cílí na vobyčejný kaštani, né na nás znalce a co by tam měli psát jinýho... Akorát opravit věcný chyby, češtinu a vyhodit to šílený srovnání s Moser, Panerai a spol. A strašně se mně nelíbí ten průhled ale zas - na kaštani to je tahák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v 19:53

 

... Úvahu o nejčernější černé, na kterou plácneš něco, co háže odlesky, si nechám na později...

 

Takže jsi myšlenkově jen pár hodin za mnou :cheers:

Promiň, dělám si legraci, ale aspoň jsem si mohl včera zopakovat lom a odrazivost (speciální lomový jev) skla. Jasně, že je to celý úplně vo :shit: , ale na hejly zkrátka ta nejčernější černá působí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cílovka tedy nejsem, ale proč ne. Za pár peněz jsou to koukatelné hodinky s fičurkou.

 

EDIT: původní "CH/T" logo bylo nadčasové, rebranding ne úplně nej, ale to nové typologo se mi vůbec nelíbí a nehodí se to vzájemně k sobě. Radši bych udělal citlivější rebranding a spároval s historickým linkovým písmem.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyrobce nevi, odkud vlastne bude posilat, ale hlavne ze vi, ze czech republic - 19? shipping. pro dost zajemcu z EU je to podstatna informace, jestli teda +VAT, nebo VAT included.

 

on bude podle me hacek s tim assembly v CH. takze bych si myslel, ze budou posilany z CH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...