Jump to content
Sign in to follow this  
Autotronik

Omega moonwatch problém

Recommended Posts

Dobrý den jsem tu nový a mám dotaz , koupil jsem si moonwatche protože to byl vždy můj sen, ale dnes se mi opět stoply, přestože byly natáhlé..

Už se mi to stalo jednou a dost mě to vyděsilo..

Nevite co by to mohlo být ? Popřípadě na co si mám dat pozor ?

Děkuji za případnou odpověď.

S tim toho sam asi moc nezmuzes. Jestli jsou v zaruce, tak reklamace, jinak hodinar/autorizovany servis.

Asi blbá otázka, ale měl jsi je natáhnuté do plna? Pokud jo, tak servis. Ať už je to prkotina nebo něco vážnějšího, sám s tím nic nezmůžeš. 

S tim toho sam asi moc nezmuzes. Jestli jsou v zaruce, tak reklamace, jinak hodinar/autorizovany servis.

Asi tak.

No upřímně jsem takovou odpověď čekal .. no ještě jim dam jednu šanci , než půjdou k dusakovi.

Jezdil jsem s dcerou na elektrické motokaře , tak se třeba kvůli neakejm magnetum vypnuly .

Jinak Pls můžete mi říct na co si mám obecně dat pozor ? Kazdej mi rika něco jiného . Je telefonování ok. Co třeba při sportu ?

Mimochodem všimli ste si ze Omega zvedla záruku na 5 let ? Mělo by se to tykat i Moonu.

A co se tyče toho používání ? Co ten magnetismus ? Díky

Už jsem to tu jednou dával, takový ten obsah všeho, co všechno s nima dělali při testech pro NASA. Nikdo z nás jim takový záhul ještě jistě nedal. :lol2:

Už jsem to tu jednou dával, takový ten obsah všeho, co všechno s nima dělali při testech pro NASA. Nikdo z nás jim takový záhul ještě jistě nedal. :lol2:

To je půjčím své drahé a uvidíme  :lol2:

Hodinky, se kterými by člověk nemohl telefonovat by v dnešní době asi moc velkým trhákem nebyly. Motokáry taktéž bez problémů. Znám dost lidí, kteří mají Moony jako hodinky pro každodenní nošení a bez sebemenších problémů. Natáhni do plna a sleduj to. Pokud se zastaví dřív jak za 48 hodin, vezmi je do servisu, ať se na ně mrknou. 

uz sa to tu raz riesilo.. a tam bol problem v majitelovi hodiniek. vzhladom na to ze si tu novy, myslim ze to bude tak aj u teba. takze natiahnut poriadne :goof: 

a ak bude problem pretrvavat, odporucam servis. ja som s mojimi robil fakt vsetko. aj vo vode uz boli, na bajku, na horach.. doonca zazili aj infrasaunu.

Ano asi mate pravdu. Ono když se mi zastavili poprvé, tak to bylo v hotelu na jestedu. Vzhledem k tomu, ze jsem nováček, tak jsem hnedle panikaril a jel za hodinarem .. říkal jsem mu ze si myslím, ze se určitě zastavili kvůli tomu, ze Ještěd plnej vysílačů :) chlapek se mi vysmál řekl mi par věcí o kalibru lemania 1861. Já to sice všechno věděl, ale ty moje obavy spočívají v tom jak Omega neustále propaguje ty svoje master coaxal kalibry jak sou magnetický odolný a o lemania mlčí.. Btw ani jeden ten Nasa test se netýkál magnetického pole ne ?

Michodem celá pointa toho příběhu spočívá v tom, ze jsem na hotelu vyzahnul tolik belugy, že si vlastně ani nepamatuju jak jsem se dostal na pokoj natož jestli jsem natahnul hodinky :D tak tedy asi mate pravdu.

"Michodem celá pointa toho příběhu spočívá v tom, ze jsem na hotelu vyzahnul tolik belugy, že si vlastně ani nepamatuju jak jsem se dostal na pokoj natož jestli jsem natahnul hodinky  :D tak tedy asi mate pravdu. "

:lol2:  :lol2:  :lol2: 

Edited by pepyczek

Tak to je happyend roku, skoro jako když já v neděli ráno najdu v bundě peněženku, mobil i klíče :-)

dnes se mi opět stoply, přestože byly natáhlé..

Už se mi to stalo jednou a dost mě to vyděsilo..

Nevite co by to mohlo být ? Popřípadě na co si mám dat pozor ?

Děkuji za případnou odpověď.

Aha, tak uz tomu rozumím, ono to bývá vlastně pravidelně..... :-)

Já tě naivně posílal do hodinářství a on to musí řešit někdo z jiné profese ;-)

To mi připomíná když jsme se ještě úplně na hadry probudili na hotelu v Bratislavě po kamarádově rozlučce :D Přišel kamarád a naprosto odevzdaně: "Mám tu někde iPhone, nebo to šlo srát včera?" :D