Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
Prepacte pani,ale za svoje nove kusky som zabudol podakovat vazenym clenom fora:FILO-FOXER a NaSCA

 

Tie ZABY som kupil z dovodu "preskocenia iskry".Kedze iskara preskocila idem do "DEFINITIVNYCH GECIEK" GFW-1000-1

Nádherné Žabky. Škoda, že jsou tak drahé. A kdyby se už takové množství peněz našlo, tak by mi chyběly některé funkce a jiné zase přišly zbytečné. Jo ideálem by byly hodinky se vzhledem Frogů a modulem a cenou Risemanů... Nezapomeň se potom pochlubit, naživo to musí být nádhera.

Odesláno
G-7800-1ER a jsou fákt skvělý! Kulatý mne moc nelákaj, tak jsem zvolil tyto a jsou nadmíru spokojený!

 

G-7800-1ER.jpg

To jsem rad ,ze se libi :-D

Odesláno

Gile, mam na tebe otazku, a rikal jsem si, ze to dam sem. Treba se to bude nekomu hodit.

 

dival jsem se na g-shocky gw5600j (sorry, ja vim ze ti pripadaji hnusny) a i kdyz jsem hledal info o synchronizaci, ale nerikaji mi co chci vedet. chapu, ze se synchronizuji v USA a Japonsku. ale je to vse? maji byt "multiband", ne "dualband". co u nas v UK, myslis, ze se dokazi synchronizovat i tady?

 

predem diky za fundovanou odpoved. ;)

Odesláno

Pokud mají multiband 5(6),tak jo.......

 

Multiband 6 :

WWVB (USA): 60 kHz,

JJY (Japan): 40 kHz (Fukushima) / 60 kHz (Kyushu),

BPC (China): 68.5kHz

MSF (UK): 60 kHz,

DCF77 (Germany): 77.5kHz,

 

Odesláno

no jo, ale oni proste pisi "multiband", ne kolik pasem. a vsude zminuji jen zhruba tohle:

 

Multi-Band Atomic Timekeeping (US, Japan)

Receives time calibration radio signals which keep the displayed time accurate

Auto receive function (3 times per day)

Manual receive function

Signal: WWVB, Frequency: 60kHz

 

takze podle tve informace by se to na frekvenci 60kHz synchronizovat melo, ze? diky moc.

Odesláno

To by mělo bejt na těch hodinkách......60kHz to vezme,ale je otázkou,zda je 60 kHz pro Japan i pro UK stejné....??? To fakt netuším. Jestliže píšou jen Japan a US,tak bych s variantou,že budou řízené i v UK,moc nepočítal.

Odesláno

takze pro jistotu gwm5600-1... no fajn... ale ty uz jsou kolem 90-100 usd...

 

diky za informaci, gile. (a jinak bych si teda laicky myslel, ze 60kHz je stejnych vsude... ten signal snad neni nijak zakodovany, ne? mas nejaky odkaz nekam, kde se popisuje jak presne synchronizace probiha? myslim jak probiha technicky. to by mohlo byt zajimave pocteni.)

Odesláno

Odkaz nemám. Mne solární a radiová G-čka až tak neberou,nezajímají. Já jsem orientovaný spíše na starší,vintage modely,které ještě tyhle sračičky neměly.

V tomto určitě více poraděj kluci,jako Dantechno či Milil. :)

 

Abys měl jistotu,tak musí být multiband 5,nebo multiband 6. Jinak to v EU nefunguje.

Odesláno
Gile, mam na tebe otazku, a rikal jsem si, ze to dam sem. Treba se to bude nekomu hodit.

 

dival jsem se na g-shocky gw5600j (sorry, ja vim ze ti pripadaji hnusny) a i kdyz jsem hledal info o synchronizaci, ale nerikaji mi co chci vedet. chapu, ze se synchronizuji v USA a Japonsku. ale je to vse? maji byt "multiband", ne "dualband". co u nas v UK, myslis, ze se dokazi synchronizovat i tady?

 

predem diky za fundovanou odpoved. ;)

Mel jsem je a mimo US a Japonsko signal neprijmes. Multiband to sice je, ale jen 2. Musi byt 5 nebo 6(tam je navic prijem v Cine). Ale hodinky jsou to moc pekne.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...