Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1656

  • Akam

    1401

  • Vit

    1129

  • Kid_A

    852

před 3 hodinami, bluman napsal:

20241015_184702.thumb.jpg.01ee63100b65920dc593859ec64eebed.jpg

Jaké jsou? Přemýšlel jsem o nich , ale i když jsou za hubičku ani jsem je nezkoušel kvůli velikostí 42 a malé voděodolnosti 3 atm. A pak ty tlačítka vypadají jako plastová tak bych rád slyšel názor někoho kdo je má (klidně i do SZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, childe said:

Jaké jsou? Přemýšlel jsem o nich , ale i když jsou za hubičku ani jsem je nezkoušel kvůli velikostí 42 a malé voděodolnosti 3 atm. A pak ty tlačítka vypadají jako plastová tak bych rád slyšel názor někoho kdo je má (klidně i do SZ)

Za tie peniaze som spokojny 🙂. Nosim ich ked potrebujem odlahcit (nie len hmotnostne), napr. do lesa, na bajk, do krcmy,.. Na moju cca 19.5cm packu sedia perfektne. Su velmi pohodlne, hlavne asi tym ako su lahke a tenke. Nosim 36-42, a tieto mi ani nepridu take velke ako ine 42.

Povodne som chcel cierne, vyskusat si ako by mi sedeli klasicke moony. Ale cierne prave nemali, a nakoniec som mozno este viac spokojny s tymito modro-zelenymi, perfektne zapadli do mojej prevazne tmavo modrej "garderoby" 😄.

Tlacitka su z rovnakeho materialu ako puzdro, t.j. bioceramic. Za mna to neposobi nejak moc lacno plastovo, ale zas ani nejaka velka serioznost poctivej ocele to tiez nie je. WR tu neriesim, do vody ich neberiem a na nejaky dazd ci umyvanie ruk by snad 3 atm mali byt OK.

20241016_000149.thumb.jpg.5de70850baca6e542f673e0f129620b9.jpg

Upraveno uživatelem bluman
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ATOM napsal:

Dobre ze jsi je nevymenil. Myslim ze za ty penize by jsi propracovanejsi hodinky neziskal.

anojo... prostě chronomagořina, vím to taky... ale já rád hazarduju a nadšení z longines v kombinaci s propofolem a taky jsem to probíral s @mlsoun1-nem, došli jsme k tomu, že jako postoupit k nějakejm zajímavejm švýcarům by bylo dobré - možná je můj cíl dohrabat se k tudorům, ale vím, že bych okamžitě litoval... takže zůstaly doma. na tudory si budu muset pomalu našetřit, ha ha.. jsem moc zbrklej.. @childe říkal: nezbavovat se jich!!!! a já mu nenaslouchal... rád se nechávám ovlivňovat druhejma :) je to dobrodružství... ale díky té akci si jich vážím o něco víc a to je vlastně dobrej výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, baza napsal:

Díky. Mám je druhý den, tak na hodnocení je možná brzo. Zpracování perfektní, strojek nádhera. Je to kus hodinek, ale na ruce mi sedí perfektně. Chystám se je dát na černý textilní pásek, plánuju s nimi delší společnou budoucnost 🙂 

Nějak mi nejdou dobře vyfotit, v reálu to je pecka. 👍

75068508238__42B7CD38-F3C9-4D4E-95BA-7F9C7800C551.thumb.jpeg.465224735df5c3aeb6e0f45002345874.jpeg

Nádhera! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...