Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

@ papun Tady máš jedny maximální Pepsi (víc Pepsi už nelze :D ) se safírem a kalibrem Seiko, korunka je sice šroubovací, ale to je spíš plus a cenově akorát do limitu, zaslání z Holandska, takže bez celníků: https://www.deepblueshop.eu/DIVER-1000-II-40MM-AUTOMATIC-DIVER-BLUE/RED-CERAMIC-BEZEL-BLUE-DIAL-RED-HANDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

šel bych do toho Kamasu co lub nabízí na prodejním fóru. 
Po zkušenostech co mám je to spolehlivý zdroj a Orient jsou spolehlivé hodinky.

Je tam ten zvěřinec v záhlaví, ale co, všude je něco.

Mě od Rolexů ta žabí pacička taky odrazuje (takže i vůbec nevadí, že na to nemám zdroje ani využití)

A není špatné koupit hodinky s  vlásečnicemi na pouzdru, nemusím pak oplakávat ty, co si na nových hodinkách způsobím sám...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heliový ventil, v praxi k ničemu, leda jako dekorace (má to víc výrobců).

Zvláštní ani tak nejsou, spíš ve zdejších končinách trochu exotika, protože dlouho byly k mání jenom v USA a teprve od nedávna se dají koupit i v EU. Ale safírový sklo a strojek Seiko je oproti Citizenům s Miyotou 82xx (problémy s koktající sekundovkou) jasný plus, teda pokud nevyžaduješ korunku na druhý straně. A taky keramická luneta není na škodu.

Na tom EU webu najdeš i další varianty, vč. sice dražších, ale Pepsi tritiovek: https://www.deepblueshop.eu/DAYNIGHT-41-TRITDIVER-T-100-TRITIUM-TUBES-AUTOMATIC-BLUE-/-RED-BEZEL-BLUE-DIAL

Na webu USA pak komplet jejich produkce, teď aktuálně mají slevu 40% po zadání kódu BLUE (je ale potřeba počítat s nehoráznou cenou za dopravu FedEx ve výši 75 USD do východní Evropy a samozřejmě i s doplatkem DPH a vyřízením celních formalit): https://deepbluewatches.com/watches.html

Upraveno uživatelem huz46212
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Datel napsal:

šel bych do toho Kamasu co lub nabízí na prodejním fóru. 
Po zkušenostech co mám je to spolehlivý zdroj a Orient jsou spolehlivé hodinky.

Je tam ten zvěřinec v záhlaví, ale co, všude je něco.

Mě od Rolexů ta žabí pacička taky odrazuje (takže i vůbec nevadí, že na to nemám zdroje ani využití)

A není špatné koupit hodinky s  vlásečnicemi na pouzdru, nemusím pak oplakávat ty, co si na nových hodinkách způsobím sám...

 

 

Dneska je o tři stovky zdražil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, tak třeba bude @lub otevřen diskusi o ceně. Nyní se tváří rezolutně, ale kdoví, dostane adventní ataku dobročinnosti a třeba by cena mohla projít motivační batizací ;o)

jsem každopádně zvědav na rozuzlení

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@papunHele pokud bys netrval na pepsi lunetě a vystačil sis jen s modrým cifrem, tak musím doporučit svého koně Seiko SNZH53 - průměr 41 mm, nešroubovací korunka, cena v pohodě - 6,5k v ČR: https://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/panske/potapecske/hodinky-seiko-5-sports-snzh53k1-automatic-diver/

Zde můj pohled na ně podrobněji: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videí najdeš mraky, namátkou třeba na Vostok s tím kalibrem: https://www.youtube.com/watch?v=_g7xOvxRbl8 Miyota taky natahuje jenom jedním směrem, což se nemusí každýmu líbit, když se rotor opačným směrem protáčí naprázdno. A nedělej si iluzi, že u Citizenu, kterýmu Miyota patří, to bude lepší. Pár jsem jich měl a taky se to koktání sekundovky projevovalo. Seiko má prostě kalibr lepší, bez toho neduhu a s obousměrným nátahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hacking je mi celkem ukradený. Jako kdyby byl, tak fajn, ale rozhedně není nutný. To poskakovaní vteřinovky je horší. Ovšem je otázka jak často je takový jev viditelný. Jestli v té poloze jak na videu, tak do takové polohy se při nošení moc nedostanou. Jo a myslíte, že to poskakování vteřinovky se dá reklamovat jako vada?

Uznávám, že Seiko kalibr je asi lepší, ale zbytek mi přijde sympatičtější u Citizen.

Orienty nechci ani kdyby byly pepsi, už jsem to tu psal. Prostě to logo nevydýchám.

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, shewcza napsal:

Počkal bych si na akci u Warda. Podle mě za dvacku nejde koupit nic lepšího. Pokud ti jde o poměr cena/ výkon. Pokud o machr index, tak koukni jinde.

O machr index mi nejde, pohybuji se sice v korporátu, ale většina nosí Apple Watch, pár quartz a zbytek nic... Švýcarsko jsem chtěl pro svůj vlastní pocit.. ChW mě ani nenapadl, ale mix anglický design a swiss made je pro mě asi ok, C60 Trident pro 600 vypadají hodně dobře.... Akce u Warda znamená kontrolovat stránky a vzít je přes original e-shop? Prodejce v ČR abych viděl naživo jsem nenašel, je nějaký?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, gathis napsal:

O machr index mi nejde, pohybuji se sice v korporátu, ale většina nosí Apple Watch, pár quartz a zbytek nic... Švýcarsko jsem chtěl pro svůj vlastní pocit.. ChW mě ani nenapadl, ale mix anglický design a swiss made je pro mě asi ok, C60 Trident pro 600 vypadají hodně dobře.... Akce u Warda znamená kontrolovat stránky a vzít je přes original e-shop? Prodejce v ČR abych viděl naživo jsem nenašel, je nějaký?

Není. Musíš objednat u Warda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...