Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 48 minutami, Kupa54 napsal:

Marceli, teď jsem někde v oblasti taurských Alp. Speciálně do Loštic se chystám už dlouho, ale čas je mocný vládce. Snad to brzy vyjde. 

17238185156981958460722820342866.jpg

Ještě máš před sebou mnoho roků krásného života,tak to dáme😉Tož přeji příjemné cestováni☺️😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1530

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, mlsoun1 napsal:

Mám sice hezčí barvu,ale jsou taky moc pěkné😉

Já váhal mezi těmito a modrými... jelikož to byl nákup na léto k vodě, tak jsme vzal oranzady. Navíc modré mám Uniony a černé Lonžíny 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, mlsoun1 napsal:

Pěkný kousek😊Za slevičku na domě?

:D Asi ne. Já jsem hodinkově saturovaný.. Možná bych nepohrdl nějakým vitamínem B na lítačku. Tyhle jsou jen příprava na focení, atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Jeronimo napsal:

:D Asi ne. Já jsem hodinkově saturovaný.. Možná bych nepohrdl nějakým vitamínem B na lítačku. Tyhle jsou jen příprava na focení, atd. 

Tak to jo,už jsem dopadl tak,že kdysi jsem se musel dovolit maminky a dnes manželky pro klid duše.Jak začala moc vidět do hodinek a jejich cen,tak má sledovací schopnosti.Ale nedávno mi říkala,ať se vykašlu na čekání na korunku a raději si koupím HH VC Overseas z CH24,že to stejně příjde😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, mlsoun1 napsal:

Tak to jo,už jsem dopadl tak,že kdysi jsem se musel dovolit maminky a dnes manželky pro klid duše.Jak začala moc vidět do hodinek a jejich cen,tak má sledovací schopnosti.Ale nedávno mi říkala,ať se vykašlu na čekání na korunku a raději si koupím HH VC Overseas z CH24,že to stejně příjde😊

Manželka mi do ničeho naštěstí nekecá. Naopak já se chodím za ní chlubit jak když kočka dotáhne domů ulovenou myšku :) 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jeronimo napsal:

Manželka mi do ničeho naštěstí nekecá. Naopak já se chodím za ní chlubit jak když kočka dotáhne domů ulovenou myšku :) 

Buď rád😉Naštěstí to mám jen s hodinkami.Ale zase musím říct,že jednou za čas nějaké ty hodinky od ní dostanu.Nedávno mi k výročí zakoupila ve starožitnictví krásné kapsáče☺️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, mlsoun1 napsal:

Buď rád😉Naštěstí to mám jen s hodinkami.Ale zase musím říct,že jednou za čas nějaké ty hodinky od ní dostanu.Nedávno mi k výročí zakoupila ve starožitnictví krásné kapsáče☺️

No, tak tohle by zase moje manželka neudělala :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...