Přejít na obsah

Příští zastávka GS. Ale jaké?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 190
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 31 minutami, Diablo1st napsal:

Keď už máš na to rozpočet ja by som bral Spring drive. Také SBGA285 sa dajú zohnať aj okolo 80t Kč, ale je pravda, že sú také obyčajné. 

Hele jsou, ale mně se například líbí hodně a poměrně vážně o nich už delší dobu uvažuju. V poslední době mi akorát rozhodila směřování ta Soko dvojice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, matthias napsal:

Za mě stojí za pročtení ještě tyhle posty na WUS, hlavně asi ten druhý:

Grand Seiko Movement Guide (2020)

Grand Seiko Buyer's Guide (2020)

 

Moc díky, už se tím prokousávám a ten buyers guide je super.

před 1 hodinou, pebe napsal:

já bych začal dolovat SBGV245 z Dokusana 🙂

beztak je moc nenosí

Ty mě z fotek braly docela dlouho, ale už mě to přešlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Hele jsou, ale mně se například líbí hodně a poměrně vážně o nich už delší dobu uvažuju. V poslední době mi akorát rozhodila směřování ta Soko dvojice.

Sme na tom úplne rovnako. Mne sa tie "obyčajné" neskutočne páčia, bohužiaľ nemám na ne rozpočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Diablo1st napsal:

Sme na tom úplne rovnako. Mne sa tie "obyčajné" neskutočne páčia, bohužiaľ nemám na ne rozpočet.

Tak já bych snad i měl, akorát bych nejspíš musel prodat ty SBGR061, poněvadž víc než jedny hodinky a jedny géčka neunosím/nechci. No, a ty stávající mě zatím ještě furt baví, takže to chce čas. Ledaže by se někde objevila nějaká neodolatelná nabídka na ty SBGA429 nebo SBGA427. Ty bych asi prostě musel mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už máš na to rozpočet ja by som bral Spring drive. Také SBGA285 sa dajú zohnať aj okolo 80t Kč, ale je pravda, že sú také obyčajné. 

A jak se tak dívám, i ty sbga283 s champagne dialem by nemusely být špatný entry model;-)

c0e9b7aee5cb0e0719b8d8789172374a.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kostra napsal:


A jak se tak dívám, i ty sbga283 s champagne dialem by nemusely být špatný entry model;-)

c0e9b7aee5cb0e0719b8d8789172374a.jpg

Tak s týmito určite chybu nespravíš. Osobne preferujem champagne dial pred bielym či strieborným, príde mi taký elegantnejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, xbraj19 napsal:

@Kostra u nových by ses do těch 150 mohl vejít. Cenovka v Koscomu je 153tis a třeba by ti udělali  lepší cenu)

Tak to jsem popleta, myslel jsem, že jsem je zahlédnul na netu za 200+. Každopádně škoda, že nejsou na tahu. Na řemeny mi stačí PAMy, GS bych raději na tahu. Ale rozhodně postupují do užšího výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též jsem se bál titanu, ale po několika měsících použití mám jedině dobré zkušenosti. Nelepí se, nikde jsem ho nezvládl škrábnout a na ruce je skvěle pohodlný. 

Původně jsem bažil po SBGA211, ale na ruce mi přišly už zbytečně bachraté. Nakonec se mi podařilo získat SBGA415 a jsem velmi spokojen. 62GS pouzdro (reintepretace prvního pouzdra pro Grand Seiko automaty z roku 1967) má super fazetky, především na nožkách je to vidět asi nejvíce. Oproti Snowflake mají vertikálně rýhované indexy, které tvoří nádherně duhové odlesky. Jo, přiznávám, že jsem trochu ovlivněn. 

Tak snad už jen pár mých amatérských fotek:

duha.thumb.jpg.dfbfdc2e30fb0d152a9d7b53334df203.jpgSBGA_stin.thumb.jpg.39a8b72ef6210b754e3fea4295476bbc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...