Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tohle bude Tvoje další meta, u Zenithu funguje postupný posun výše, tedy k EP - viz. foto. Ano, volné ještě jsou, ale dle příchozích dotazů (vyjma těch, že to někdo vezme za "kilo") už je to jen otázka času, váhající zájemci jsou dva.

Defy jsou peckovní, někde mám i srovnání s AP a líbí se mi více právě Defy (čistý čísleník, krásná modrá a perfektní náramek) a titan je otázka preferencí, já ho mám rád.

 

 

DSCN2690.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Tohle bude Tvoje další meta, u Zenithu funguje postupný posun výše, tedy k EP - viz. foto. Ano, volné ještě jsou, ale dle příchozích dotazů (vyjma těch, že to někdo vezme za "kilo") už je to jen otázka času, váhající zájemci jsou dva.

Defy jsou peckovní, někde mám i srovnání s AP a líbí se mi více právě Defy (čistý čísleník, krásná modrá a perfektní náramek) a titan je otázka preferencí, já ho mám rád.

běžný titan u hodinek má kvůli svý matnosti takový plastový nádech, ty zenithy oproti tomu vypadají na první pohled jako z oceli. zeniťáci mají zřejmě vlastní know-how, jak ten materiál zpracovat, aby vypadal dobře

Upraveno uživatelem pkd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...