Přejít na obsah

Skončení prezidenstského mandátu Miloše Zemana  

130 hlasů

  1. 1. Kdy podle Vás skončí prezidentský mandát Miloše Zemana?

    • V roce 2021
      106
    • 01-03/2022
      23
    • 04-06/2022
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)
před 58 minutami, M10 napsal:

No tvl...ty ještě věříš na roušky samospásné? To snad není už ani možný o dvou letech... 🤣

Věřím nebo nevěřím,ale jak jsem psal,bylo to v nemocnici.Covid -hysterie s tím nemá nic společného.

Upraveno uživatelem Tobi
slovo
Odesláno

nesedí čas, není na listině datum (=neplatné) a oblečení Mynáře a Vondráčka je naprosto stejné s dnešním .... záběr natočen 14:15 a Ovčáček oznamuje 14:28 že bude součástí TK záznam

Odesláno
před 6 minutami, montemar napsal:

v každém připadě vypadá v pohodě, což málokdo čekal.. dost kontrast oproti záběrům z převozu do VN

No v pohodě... podívej se na posledních 5sec videa...seberou mu desky a padne mu hlava a čumí tupě na zem.... chtěl bych vidět, co následovalo potom.

Odesláno

Podle pár sekund záběru se nedá nic posoudit. Zvláště, když ani nedořekl větu, kterou chtěl říct a hlava mu "spadala na stranu". Pak to video střihli. Vládnout pomocí "podpisů" z ARA se asi nedá. To Mynář neuhádá ani kdyby tvrdil, že má jen jednu košili a jednu kravatu. O 66 rozhodne zpáva lékařů z listopadu 2021.

Odesláno
před 6 minutami, Gustaf napsal:

No v pohodě... podívej se na posledních 5sec videa...seberou mu desky a padne mu hlava a čumí tupě na zem.... chtěl bych vidět, co následovalo potom.

.. kouk sem... přijde mi to spíš jako únava.. ale těžko říct.. 

Odesláno

No, aspon mame pouceni pro budoucnost. Ono je to nejen nedustojny, ale s tou sebrankou kolem nej hlavne nebezpecny. Z toho co oni tlumoci, se neda verit nicemu, i kdyby zrovna nahodou mluvili pravdu. Jenze kdo to ted ma tlumocit? Babis? Ten toho taky dost nakecal…poveril, nepoveril, prijmu, neprijmu, bavili jsme se, nebavili jsme se. Vondracek? To je to samy jak ta hradni sebranka. Vystrcil? Toho tam zas ta svolic nepusti. Takze patova situace. 

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...