Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Chlapi potřeboval bych konzultaci. Před rokem jsem měnil kazetu SRAM 11sp 10-42 za novou. Odjezdil jsem na ní čtyři řetězy (1. PC1170 995 km, druhý 1010 km, třetí PC-X1 986 km, čtvrtý taky PC-X1 1008 km) Každý řetěz měl před výměnou 132,7 až 132,8 mm. Ten poslední jsem dnes vyměnil za nový PC-X1 a ta mrcha začala přeskakovat v záběru na 2. a 3. nejmenším pastorku. Na ostatních pastorcích to zatím funguje. Je to možné, že ty nejčastěji používané pastorky vydrží jen 4100 km??

Podle tvaru zubů prd poznám, připadají mi stejné jako na fotce nové kazety...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud dupeš, tak si myslím, že okolo těch čtyř, pěti vyměněných řetězech to je standard. Mě když měnili kazetu, tak kvůli špičatým zubům a to mi řetěz nepřeskakoval...nejsou zuby víc do špičky než u ostatních pastorků? Ale ono to je asi jedno, pokud přeskakuje a nikde si nestrefil přehazovačku, vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Chlapi potřeboval bych konzultaci. Před rokem jsem měnil kazetu SRAM 11sp 10-42 za novou. Odjezdil jsem na ní čtyři řetězy (1. PC1170 995 km, druhý 1010 km, třetí PC-X1 986 km, čtvrtý taky PC-X1 1008 km) Každý řetěz měl před výměnou 132,7 až 132,8 mm. Ten poslední jsem dnes vyměnil za nový PC-X1 a ta mrcha začala přeskakovat v záběru na 2. a 3. nejmenším pastorku. Na ostatních pastorcích to zatím funguje. Je to možné, že ty nejčastěji používané pastorky vydrží jen 4100 km??

Podle tvaru zubů prd poznám, připadají mi stejné jako na fotce nové kazety...

Standart, nic s tim neudelas, je to proste sram... taky mi to se.e, ale porad jsem proste na nicem lepsim proste nejezdil;-) kazdopadne muzes mit strigro a opravdu si to po par desitkach km sedne a strilet nebude, ale me se to stalo pouze jednou;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nad tim premitam už 3 roky, ted uz na to taky dlabu a necham to az na nakup novyho biku asi pristi rok. Letos se snad rozhoupu pro ten grável... dost me to bavilo, kdyz sem to mel pujceny, ale ted uz zase par tydnu na HT a proste v tom terenu je to porad to nej, nemuzu si pomoct, ale zase ta rychlost na gravelu.. no je to na povazenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

Chlapi potřeboval bych konzultaci. Před rokem jsem měnil kazetu SRAM 11sp 10-42 za novou. Odjezdil jsem na ní čtyři řetězy (1. PC1170 995 km, druhý 1010 km, třetí PC-X1 986 km, čtvrtý taky PC-X1 1008 km) Každý řetěz měl před výměnou 132,7 až 132,8 mm. Ten poslední jsem dnes vyměnil za nový PC-X1 a ta mrcha začala přeskakovat v záběru na 2. a 3. nejmenším pastorku. Na ostatních pastorcích to zatím funguje. Je to možné, že ty nejčastěji používané pastorky vydrží jen 4100 km??

Podle tvaru zubů prd poznám, připadají mi stejné jako na fotce nové kazety...

Jezdi a ono si to sedne cca po 200km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Mira188 napsal:

Taky měním kazetu cca co tri řetězy. Přiznávám ze řetěz "pretahuju" , ale nevím jestli to pořádně hlidat nějak pomůže...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 

Miro, pomuze!!! Driv sem na to taky kaslal a vzdy se to celkem prodrazilo, takze uz radsi menim retez za 600 nez za komplet a ze ten sram neni uplne levnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdrav z Klinovce. Traily vyborny, plynuly a hopsavy. Downhillova trat dost husta, chvilema jsem mel na krku zily jako provazy:blink:. A byly i plny boty snehu:thumbsup_anim:.  Ale na tom downhillu me fakt bylo lito svyho kola. Nektery pasaze jsou brutalni. To je to jediny co tu chybi, downhill kola v pujcovne. Nechapu, takova drsna trat a oni maj na pujceni jen standardni celopera. Priste si ho pujcim a rozstipu, abych je motivoval. Tady je jeste treba Špičák napřed.

IMG-20200501-WA0004.jpg

IMG-20200501-WA0018.jpg

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...