Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak pěkně před obědem nechat vyhládnout. Jsme si s klukem užívali na posedu, a vevnitř dva mega sršni kteří na nás zaůtočili, kluk chtěl skočit, tak jsem ho chytil na poslední chvíli a v klidu to slezli. On super zážitek a já se klepu jak rosol, srdíčko jede... :wacko:
DSC_0094.thumb.JPG.0a8c1ff7f0829507128868a3333b68e2.JPG
DSC_0096.thumb.JPG.d63ebcaf221dba65b5e970915e926d96.JPG
Afri, nevím jak jinde, ale česka sršeň není agresivní, dokonce mám min jedu než například vosa. Má jen tu smůlu, že je vetsi

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, nevím jak jinde, ale česka sršeň není agresivní, dokonce mám min jedu než například vosa. Má jen tu smůlu, že je vetsi

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk




Agresivni neni jen do te doby, nez ji vlezes do obyvaku. A jed ma slabsi, ale o to ho ma vic. Takze to za vylozenou vyhodu spis nepovazuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Prochy68 napsal:

Afri, nevím jak jinde, ale česka sršeň není agresivní, dokonce mám min jedu než například vosa. Má jen tu smůlu, že je vetsi emoji5.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Ani jsem nad tím nějak moc nepřemýšlel, aby řekl pravdu. Každopádně když do tebe v prostoru dva na dva metry naráží dvě naštvaný pěticentimetrový hovada, tak je to přinejmenším dost nepříjemný. Na nasraného hrocha sice nemají, ale i tak to pomalu za seskok z posedu stálo, aspoň tak situaci kluk vyhodnotil :lol2:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky




Agresivni neni jen do te doby, nez ji vlezes do obyvaku. A jed ma slabsi, ale o to ho ma vic. Takze to za vylozenou vyhodu spis nepovazuju.
Tak ja to bral v kontextu sršeň, vcela, vosa, kdy lidi že srsni sili a včely a vosy jim nevadi. Jed ma slabší a i v tom vetsm množství je bodnutí min nebezpečný nez včelí. Panika že srsni je prostě zazitej mýtus.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Hasňa napsal:

To rodičovství jsou někdy strašné šoky. To se pak člověk třepe ještě druhý den. Ale máš dobrej postřeh. emoji106.png

Jasný, však to znáš sám, je to stres :lol: Když jsem viděl jak začal řvát a jak se dral ven, měl pěkně nakročeno, tak už mi bylo jasný co přijde, tak jsem ho jenom chytil za mikinu a stáhnul zpátky. Při rozebírání situace mě řekl, že si ani neuvědomil že jsme na posedu. Je to fikot, vteřina a průšvih na světě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to bral v kontextu sršeň, vcela, vosa, kdy lidi že srsni sili a včely a vosy jim nevadi. Jed ma slabší a i v tom vetsm množství je bodnutí min nebezpečný nez včelí. Panika že srsni je prostě zazitej mýtus.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk



Srsni zihadlo vic boli, tim je pro me receno vse podstatne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Duke650 napsal:

Voe :-)

long story... kolena a kyčle v hajzlu, začínám vybírat eMTB, a nadějný kandidát se dělá v jahodově červené barvě. A s béžovými boky pneumatik. Přezout gumy není problém, ale na tom holčičím kole bych se styděl

focus-raven-98-29-barolo-red-1.jpg

Náhodou takle vypadá dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, rozdělat, to je pohoda, ale Afri už si většinou neporadí jak to dát zase dohromady :weird: Jsem nějakým zázrakem sundal kazetu, ale komplet, a teď kvůli těm třem zubům, asi Cvrček nejde zpátky, protože jsou vysunutý. Na to je nějaký trik jak ji nasadit zpátky? HELP :huh:

DSC_0101.JPG

DSC_0100.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...