Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to sis asi špatně přečetl můj příspěvek - já nemluvím o sídle jeho SRO, 

co to tam podsouváš ? - argumentuj korektně, bez demagogie, zkus to, snaž se ;-)

 

já psal o jeho bydlišti a o místě jeho zaměstnání

buď denně lítá do Londýna a zpět a nebo jeden z těch údajů není pravdivej - snad jsem to napsal jasně, aby to bylo pochopitelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis asi špatně přečetl můj příspěvek - já nemluvím o sídle jeho SRO, 

co to tam podsouváš ? - argumentuj korektně, bez demagogie, zkus to, snaž se ;-)

 

já psal o jeho bydlišti a o místě jeho zaměstnání

buď denně lítá do Londýna a zpět a nebo jeden z těch údajů není pravdivej - snad jsem to napsal jasně, aby to bylo pochopitelné

Já pracoval deset let v zahraničí, ale trvalé bydliště jsem měl v ČR...jak to s tím proboha souvisí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prectete si tridy vyrobku a sluzeb te ochranne znamky - > pristroje na mereni casu (nikoliv hodiny ci hodinky). Takze bych si myslel, ze nazev hodinek Chronotechna  není trademark

Ale zároveň 

(510) Seznam výrobků a služeb:
CS (9) časové programátory, registrační pokladny, přístroje na měření času (nikoliv hodiny a hodinky); (14) váčky na hodinky, kazety na hodinky, pouzdra na hodinky, hodinové skříně jako části hodin, hodiny, hodinky; (35) maloobchodní služby týkající se chytrých hodinek; (37) opravy hodin a hodinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis asi špatně přečetl můj příspěvek - já nemluvím o sídle jeho SRO, 

co to tam podsouváš ? - argumentuj korektně, bez demagogie, zkus to, snaž se ;-)

 

já psal o jeho bydlišti a o místě jeho zaměstnání

buď denně lítá do Londýna a zpět a nebo jeden z těch údajů není pravdivej - snad jsem to napsal jasně, aby to bylo pochopitelné

Správně, člověk musí pracovat jen tam, kde bydlí, kam bychom došli, soudruzi, hranice není žádná promenáda! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mli ste daco speci rozpracovaneho ? :)

 

Nic konkrétního, jenom navrácení téhle původní značky v nějaké podobě na trh. Tady nás s nápadem předstihl pan Šich. Ale třeba ještě bude příležitost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tech hodinkach me osobne oslovilo nejvic (vlastne jenom) prave to logo. No ale treba se zadari. :)

Ano, tez. Asi starnu, ale nostalgicky jsem zavzpominal a na to logo si pamatuju.

Me se ten napad libi, snad mu to vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis asi špatně přečetl můj příspěvek - já nemluvím o sídle jeho SRO, 

co to tam podsouváš ? - argumentuj korektně, bez demagogie, zkus to, snaž se ;-)

 

já psal o jeho bydlišti a o místě jeho zaměstnání

buď denně lítá do Londýna a zpět a nebo jeden z těch údajů není pravdivej - snad jsem to napsal jasně, aby to bylo pochopitelné

 Je super jak děláš věci složité a nepochopitelné, Tvůj příspěvek jsem četl pozorně neboj. 

Ty i tobě podobní díky nesmyslným spikleneckým teoriím netýkajících se přímo hodinek odsuzujete možná zajímavý projekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že už je vybráno skoro 6x tolik, co chtěl, tak ta šance, že to vyjde, je poměrně velká:-).

Jojo, myslim to tak, ze se to rozbehne dal a nezustane u jednoho projektu ( tohle totiz neni na mou ruku :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahraničním podporovatelum projektu se příliš nezamlouvá logo Chronotechna na cifru. Mě naopak ano. Ten font je zajímavý a moderní a zároveň někam odkazuje. Zahraniční zájemci to nejspíš neoceni, takže uvidíme, jak to bude vypadat ve finále. Cenu 400? považuji vzhledem k souvislotem za relativně přiměřenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si je koupil, me se to libi, ale nejak nechapu, jestli teda bude cifr holej, nebo tam bude logo 'chronotecha'. na fotkach logo je, na videu ne..

 

3cd7ed78b12b64ae205d2143b5ce846a_origina

Má být s logem. Ale v diskuzi na stránce se ho na to ptají a on odpověděl tohle " we are working on prototyping that and finding a way how we can offer that". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...