Přejít na obsah

Nové chrona - náhrada za Bulova Lunar Pilot


Doporučené příspěvky

Zvažuju, že pustím své Bulova Lunar Pilot, protože jsou prostě moc velké. Ač na mé ruce ještě nepůsobí zvrhle, tak osobně se s nima úplně necítím. No a za peníze z prideje bych chtěl něco jiného. Dejme tomu, někde do 11 tis.

Chci chrona, černý ciferník a ideálně bílé ručky, perfektní čitelnost - absolutní podmínka, tah lepší, ale není podmínkou a hlavně max 42 mm, safír potěší.

Co jsem tak pátral, tak jsem objevil třeba Junkers Cockpit 9.14.01.02. Ale přiznám se, že netuším jaké ma značka renomé, ale hodinky se mi líbí. Ten červený akcent tomu dává šťávu.

Teprve začínám pátrat, takže budu průběžně přidávat nálezy, ale zajímá mě názor ostatních. Díky

junkers.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tieto vyzerajú byť fajn, vpodstate všetko spľňajú vrátane safira:

https://www.forzowatches.com/collections/watches/products/drive-king-chronograph-watch-with-black-dial

945676BB-0D95-4E51-91B7-B06FFA9A5C76.thumb.jpeg.819db04f43eeeaad6e7ea124d8c4fac6.jpeg

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, papun napsal:

Ty červené Tissot nejsou špatné. Certina je zvláštní a hlavně spodní subcifr je dost divný.

Ale má veľký pekne zapracovaný, čitateľný Date. A sa trochu odlišujú od rovnakého dizajnu chrona

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...