Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Tiez sa mi tie farbicky velmi pacia. K velkosti, pokial nemas ruku 21+ tak by som sa rozmeru 38 pri tomto type hodiniek vobec nebal. Kebyze mam moznost skusat, bol by som sa seriozne rozhodoval, ci nevziat mensi rozmer.

Mam ruku 18,5 ale Omega nemá oproti Rlx,IWC,Longines…také dlhé “nohy”, takže 38 je pre mňa (všeobecne) málo, na ruke to vyzerá ako po mladšej sestre😂.pre mňa je po tých rokoch čo sa tomu venujem 39-42 značka ideál, nad 42 mi to musí sedieť na prvú dobrú a pod 39 už nejde vlak😉

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...