Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

No ono siwi svejma fotkama SO42 tehdy zblbnul i mě. Nejdřív jsem dokonce váhal nad novejma ve žluté variantě, ale pak se tu objevily v inzerci klasiky v černé a bylo to. Jejich přesnost je ale vynikající a jsou to jedny z mých definitivních. Aktuálně větrám Steiny:

 

post-14317-0-23131800-1504975661_thumb.jpg

 

 

No jo, asi za to můžou ty tvoje fotky. Ty jsem samozřejmě viděl nejednou. :D
Ale víš že ani já nemám problém s hodinkama za pár tácu. Naopak věřím, že až si projdu ještě nějaký ty kousky co mě berou, skončím u něčeho z nižších pater a budu si užívat kolik toho nabízí za tak málo penízků. :)
Ale zkusit se to musí. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono siwi svejma fotkama SO42 tehdy zblbnul i mě. Nejdřív jsem dokonce váhal nad novejma ve žluté variantě, ale pak se tu objevily v inzerci klasiky v černé a bylo to. Jejich přesnost je ale vynikající a jsou to jedny z mých definitivních. Aktuálně větrám Steiny:

 

attachicon.gif20170909_180408.jpg

 

Ty je ještě máš??? Mám pocit, že jsem je tu už dlouho neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, Ty, siwi a tano jste asi nejblíž mýmu hodinkovýmu vkusu :)

 

tak tak :)

Dobre ty! Parádne hodinky a seknu ti akurát ;)

Díky, nakonec jsem taky skončil u Béček.

Rozhodně se nějakou chvilku ohřejou, ale ještě je toho v plánu dost. Ať je i ten hodinkovej život trochu rozmanitej. :D

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se vypravil na houby a musim rict, ze mise splnena. Nasli jsme houby :) Ale to jsem cekal, tady zacinaji rust nekdy na prelomu rijna / listopadu a sbirame do prosince. Na ruce Vostok Amphibia 420662, v ruce dymka od RX Pipes :)

 

vetrolam03.jpg

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...