Přejít na obsah

Bell & Ross BR05


Kid_A

Doporučené příspěvky

Zrejme nadsadili cenu tak, ze po ?ukecani? dostanu presne tolko kolko mali v plane. A kto neukeca zaplati bonus navyse. :)

Sa mi zda ze dnes kazdy striela s cenou akoby mal vlastny strojcek a investoval kopec casu do premyslania ako nieco zlepsit. Dnes staci opajcnuty strojcek, opajcnute puzdro, pokial mozno skeleton a hura dojit ovecky.

Takze sory, ale za tie prachy ne. To si poskladam doma sam :)

Upraveno uživatelem blanquefort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

mě se chvíli líbí a chvíli ne, nějak nevím, co si o nich mám myslet....koukám teda jen na modrý cifr, zbytek mě moc nebere a skleleton, no to měl designér ubalenej zrovna nějakej hodně složitej model:) v každém případě je ta cena na BR dost přestřelená. těším se na SEW, doufám, že je tam uvidím na živo a to rozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Mně se líbí víc a víc. Tříručky i chrona. Jen nesmím koukat na tu cenovku.. ta je šílená :)

Budu tu v menšině, ale podle mě z nich DNA Bell & Ross úplně stříká. Na druhou stranu chápu i poznámky o souloži kousků z lepší společnosti :) Bylo to fakt vtipný :) 

Nemáte někdo náhodou zkušenost s nákupem Bell & Ross? Kolik se dá reálně sundat? Půlka je asi utopie, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...