Přejít na obsah

Kam na ryby s detmi


tmoris

Doporučené příspěvky

Rad bych vzal deti na ryby, nicmene nemam zadnou vybavu a ani si ji nechci porizovat. Chtel bych nekam prijit, tam si to pujcit, neco nachytat a pak si to tam nechat vycistit a ugrilovat. Jezeni uz zvladneme sami  Mate nekdo nejake tipy pro Prahu + do 100km?
Naposledy jsem něco takovýho viděl v Chaluparich . V reálu komplet servis tedy ne.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolvoval jsem s dětmi podobné chytání (dál od Prahy).

Všechno na místě půjčili a vysvětlili, ale byla to až nuda - rybu jsme vytáhli cca každé dvě minuty (předpokládám že je v rybníku vůbec nekrmili, aby to "lovení" odsýpalo a obsloužili co nejvíce lidí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://pstruzi-farma-bela.cz/
Ale z Prahy trochu daleko. Funguje to přesně, tak jak chceš.
Prosím tě a chytají se pouze pstruzi? Nikde tam nepisou detaily a já si nějak nedokážu představit, jak někdo kdo to nikdy v ruce nedržel muskari.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pstruží farma a mají tam jen pstruhy. Nafasuješ vercajk, chytíš pstruha, tam ti ho zabijou a upečou. Jíst už musíš sám. Prostě Kapřín se pstruhy. Je to v lese. Pstruzi jsou v uzavřeném úseku potoka a je jich tam dost. Nejde nechytit. :)

Jestli nechceš chytat, vytáhnou ti ho podběrákem z bazénu.

Snímek obrazovky pořízený 2020-05-26 20-12-35.png

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako rybář na to mám vlastní názor. Raději ho tady nebudu publikovat. Nicméně ještě jsem schopný akceptovat, že někam přijedeš, zaplatíš, půjčí ti vybavení a jdeš chytat. Pokud potřebuješ tu rybu i připravit, tak to už moc nechápu. Děti, když už je bereš na ryby, by měly vědět, jaký to je rybu chytit, zabít, vykuchat a pak si udělat a sníst. 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vím, že tohle dělaj na Čapím hnízdě..ale tam asi (doufám) jít nechceš :)

Jinak mám známýho, kterej vím, že tohle s lidmi dělal. Zaplatils mu něco a on tě vzal na ryby, půjčil vybavení a učil, ukazoval atd. Ale to je asi spíš pro dospělý. Kontakt můžu dát.

Případně bych se asi dohodl s někým, kdo chytá a přisral se k němu. Jeden kamarád, místní člen, by vás myslím na Sázavu klidně vzal. Prutů má mrak, know how a všechny ty serepetičky kolem taky, klidně se ozvi a já vás zkontaktuju. Byl jsem s ním několikrát. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, honza71 napsal:

http://www.cabarna.cz/index.php/provozni-informace

Mam dojem, ze tam i pujcujou vybaveni :)

diky, zkusim tam zavolat

 

Před hodinou, dawe009 napsal:

Hele vím, že tohle dělaj na Čapím hnízdě..ale tam asi (doufám) jít nechceš :)

Jinak mám známýho, kterej vím, že tohle s lidmi dělal. Zaplatils mu něco a on tě vzal na ryby, půjčil vybavení a učil, ukazoval atd. Ale to je asi spíš pro dospělý. Kontakt můžu dát.

Případně bych se asi dohodl s někým, kdo chytá a přisral se k němu. Jeden kamarád, místní člen, by vás myslím na Sázavu klidně vzal. Prutů má mrak, know how a všechny ty serepetičky kolem taky, klidně se ozvi a já vás zkontaktuju. Byl jsem s ním několikrát. 

 

tipujes spravne, nez na Capak, to radsi koupim ryby a necham je to lovit z vany..

To co popisujes zni dobre, ten edukativni format by je bavil a ja bych se u toho mohl priucit to cisteni ryb :) Muzes prosim poskytnout propojeni / kontakt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chces, muzes i k nam. Je to asi 120km z Prahy. Mame tu dva rybniky, borec co se o to stara je vasnivy rybar a hodnej chlap. Kdyz se s nim domluvim, pusti Te zachytat si zadarmo, pujci i cajky. Kdykoliv.

Nebo muzete jit s mym brachou na reku, ma svuj flek. Taha tolik ryb, ze to neji ani Piňďa a pousti je tedy zpatky. Jen si je foti a dava na fb.  :D 

V rybniku kapri, na rece vsechno mozny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...