Přejít na obsah

Rolex 2022 - nové ceny v €


dabelM

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, steel napsal:

A neni to jedno? Dneska uz nic zajimavyho na chmg nekoupis a prodejni sekce je plna prispevku z Polska nebo vodkud. Jestli jsou to exp 1 39mm za desitku nebo jestli nejakej votroubek koupi Rolby u AD a nacpe si tam 40%, nevidim v tom rozdil. 

👍Predajná sekcia začína pripomínať dobre známe "one man show" ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si pamatuji, že když mi předávali v Rolexu nové GMT, tak po mne chtěli podepsat nějaké prohlášení. No přiznám se, že jak jsem byl rozrušen z nových hodinek, tak jsem to podepsal a ani nečetl. Myslím, zda to nebylo něco o dalším prodeji, nebo přeprodeji. Taky jste podepisovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si pamatuji, že když mi předávali v Rolexu nové GMT, tak po mne chtěli podepsat nějaké prohlášení. No přiznám se, že jak jsem byl rozrušen z nových hodinek, tak jsem to podepsal a ani nečetl. Myslím, zda to nebylo něco o dalším prodeji, nebo přeprodeji. Taky jste podepisovali?

Já jim dal čestný skautský, že budu do konce života nosit jitrnici na čele.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kopl2005 napsal:

No já si pamatuji, že když mi předávali v Rolexu nové GMT, tak po mne chtěli podepsat nějaké prohlášení. No přiznám se, že jak jsem byl rozrušen z nových hodinek, tak jsem to podepsal a ani nečetl. Myslím, zda to nebylo něco o dalším prodeji, nebo přeprodeji. Taky jste podepisovali?

Jasné. Protokol o prevzatí výrobku. Čo iné asi? 🤣 ľudia, toľké mestské legendy, žasnem niekedy 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2022 v 13:10, kopl2005 napsal:

No já si pamatuji, že když mi předávali v Rolexu nové GMT, tak po mne chtěli podepsat nějaké prohlášení. No přiznám se, že jak jsem byl rozrušen z nových hodinek, tak jsem to podepsal a ani nečetl. Myslím, zda to nebylo něco o dalším prodeji, nebo přeprodeji. Taky jste podepisovali?

Nezačínalo to náhodou slovy „Za tuto směnku zaplatím při předložení …“  ? :D :D :D 

Upraveno uživatelem Émile
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

Před rokem jsem platil za Explorer II 8.060, letos u ČR AD rovných 9.000 koukám, to je docela mazec....Navíc R ceník má 8.800, takže si asi AD dávají ceny jaké uznají za vhodné, chápu to dobře?

Možná bude rozdíl v DPH, RLX ceník bude asi pro DE, kde mají jen 19%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, dabelM napsal:

Možná bude rozdíl v DPH, RLX ceník bude asi pro DE, kde mají jen 19%

Aha, to bude ono. Každopádně zdražení docela razantní na ocel, nedokážu si představit že by to tam mělo být každý rok 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Aha, to bude ono. Každopádně zdražení docela razantní na ocel, nedokážu si představit že by to tam mělo být každý rok 😒

Klidně ať zdražují, pokud na to budeme mít a půjdou normálně koupit, tak proč ne ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...