Přejít na obsah

Microbrands - novinky / zajímavé projekty / co jste viděli


Snekofon

Doporučené příspěvky

V 16. 4. 2023 v 20:01, Pavel87 napsal:

Jen mě tak napadá, umožňuje ještě někdo jiný než Undone sestavit si hodinky, “customizovat”?

Německý Kieser Design nabízí kompletní kustomizaci, ale to je trochu jiná cenovka. Občas bývají i veletrzích v Reichu.

https://www.kieserdesign.de/konfigurator#/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Souhlasím, ta světle modrá je pecková. A i podle počtu objednávek v rámci KS kampaně se jednalo zjevně o nejoblíbenější barvu. Paradoxně bílá byla nejméně objednávanou barvou. Nepamatuji si teď ta čísla, která jsou na KS k vidění, ale bylo to tak, že bledě modrých se prodalo všech 100 a bílých slabá desítka. Ostatní barvy byly někde mezi.

Já jsem tedy nakonec neodolal, a jedny si objednal. V rámci KS kampaně vyšly opravdu na dobré peníze. 

Je pravda, že dýnko mohlo být zdobnější, ale na druhou stranu ten číselník to tak nějak (alespoň v mých očích) trochu kompenzuje 🙂

Podle toho, co psali, tak by hodinky měly být k odeslání někdy během února. Nicméně k vidění a osahání by již měly být v prosinci, a to dokonce i v Praze! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne by se bile libily, ale s tmavou kontrastni lunetou. S tou ocelovou to nevypada tak dobre jak by mohlo.

At jen nekecam, tak Nivada opet po nejake dobe naskladnila model F77. Premyslel jsem, jestli do toho jit nebo ne, neni to horentni suma, ale malo penez taky ne. I kdyz jak se to vezme 🙂 

https://nivadagrenchenofficial.com/collections/f77?utm_source=Klaviyo&utm_medium=campaign&utm_campaign=F77 Black %26 Blue - Back in stock annoucement&_kx=up8FLW_jlOl8pgbS8VeGVLH1fnkMtB9L2SfGmRGqLrfa0AzSdpPbZWNhHHFjli7l.SPdQzV

image.png.4cd9632e69c0bcf669d31a0df22fc2a0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše tedy projekt z HH, ale zajímavé počtení 🙂

https://monochrome-watches.com/interview-alexandre-hazemann-victor-monnin-lycee-edgar-faure-morteau/

Alexandre-Hazemanns-School-Watch-Project-left-and-Victor-Monnins-School-Watch-Project-right-2-1536x1024.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych přiblížit teprve 2. nadcházející počin skotského microbrandu CLEMENCE, který mi nedávno padl do oka se svými krásnými divery - Photic. Bohužel již vyprodané a to mi nedá spát🥲 (další várka možná ve 2024), ale teď přišli s 2 týdny starou novinkou field watchů - Munro. Navrženo a skládáno v UK. Přihazuji 1 foto Photiců protože to je pastva pro oči, více zde😉:  https://www.clemencewatches.com/

Předobjednávky 17.10.

Co na ně říkáte?🙂

 

screenshot_20230921-052928-png.5566712

Může jít o obrázek náramkové hodinky, mapa a text

 

Může jít o obrázek digitální hodinky, popruh a textMůže jít o obrázek náramkové hodinky a text

Může jít o obrázek náramkové hodinky, popruh, časovač a textMůže jít o obrázek náramkové hodinky, popruh a text

Photic diver

▻▻ Microbrand Dive Watch Review: Clemence Photic Diver (2021)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Studio Underd0g

Podle té medúzy, hádám rozšíření o potápky?

IMG_20231012_160902.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 hodinami, Snekofon napsal:

Heh taková chobotinka, ale má to v sobě aspoň kousek vtipu, takže ve výsledku za mně palec nahoru a ukázku jak by mohla vypadat správná homáž - limitovaný počet, a vtipné odlišení a vyzvednutí originálu 👍

 

Ty se mi taky hrozně líbily. Uvažoval jsem o nich, ale dneska se vyprodaly tak rychle, že jsem to stejně nestihl. Vtipné je ti to označení na cifru, kde bývá vodotěsnost (NO FEET)😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 5 hodinami, Karol napsal:

Víme, pěkné, masivní, neprofláknuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...