Přejít na obsah

Rolex OP - čekací doba


Ondrej83

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 30. 11. 2021 v 13:06, matejcaha napsal:

Kdo se pocka, ten se docka. Vcera mi rikal prodejce pro pobaveni, ze Daytony uz jsou 10 let+ 😀

Nič nové. Daytony boli aj pred 5 rokmi 8 až 10 + rokov čakačka. Aspoň pre niektorých

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Émile napsal:

Tímhle tempem, bude nejlepší na čekačku napsat čerstvě narozený děti s tím, že se možná dožijí dodání. Eventuálně dát své pořadí do závěti a čekačku dědit :D

A nebolo by to krásne ... Čo si zdedil po dedkovi? Miesto v poradovníku na hodinky 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, paya01 napsal:

Tady píšou, že lepší už to nebude...

 

https://luxusuhr.com/kaufberatung/enthuellt-die-rolex-warteliste-2022/

 

Daytona ocel Panda 35 Let..:-))) 

" Würde man eine ungefähre Zeitspanne benennen wollen, so liegt diese laut Aussage eines großen Händlers aus Bayern bei rund 35 Jahren. Tendenz weiter steigend."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 12. 2021 v 9:39, Thomas napsal:

Daytona ocel Panda 35 Let..:-))) 

" Würde man eine ungefähre Zeitspanne benennen wollen, so liegt diese laut Aussage eines großen Händlers aus Bayern bei rund 35 Jahren. Tendenz weiter steigend."

Tých 35 rokov uz nie je ani len úlet, to je niečo čo sa uz vymyká bežnej realite. Sám som “šťastným” majiteľom modelu 116500LV, ale celkovo mám zmiešané pocity keď čítam takéto správy a na ch24 ich vidím za 35k… Ako Ok, hype do určitej miery chápem, ale toto je uz za akousi zdravou hranicou. Nemať tie hodinky doma, tak sa momentálne ani nezapisujem na bájny WL a začnem hľadať hodinky inej značky ktoré by ma potešili. Stále hovorím že napr taký bitcoin je hype so slušnou “špekulatívnou hodnotou”, bohužiaľ mám pocit že RLX ich začína prekonávať… a to si ten BTC stále môžem aspoň kúpiť, na rozdiel od RLX…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, matt81 napsal:

Tých 35 rokov uz nie je ani len úlet, to je niečo čo sa uz vymyká bežnej realite. Sám som “šťastným” majiteľom modelu 116500LV, ale celkovo mám zmiešané pocity keď čítam takéto správy a na ch24 ich vidím za 35k… Ako Ok, hype do určitej miery chápem, ale toto je uz za akousi zdravou hranicou. Nemať tie hodinky doma, tak sa momentálne ani nezapisujem na bájny WL a začnem hľadať hodinky inej značky ktoré by ma potešili. Stále hovorím že napr taký bitcoin je hype so slušnou “špekulatívnou hodnotou”, bohužiaľ mám pocit že RLX ich začína prekonávať… a to si ten BTC stále môžem aspoň kúpiť, na rozdiel od RLX…

Tak 35 let je samozrejme uplny nesmysl. Jen jinak receno - ani nedoufejte, hodinky vam nikdy neprodame a uz sem ani nechodte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2021 v 14:34, Davis napsal:

Nič nové. Daytony boli aj pred 5 rokmi 8 až 10 + rokov čakačka. Aspoň pre niektorých

Presne tak bych to videl. Nabehl tam nejakej arabas a prej jak je na tom ten jeho waiting list. Kdyz se ho zeptali co mam zapsanyho, tak pepsiny, batmana, pandu a kermita. Pan se na nej slusne podival a odpovedel mu, ze to ma porad zapsany a az se na nej dojde rada, tak se ozvou. Co jinyho maj delat...

 

Ja tajne doufam, ze casem se nade mnou slitujou a dostanu je treba driv nez na co cekam od konkurence 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 12. 2021 v 19:37, neuromancer napsal:

To je snad lepší koupit hned na chronu24 za cca 38 000 €, za 35 let budou určitě dražší😂

Haha, no kdyz napocitame inflaci co nas tedka ceka a zdrazovani samotneho Rolexu... asi nebudes daleko od pravdy 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Jubilee-007 napsal:

Jsme ve vláknu o novych OP, dobre, u tech by to neslo… ale kua vysvětlete mi jednu věc: proč jste si to nekoupili, když toho byly plný krámy a dokonce i slevy?  fňukanec od shora az dolu… ;) 

Hele u me je to treba jako s bytama. Jsem po nejaky dobe na pozici ve ktery brali lidi +_ v absolutni hodnote to samy co treba pred 10 -15 lety. Tenkrat bych si vzal se svym platem hypo na velkej byt nebo barak kde bych chtel (a kterej stal zlomek toho co dnes) a dneska byl vysmatej. Bohuzel tahle kategorie platu nekopiruje vyvoj cen nemovitosti (asi zadna) a pred to dobou jsem bral akorat tak na sdilenej najem, takze mam smulu. Podobny je to tady - kdyz jsem po dobe v situaci, kdy vysolit cash za Rolexky se nerovna tomu, ze te manzelka vyhodi z okna, tak ti je neprodaj. Takze se musim koukat jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis co bylo entry model driv nemusi byt entry model dnes. Mne byl vicemene nabidnut jeden sportovni model primo na prodejne a dalsi o kterych vim maji kratkou cekacku v radu 1-3 mesice, coz se da v pohode. Kazdej chce pepsiny a pandy a nadava, ze poptavka prevysuje nabidku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2021 v 13:11, Frantik napsal:

Ja měl spoustu Rolex kousku. Za normální ceny a dostupný. Od normální firmy a od normálních lidi 🙂 Tuhle komedii s čekáním, lezenin do prdele dealerům a prekupnikum uz hrajou jen blázni 🙂 

Souhlasim. Napsal jsem se na čekačku na  Dejtony před 5 lety a za 3 roky mně paní volala z Pařížské, ať si je po zaplaceni přijdu vyzvednout. Za tu dobu jsem ale přešel do IWC a tak Rolex u me ztratil na významnosti. Přenechal jsem je tedy jednomu kolegovi z CHMG. Je přece mnoho jiných zajímavých a značek a modelů... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...