Přejít na obsah

Datejust 41


Jakej?  

46 hlasů

  1. 1. ?

    • Modrej
      28
    • Bílej
      12
    • Stříbrnej
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, Micey napsal:

Tak nic. Modrý za střízliva nezaujaly tolik jako za.. hm.. lehce opivena, stříbrný jako dobrý, ale co jsem měl podobně barevnej cifr na GS, zpracováním cifru se teda fakt nechytaj a nakonec favority bílý byly jen s fluted a tam došlo k trochu.. jinýmu vývoji:)

 Každopádně díky za rady pánové, jubilee je naživo fantastický a jednou se to bude muset stát, ale asi přeci jen 36mm. 

 Ještě jsem srovnával Daytony s těma novejma skoro-Daytona Zenithama a jak mám Zenith celkem rád, retail rozdíl nějakejch 25% (325 vs 250) je teda sakra, sakra málo. Jiná liga jsou ty Daytony.. ještě kdyby se tak daly koupit:)

 Kdyby mi chtěl někdo nadávat, tak jako může.

Zenith se dá koupit daleko lépe, těch 250 je nesmysl, kdež to Daytony ti levněji nikdo nenechá ba naopak. Za mě Boulexy v modrém, viděl jsem je a jsou famózní 🤙

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Micey napsal:

No dobre, tak ja to prokecnu.. meli zrovna akci 3 za cenu 2, tak sem si ty treti vzal taky.

 

A2161CDE-21F4-48A3-9512-71AD162C9536.jpeg

No, nechtěl sem ti kritizovat hladkou lunetu hned z kraje, ale udělals nejlíp jaks moh. A teď si nech vytunit ten datovej věnec a bude to už dokonalý.

Gratulace :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...