Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasně, ty Certiny působí velké díky velmi tenkému okraji kolem ciferníku, u potápek je to přesně naopak. Díky lunetě je ciferník mnohem menší a často nemá průměr ani 30mm. Mé Seika SZNE77 mají i s vnitřním armovákem cca 28-29mm a působí opravdu malé.

S tou velikostí je to tak, že by nožičky neměly přesahovat okraj zápěstí a hodně záleží na délce a jejich tvarování. Ve tvém případě bych se nebál L2L ani 50mm.

https://www.nejpanskehodinky.cz/spinnaker/spinnaker-sp-5081-66/

Třeba tyhle Dumasy nemají žádné nožičky a stěžejky jsou skryté v pouzdře. I při průměru 44mm není L2L o moc větší a krásně by ti padly. Mimochodem jsou to parádní hodinky.

Spinnaker DUMAS SP-5081-66 | ChronoClass.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je zase jiná cenovka a působí na mě trošku vintage. A mesh bych asi nedal, to na mě není, ale jinak jsou pěkné, ale je to jiný styl. 

Já hledám vyloženě sporáky. Ty Citizen zkusím v úterý na živo a podle toho se budu dál rozhodovat. 

Popravdě se mi hrozně líbí spodek toho Citizen pouzdra, myslím, že je dost podobné jako skx009. Ty nové Seika už mě nebere ani pouzdro a už vůbec ne cifr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Spinakery jsem měl a jsou fakt suprový.. safír,luneta minerální sklo..průhled..300m. Luneta uplně krutě cvakala. Fakt masivní kvalitní hodinky. 

Pustil jsem je kvůli prostředkům na Wardy.. bylo by super kdybych si vždycky všechny hodinky mohl nechat :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Živé setkání ukáže. Měl jsem kdysi na ruce Citizen Automatic NH8385-11EE a dost měš to vzalo. Přišlo mi to strašně velké a neohrabané a od té doby jsem měl absolutní nezájem o potápky. Až do teď než jsem to nějak znovu vzal na milost, ale proto mám dosta strach s těch větších hodinek.

Jo ještě takový bonus, když případně koupím ty NY0086-16LE u nás u AD, tak bych k nim měl dostat tu fajnovou imitaci kyslíkové lahve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...