Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník dabelM
Odesláno (upraveno)

Vem si je a výběr k nim dortík podle velikosti hodinek na zápěstí. Dnes to u mě u Kolbaby vyhrál větrník !

Upraveno uživatelem dabelM
Odesláno

AKUC: vyborny start!! :clap:

 

patprom: tak to je dobre, byla by jich skoda

Odesláno

O víkendu se to na ruce hezky točilo, tak alespoň jednu sobotní

 

047390b6ef3b335808bce5bfd722d650.jpg

 

A flákala se tam docela spousta materiálu na řemeny:-D

 

6ca6eb290f93885d3fe1c22bb511c09a.jpg

 

9ba2ae43a97339c44502c44f3205f29e.jpg

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...